Jump to content

Screen mirroring на MMI 2G


alexxk

Recommended Posts

Здравейте, попаднах на тази тема в А8 Д3, дали ситуацията е същатата и при нас, и знаете ли някой, който в София може да ми извърши тази услуга? :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията е същата, да, но за този метод ти трябва TV Tuner. И без TV Tuner става, но тогава ти трябва заместващо устройство тип Video Interface, което е малко скъпичко, но после пак на същия принцип се връзва каквото искаш към него, а AUX-a се пуска по някой от другите няколко начина :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е в багажника в ляво под усилвателя. И трябва на sources да ти излиза и TV. Ако си видиш парт номерът на control head unit ще се разбере дали е с fbas,  съответно дали имаш тунер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сложно му го правиш :) Достатъчно е да видиш дали в сорсовете в мултимедията имаш два TV канала и до там. Нищо че на конзолата пише TV бутона. В багажника няма да можеш да разпознаеш тунера от радиото... 

 

Иначе самия тунер е евтин, но не и за връзване, освен ако не се набие в жабката. Освен това върви и със смяна на MMI head unit-а, който трудно се намира евтин и много трябва да се внимава да е от А6 :)

 

Аз се боря за друго. Ако някой може да ми каже как да се преобразува сигнала към оригиналния екран в RCA, ще съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 minutes ago, kainy said:

Аз се боря за друго. Ако някой може да ми каже как да се преобразува сигнала към оригиналния екран в RCA, ще съм много благодарен :)

дай повече инфо какво се търси и от къде на къде да се преобразува? :) 

 

П.П. колата ти е почти събрана, всеки път гледам да си харесам нещо да ми прехвърлят, но не дават :D

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, попаднах на тази тема в А8 Д3, дали ситуацията е същатата и при нас, и знаете ли някой, който в София може да ми извърши тази услуга? [emoji4] 

пиши на лично

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го телевизора?! Ама нещо започнах да се чудя. @OvivO купих си Roidmi 2S от тук за 42 лева и това чудо като е извън София свири като диск (в София не мога да успея да намеря чиста честота, ама не съм си играл) Идеята за мироринга ми е да гледам навигация, защото оптиката отзад ми е за смяна, ама по начина през Тв тунера май като пусна нави и звука в колата ще ми е само от него, демек музика йок. За това май ще си седя с телефона за навигация и Роидмито за музика.

image.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, имаш тунер. Разцъкай го какво може.

Може и задна камера лесно да сложиш и за не много парици, ако ти е кеф.

Благодаря за roidmi, свикнах на архаичните 6 диска и за сега се фокусирам да променям/поправям други неща по дъртия кош, които повече ме дразнят :)

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път някой да има тунер и да не знае, повечето хора очакват да имат и помпат по копчето, ама цък. Как да е, pairinga e прост - вързваш си у-вото към някой от сорсовете и го зареждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.08.2018 г. at 15:50, alexxk написа:

Ето го телевизора?! Ама нещо започнах да се чудя. @OvivO купих си Roidmi 2S от тук за 42 лева и това чудо като е извън София свири като диск (в София не мога да успея да намеря чиста честота, ама не съм си играл) Идеята за мироринга ми е да гледам навигация, защото оптиката отзад ми е за смяна, ама по начина през Тв тунера май като пусна нави и звука в колата ще ми е само от него, демек музика йок. За това май ще си седя с телефона за навигация и Роидмито за музика.

image.jpeg

Към един от двата видео входа си връзваш Андроид бокс,отключваш си картината в движение и си ти :),аз съм така и повече от година си го ползвам.Покрай инсталацията на оригиналния аналогов тунер намерих начин да си вържа камера за заден ход без да слагам модула за камерата и съм повече от доволен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го телевизора?! Ама нещо започнах да се чудя. @OvivO купих си Roidmi 2S от тук за 42 лева и това чудо като е извън София свири като диск (в София не мога да успея да намеря чиста честота, ама не съм си играл) Идеята за мироринга ми е да гледам навигация, защото оптиката отзад ми е за смяна, ама по начина през Тв тунера май като пусна нави и звука в колата ще ми е само от него, демек музика йок. За това май ще си седя с телефона за навигация и Роидмито за музика.

image.jpeg

пиши ми на лично

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

етоe926945faa620d079483fddaee4e6a51.jpgecfb2c65bfb08aecf41125afdfed708e.jpg

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...