Jump to content

Audi A4 B8 2.0 TDI


Recommended Posts

Здравейте,

За първи път пиша във форума, но съм голям фен от малък на марката (за съжаление, без да съм имал шанса да карам Ауди досега) и ще съм благодарен, ако можете да ми помогнете с мнение, макар и много общо, за офертата по-долу:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11535466703439971

Според вас дали си заслужава цената, може ли да се има доверие на този продавач - най-вече километрите и състоянието на автомобила (колкото и да е субективно). А дали тази конфигурация си заслужава, какви може да са подводните камъни с двигател, автоматична скоростна кутия и някакви бъдещи скъпи ремонти (ако приемем, че е на реалните 90 000 км., разбира се)? Както в повечето случаи всичко изглежда излъскано на външен вид, но не е ясно как стоят нещата в действителност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За повечето експерти тука без кожа и 4х4 всяко ауди е пълен “кенеф”, така че не очаквай някой да ти хареса колата. 

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Миро от предпоследната снимка си е направил профил да си реклаира колата... стига с тези конспирации, не е да не се е случвало, но тук говорим за една от най-големите автокъщи.

Имам колега, който е работил там и твърди, че колите са им доста читави като цяло.

Не виждам нищо странно някои да си направи профил за да пита за покупка на Audi, даже ми изглежда доста логично.

 

 

Иначе колата на снимки изглежда добре, на мен ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, CVT написа:

Когато някой отвори чисто нов профил с цел да пита за определена обява нещата са доста ясни.

Ами, аз ще те изненадам явно, защото съм купувач, а не продавач. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво очакваш да чуеш? Защото колата е с БГ номера, явно е купувана нова от Порше. Отиваш, тестваш я, ако ти допада я караш на диагностика и да ти разпечатат хисторито и си преценяваш. После слагаш големи джанти, затъмняваш "аквариума" и ако имаш желание и пари си сменяш салона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми харесва на снимките, така че - ако я чувстваш, че е твоята - отивай на място, покарай я.

Задължително рама и история вземи пълна и след това си прецени.

Софавто са сериозни и наистина е много възможно колата да е купувана от Порше България.

Има нещо изцапано на подлакътника, но аз поне само това виждам като забележка. Явно не излиза, тъй-като навсякъде другаде са я "светнали".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е толкова як цвят, ако й се направи един shadow line (черни джанти, стъкла и хром) ще стане голяма красавица. На тези километри няма какво да очакваш освен консумативи, ако не е карана като за последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за мненията. Чух добри отзиви за този двигател, но пък и противоречиви мнения за автоматичната скоростна кутия - имате ли наблюдения? Разбира се това, което ме притеснява най-много е цената - заслужава ли си 25 000 лв.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...