Jump to content

Съвети за поддръжка на A4-1.8T B7


ilian681

Recommended Posts

https://www.olx.bg/ad/digitalen-cd-cheyndzhar-wefa-s-vgraden-bluetooth-za-vw-seat-audi-skoda-CID360-ID6Xg55.html#6e5113a901

 

Е тва е 140 кинта, има блутуут, 2 USB-та и AUX. Ама било е вече... :D

 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледах и другите алтернативи но държах на това да е "Dension" :hilezh: Благодаря, все пак !

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло 5w40 Репсол ползвам, пълно обслужване ремъци ролки водна помпа ролки комплект демпфер и съединител ми излезе 1500лв  после ксенон 100лв музика мултимедия 550 с монтажа и камера за паркиране назад.

Гуми Мишелин Алпин 6 4 бройки  850лв .Сега съм приготвил и 900лв за музика на вратите но не ми остава време от работа да отида да ми монтират :)

Та съвета ми е ако имаш кинти си обслужвай колата качествено и се наслаждавай на пътуването с нея после!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
На 11.01.2019 г. at 22:52, Иван Йорданов написа:

Масло 5w40 Репсол ползвам, пълно обслужване ремъци ролки водна помпа ролки комплект демпфер и съединител ми излезе 1500лв  после ксенон 100лв музика мултимедия 550 с монтажа и камера за паркиране назад.

Гуми Мишелин Алпин 6 4 бройки  850лв .Сега съм приготвил и 900лв за музика на вратите но не ми остава време от работа да отида да ми монтират :)

Та съвета ми е ако имаш кинти си обслужвай колата качествено и се наслаждавай на пътуването с нея после!!!

Масло 5w30 Castrol Egg LL(събира 4л.) ползвам, пълно обслужване ангренажен ремък(ContiTech) водна помпа,филтри (горивен маслен въздушен и купе) ми излезе - 600лв после ксенон си имам но обърнах всички крушки:hilezh:(дневни,габарити и халогенните) с Лед на " Osram" музиката съм е запазил в оригиналния си вид но сложих система "Dension" която ми изкарва USB и AUX без да се сменя оригиналния интерфейс на таблото, парктроника е заводски! Та само гумите "Мишелин Алпин 6" за 850лв ми липсват Ако може да съдйстваш :hilezh::respekt: 

Редактирано от ilian681
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...