Jump to content

Ауди А4 слушане на музика


POPCORN

Recommended Posts

Здравейте. Някой дали си е решил проблема със слушането на музика?Искам да възпройзвеждам музиката от телефона ми и да я слушам в колата?Като гледам нямам такова чудо аз фабрично, та най-вероятно трявба да си купя нещо , за да стане ? Колата е 2015 година. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каво значи "нямам такова чудо"?

Аз съм с А3 2015та и стриймвам спотифай през телефон и блутут. Качеството е перфектно.

Избирам бутона медия и готово. Телефона е свързан постоянно.

Би трябвало и при теб да става по подобен начин след като са еднакви години. 

Технологията от тези години е все една...

Имаш ли блутут на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Аux и Sd карти. Явно навигацията ми е базова. Утре ще дам снимка. Това е много тъпо . Да имаш кола 2015 да не може да се стриймва музика от телефона. Хубави коли са Аудитата ама в някои аспекти не мога да ги разбера . Иначе bluetooth имам .

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 2015-та ама модела и технологиите са му от 2007-ма.

Ако си с MMI 3G+ ще можеш да стриймваш музика от телефона, ако имаш AMI в жабката може дори да ти клонираме екрана на телефона на дисплея на колата.

Похвали се да видим какво взе :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка предположих и аз. Явно съм с най-базовата навигация от всичките.Какви ли не екстри има колата, само това няма. Малко е смешно като цяло , ама явно ще си карам с sd карти . Иначе колата е тази https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11530277219644826&slink=8jr1fl

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Има ли опция , ако си набавя нещата от ибей да я сложа тази MMI 3G+ или е голяма разправия ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай @congo той може да има готов сет за продаване, иначе е лесно без допълнително окабеляване и т.н трябва само да се премахне СР на новия юнит. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък да е лесно, трябва нова клавиатура, нов MMI unit, нов дисплей, да се махне CP на новия MMI и сумата става сериозна.

Като труд и време за смяна е лесно наистина, но като цена не е малко ако искаш да стриймваш музика само.

Има китове за A2DP, на доста поносими цени, но не съм се интересувал подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това казах и аз, че няма нужда от допълнителни кабели, и т.н, а само това  което си описал. Както се казва кефа цена няма. За мен 3G+ е много по-добрата навигация и като интерфейс и всичко. Говоря от първо лице, защото аз бях с 3G Basic и минах към 3G+. Лично мнение не ангажирам никого с това.

Редактирано от HUGO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...