Jump to content

Размер на втулки ?


Recommended Posts

Здравейте колеги.Какъв е размера на пластмасовите втулки /външен и вътрешен/ на  оригиналните джанти 15'' на ауди,тъйкато се оказа че ги нямам и трябва да си намеря.Ако някой колега от форума продава да ми пише на лс.За да не отварям нова тема търся и капачки.Колата е ауди а4 б5 2.8 4х4  фейслифт

IMG-0e4aa5598d3a9c8be0d53bac187a4426-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са оригинални джантите си мисля, че не трябва да имаш втулки. Потърси в някой сайт колко ти е централния отвор и виж този на джантата какъв е. Така ще разбереш външния и вътрешния размер на втулката.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам са оригинални ,тъй като  жената я кара и миналата седмица беше отишла за ремонт на спукана гума.Момчетата дето са сваляли джантата са видяли мн зор.Много трудно са я свалили и са казали, че няма втулки и трябва да си търси.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 6 часа, Passi написа:

Не ходи повече при тези момчета.

 

Жената е ходила ,аз не съм в България ,като се прибера ще видя за какво става на въпрос.Аз  затова пуснах тема ако някой знае или има такива джанти качени  на а4 да даде мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хваща едно като ръжда алуминия и затова трудно са свалили джантата.Оригиналните джанти са точен размер и не им се слагат втулки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само на алумина Пусе, аз железните от зимния сет едвам ги свалих първия път . Млатих с една кирка.....:hilezh:

@Passi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни аматьори ! Не стига, че не могат да я свалят ами и втулки ще слагат...

 

Почиства се главината с телена четка или шкурка и мажеш с медна грес.

 

Преди 12 часа, DJANO написа:

Вдигаш колата на крик, даваш газ отвътре и биеш спирачките :hilezh: Един приятел така си гони гумата 200 метра :respekt:

И тва е вариант просто някой път няма вадене, като заварена е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг, който съм ползвал на път: разхлабваш болтовете с 2 оборота, и тръгваш леко(на втора предавка примерно). След 400-500 метра ще усетиш, че е отлепила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.01.2019 г. at 10:48, DJANO написа:

Вдигаш колата на крик, даваш газ отвътре и биеш спирачките :hilezh: Един приятел така си гони гумата 200 метра :respekt:

Връзвайте колелото с въже, къде ще отиде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...