Jump to content

Audi 4F facelift 3.0T мнение


Recommended Posts

Здравейте и Честита Коледа!

Някой поглеждал ли е тази кола?

Audi A6 3.0TSI S-LINE+ Quattro, 2010г. - https://mobile.bg/11545067096470829 

Поискал съм ВИН - да видим. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много свежа кола,браво!Освен ВИН-а,гледате я на място,сервиз,и ако е читава-взимаш.

Тая А6-ца швейцарка ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква идея. Поискал съм директно вин, защото не ми се слушат истории от хиляда и една нощ .... 

като го даде, проверка и паля - ЕЙ го къде е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Production date 2008-09-23

 

Заповядай:

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi/vin_check?su=iqfjp2hutbp3

 

За моята кола този сайт беше абсолютно точен.

Весели празници! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности 

Чакам работен ден да видя с Порше ако успея да се преборя.  

Твърди се че е на 225к и до март 2018 има история. Защо пише други км на обявата не съм питал, но май това ме отвръщава, Та ще трябва някак за се “реваншира”. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавачът доста обяви е пускал за Audi-та снимани точно на този фон.

Не мисля че кожения салон е Exclusive, както се твърди в описанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще свали от цената, само ако е на зор, за това че бил върнал км. се съмнявам. Автомобила е атрактивен и със сигурност търговеца го знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 22 на 18? Късмет ще е, ако падне под 21. Адски много ме дразни предната решетка с емблемата. Изглежда запазена и разхода не е толкова страшен, да не кажа голяма дума, много малко над 3.0 тди в това купе, ама най-вероятно си го преценил вече.

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходът не ме плаши :)

Мен ме дразни че лъже в обявата си с километрите и не каза нищо за дата на производство и дата на регистрация. 

Като цяло не схващам каква е идеята на такъв тип лъжи - да съм мега тъп и да я купя на картинка ли?

Както и да е. Ще видя какъв успех ще имам с Порше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат купи наскоро такава А6 4F Фейслифт / Авант само,че с 3.0ТДИ Куатро на реални 147+ километра,няма С-лайн и е година на производство 10.2008 но я взе от автовоза,има безбожно много екстри за годината на производство и я видя в реално състояние ... да и я плати на много по прилична цена,спрямо НОВ ВНОС с манипулации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако състоянието на колата отговаря на снимките,продавача няма да намали изобщо.Малко са 4F седаните с такъв мотор и S-line Plus.

За върнатия пробег,не е приятно,ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове няма голяма и малка лъжа първо км. , после годината , кое е следващото и после тия мушенници това ,онова , задаите си въпроса , искате ли да бъдете лъгани или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това казвам такива са и няма да ги променим. Хубавото е че има история и истината лъсва веднага иначе ще ти ги разказва още по-глеми. А ако не си ти ще я отнесе друг. Колата не е една от мнго други такива.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тоя селтак кола никога. Ако ще да е супер и да е точно това, което търся, просто няма да си взема от него и точка. Връщането на км е ясно и е най-малката драма.

 

От време на време ми изпадат и продавам топ волани, та на тоя му имах телефон запазен от друга обява и ми звъни и се изписва телефона. За воланчето се обажда. И както той хич не обича да се пазари като купуваш от него, така за воланчето искаше 1/3 от цената да свали.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора, които ако не излъжат някого се смятат за прецакани.

 

Интересно как ще му се върже сервизната история с обявените км.

 

Може и да не ги връща, а да обявява по-малко в обявата, за да отидат хората и като я видят въпреки, че км са повече има шанс да я харесат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих го направил за срам , записвам си го как си говори глупости и после му вада данните да му вида физиономията , а филмчето ще реша по късно къде да го пусна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...