Jump to content

RNS-D на Б5 преди фейс Възможно ли е?


Zdravko_97

Recommended Posts

Здравейте, искам да си сложа мултимедия в колата RNS-D е евтина втора ръка и много ми харесва като дизайн. Колата ми е преди фейслифт със старият панел, климатроникът ми също е от старите. Искам да запазя оригиналността на интериора. Има ли начин да прехвърля панела, барчето, климатроника и копчетата от фейслифт с двоен дин и да ги монтирам в моята. Философията идва с това, че подгревът на задното стъкло на преди фейса си е с бутон на панела а при фейслифта е на климатроника а и климатроникът от фейслифта не вярвам да работи при мен. Има ли начин да изпълня идеята си? Защото искам мултимедия, но не ми се правят грозни изпълнения. Благодаря!

Редактирано от Zdravko_97
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и е правено много пъти. прехвърля се климатроника с всичко около него на колата преди фейса. друг е въпроса че е играчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, радвам се да го чуя! Какво ще рече всичко около климатроника? Имаш предвид арматурата под панела или някакви модули?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника, централната конзола, поставката за чаши, конзолата на ръчната спирачка, копчето за фарове... всичко си пасва, само подсветката трябва да нагласиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-интересно е защо искаш да сложиш това цветно радио и то точно на В5-ца преди фейса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото цветното радио е стоково, а не обичам преправяни работи. Иначе за мултимедия не ми харесва нито има екстри нито има добро качество на графиката. А по новата навигация на Ауди (RNS-E ако не се лъжа) е доста парички  (около 500 втора ръка). Моето Б5 си ми харесва, куатро с идеален интериор(запазен) 1.9тди ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е преди 1997-ма и е с вдлъбнатите бутони на климатика няма да стане да се сложи фейслифтов панел. Толкова са различни, че почти нищо не работи

 

виждал съм панела на климатика да го свалят на мястото на пепелника и така остава място за навигацията

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панелът, бутоните и климатроникът ми са същите като тези от видеоклипа, през отпуската мисля да опитам да видя какво ще се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Какви неща ще са ми нужни да сложа RNS-D на а4 б5 фейслифт  2001 само че е оригинална с касетофон и Босе? Моля избройте ги! Също и камера за задно виждане като е нужно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12.2018 г. at 21:50, Zdravko_97 написа:

Панелът, бутоните и климатроникът ми са същите като тези от видеоклипа, през отпуската мисля да опитам да видя какво ще се получи

Как го свързваш?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...