Jump to content

дигитален чейндър за Concert II


Svetliu90

Recommended Posts

Здравейте колеги .
Ще ми препоръчате ли изпитан и изпробван дигитален чейнджър с усб за Concert II
Ако има значение , колата е ауди а4 б7 2005г. Нямам чейнджър в жабката
Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

2 години вече с това,никакви проблеми,откази,паразитни шумове и прочие.

Само виж за Concer II коя е правилната букса отзад.

 

New Arrival Car Audio Interface USB / SD Adapter 12P Connect Digital CD Changer for Audi / VW / Skoda Smart design high quality
http://s.aliexpress.com/myYBVVBv?fromSns=Copy to Clipboard

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам това от доста време вече...

https://www.olx.bg/ad/digitalen-cd-cheyndzhar-wefa-s-vgraden-bluetooth-za-vw-seat-audi-skoda-CID360-ID6Xg55.html#381477f346

 

Микрофона му дори пасва идеално на мястото на заводския - горе на тавана в плафона.

 

Единствено ме дразни нотификейшън звука при Bluetooth connect/ disconnect  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с Блутуута как провежда разговори,като заводските блутуут системи или?

В смисъл,както си слушаш музика от флашка,звъни някой,музиката прекъсва,вдигаш у започваш да си говориш през посредством микрофона и говорителите в колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, aRobben написа:

Ползвам това от доста време вече...

А изписва ли нещо на борда, имена на песни, папки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсън ... излиза като от стандартен СД чейнджър ... тоест Track 01,Track 02 ... и така нататък ... няма ИД четене на траковете от mp3 файла ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
На 8.09.2018 г. at 22:16, aRobben написа:

Ползвам това от доста време вече...

Микрофона му дори пасва идеално на мястото на заводския - горе на тавана в плафона.

А откъде прекара кабела, през дясната или лявата колонка?

И да уточним, че при Концерт с осемте пина,  при който фабрично няма чейнджър , се налага да се прехвърлят пиновете от буксата на WEFA-та на голямата букса на концерта, точно местата за чейнджър са оставени празни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През дясната, Wefa-та ми е в жабката.

Моята кочина е с rns-d и си има чейнджър в багажника...

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

, а мойта е хладилна(жабката), откога ѝ се каня да я махам........:machkaputt:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момчета, оказва се, че wefa-та не чете повече от шест папки, т.е. лимитирана е от капацитета на чейнджъра(чиито вход ползва), колкото дискове има програмирани в концерта, толкова папки и "разчита".

Въпросът е има ли начин да се "каже" на концерта, че чейнджъра е с повече дискове?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цифровия протокол на VAG който се използва за комуникация между плейъра на колата и CD-чейнджъра поддържа 16 CD-та (използват се 4 бита). Така че даже и да може да се промени (не мисля че може) тогава новия абсолютен лимит ще е 16.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 6 папки не можете да го накарате да види. Ако ви е толкова зор, сменете го с Dension. Той приема N на брой папки. На моя Dension от папка на папка се разхождам свободно, изписва ми името на MP3-ката на FIS дисплея и с мулти-волана мога да търся по име, да сортирам по каквото си искам и т.н. Но, не е на цената на WEFA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, точно цената не би ме спряла, взех wefa-та заради добрите отзиви и четените формати. Не съм дочел подробно описанието, ще се разделяме май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с това:

Dension Gateway 300 Audi. Вече  описах функциите му.

 

Имам и Dension Gateway PRO BT AUDI. От много време се каня да го монтирам, но все когато ми се отвори време, ме хваща мързела.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Аз ползвам подобен на този на MAPTO7007 USB adapter от aliexpress, но определено има някакъв проблем с него или със самия CONCERT 2. Става въпрос за следното: самия usb адаптер си работи без грижи, но проблема реално е когато устройството е спряно и съм на FM - силно ми смущава радио станциите - напрактика не може да се хващат нормално. Единствено при тези радио станции, които са с по-силен сигнал е една идея по-добре, но като цяло е много дразнещо. В момента, в който разкача синята букса от конектора сигнала на радиостанциите мигновенно се променя и се хващат без никакви смущения. Ползвам и 20 пиновия адаптерен кабел в комплекта, защото имам букса на моето CD, но не е проблема в него - пробвах и директно да я включа в CD-то, без да ползвам адаптера, но същата работа.

Проверих и черния кабел (масата)  - запоен е добре - не е пръкъснат.

 

IMG_20190303_203819.jpg

 

Може ли да се разбере кое предизвиква смущението и да се добави някакъв филтър да намалее шума?

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте и аз използвам Wefa от известно време, но имам един проблем, като го свържа към телефона ми чрез блутут песните си тръгват и си върви идеално, но когато вкарам флашка песните от флашката не тръгват, сложени са в отделни папки всичко както си му е реда. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...