Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Момци, няколко човека ми писаха за таса, но никой не се обади. Ако никой от писалите ми ЛС не се обади до утре, таса съм го обещал на колегата u1313 и ще му го пратя :unsure:

Преди месец почнах да си разчиствам килера и пак е пълен с боклуци :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам фар за ауди 80 б3,само че непомня ляв или десен беше трябва да видя.счупено му е стуклото в ъгъла,но всички парчета са там.но поне рефлектора е здрав,който го иска негов е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето снимки на фара

а никой ли нейска да ми подари поне 2 таса за ауди б3 14цола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6te moje li da mi dade6 fara 4e mnogo mi trqq karam bez far pyk policaite samo mi pi6at globi pls.PI6i

Ще можеш ли да пишеш на кирилица, плс?

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам бензинова помпа със следния номер БОШ 0 580 464 020.

Честно казано не знам за кой двигател става, но мисля че е 3 барова. :hilezh:

Намира се в София, тел. 0888 200 991, Лозан

:hilezh:

Помпата е универсална, виж тук: http://apps.bosch.com.au/products/saa/efi_crossref.pdf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

falcon-e, сигурен ли си, че е универсална, щото на мен ми трябва /моята прави некви въртели :blink: /.

ДА! погледнах site-a, ама да ти кажа нищо не разбрах .......... тази помпа е заменяема с 0 580 464 070 ама тва supercession кво е не можах да го преведа :wacko::wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам радиаторче за парното оригинално, здраво (но все пак ползвано доста годинки) ако някой го иска- има го !!! :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам радиаторче за парното оригинално, здраво (но все пак ползвано доста годинки) ако някой го иска- има го !!! :huh:

Давай го насам!Как ше се видим?

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам малки котенца ако някой иска да си гледа :D

Май от малки ще стават фенове на Ауди че майка им ги настани в гаража ми :flipoff:

Ама за съжаление само ми се пречкат , днес за малко едното да стане на кайма :hilezh:

Ако някой иска да казва :P

П.п.А някакви учени бяха открили формула да си карат колите с гориво от котки.Някой ако има идея как да става номера после ще черпя бира :D:hilezh::flipoff:

Редактирано от mmaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Само да вметна, че преден ляв жълт немаркиран мигач за AUDI 80 B3 все още е в наличност!Ако някой го иска да пише и утре да го взимам с мен на срещата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам 4бр. свещи Бош +2 WR7LTC+

Карал съм с тях 5000км. и изведнъж започна да ми гори много газ(16-18/100) и докато хвана че е от свещите се изприщих..., та сега съм с НГК, а Бош-а е 100%оригинален испански Бош, но просто не се нрави на колата ми...

Предполагам че няма да има проблеми за кола на бензин..., така че ако някой отдавна не е сменял свещи - ще му ги подаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам бензинова помпа със следния номер БОШ 0 580 464 020.

Честно казано не знам за кой двигател става, но мисля че е 3 барова. :icon_cry:

Намира се в София, тел. 0888 200 991, Лозан

Понеже, вече няколко колеги ме питаха, помпата си има нов собственик!

:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска опорни лагери на макферсони за Б4 на 1 г. и на 4 000 км./не Б4-та,а лагерите :bia: /?!На Феби са,нови струваха по 15 лв..Трополеше ми предницата,смених ги,оказаха се невинни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска опорни лагери на макферсони за Б4 на 1 г. и на 4 000 км./не Б4-та,а лагерите :flipoff: /?!На Феби са,нови струваха по 15 лв..Трополеше ми предницата,смених ги,оказаха се невинни.

Запази ми ги! Ще ти се обадя тея дни за по кафе и да ги взема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам 2 комплекта предни спирачни дискове- едните са оригиналните, а другите brembo. Дисковете са за б4 с р-р 280 мм.

Намират се в Бургас, можете да минете и да си вземете през почивните дни.

за връзка с мен:

- е-мail: rado_bs@abv.bg

- л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един излишен изпарител за газова уредба тип турско Lovato понеже аз си взех нов този го подарявам ако някой се интересува да се обади.
koлега как мое да ми го пратиш до сопотаз съм на лукойл
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, изпарителя вече е при мене,обаче аз няма да го ползвам и ще ти го дам без никакви проблеми :blink: Само трябва да имаш път към Пловдив,или някой твой познат от града. 0888103195 -Костадин се казвам. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам задна броня за B3 червена, леко натисната, пластмасовите кожуси за радиатора на парното и прилежащите въздуховоди, употребявано но здраво радиаторче за парно, болтове за джанти пълен комплек за 4 колела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...