Jump to content

Recommended Posts

56 minutes ago, Wizi said:

Темата отдавна се беше зловещо изродила

Както и целия форум.

И за последно - не разбирам за какво ги има тия правила, след като никой не ги спазва, включително и модератори/администратори...

 

Адрес на коментара
Преди 15 часа, redalex написа:

Хубаво си решил така, ама по тая логика, що направо не заключите целия форум? 

Това между другото хич не е лоша идея и има как да се помисли за реализирането й! 

Адрес на коментара
4 hours ago, redalex said:

Както и целия форум.

 

Ами, да те питам в този ред на мисли, чий хикс го решаваш като неизвестен тук ти, като не ти допада?

Нито имаш ауди, имаш папуняк, едни футболни страсти и едни телефони са ти системен таргет, с колеблив позитив в изказа. Професор по всичко, а ако случайно някой не е съгласен с теб, става палячо, смешник, смешко, дрисльо ... сигурен съм, че има и още, ако се разровя в постовете ти!

Освен това, не мисля, а и с оглед на това, което виждам, едва ли  ще те търпят в папуняк форума (като знаем как те описват на живо петъците), така, както тук!

Форумът е повече от либерален и точно за това си тук ве, Саше, с всички активи и пасиви на присъствието ти.

Виждам - знаеш за опцията с игнора - цъкваш го и всичко е 6 точки.

Адрес на коментара
Преди 3 часа, Васко написа:

Това между другото хич не е лоша идея и има как да се помисли за реализирането й! 

 

Целият форум ще е грехота. Затварянето на "Извън темата" а.к.а. "Легалната спамиля" би имала същия поразителен ефект, вервай ми :hilezh: 

Адрес на коментара
На 2.07.2019 г. at 17:25, Wizi написа:

 

... "Извън темата" а.к.а. "Легалната спамиля" ...

 

Точно това визирах в моя пост, по горе. В истинската спамилня, нежните души се въздържаха да докладват и ако го правеха, никой нормален хетеросексуален мъж не им обръщаше внимание. Докато в  извън темата а.к.а. легалната спамилнята, няма как, заради правилата на форума. :bia:

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...