Jump to content

Върпос за конркетна обява за A3


Recommended Posts

Здравейте!

Мой приятел гледа този автомобил. Наясно съм относно потенциялните проблеми с 2.0TDI двигателя. Бих искал да чуя вашите мнениеия относно тази комбинация.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

+ е Sportback, подгряване, темпомат, мрежички, кожа, оригиналните джанти и до там.

- са смачканите седалки, за които слагаш поне 100 000км отгоре. Леко кривее отпред + пребоядисваната броня, което не е е чак такава драма, ама... автомата. Не мога да разбера защо някой иска да си причини това? :) 12 годишен автомат на кола на 250 000 км или колкото и да е. Изваждането е гаранция и не говоря за масло? За а6 или а8 е някакси по-разбрано за бг, а и спрямо цените и класата на тези коли, но на А3? Аз не бих погледнал това. Ако ти харесва го виж на място+ каране и сервиз докато не разбереш за какво става дума. Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многото километри не са проблем за DSG-то, стига да е обслужвано редовно. Аз бих поискал от продавача номера на рамата, за да проверя има ли колата някаква сервизна история и какво пише в нея. Пробегът е ясно че не е този, въпроса е да не е троен или четворен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега, малко късно отговарям ,но дано не сте си я взел . Тези от тази автокъща са големи измамници ,лъжат с всичко и най-често внасят коли след катастрофа и тук ги оправят много зле !!!

От личен опит го казвам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...