Jump to content

AUDI СЪБОР 2019


goldensun22

Recommended Posts

:) Здравейте колеги, Датите запазени на писта Дракон за събора тази година са 15 и 16 юни. Информация относно организацията очаквайете в тази тема. Всеки , който желае да участва е добре дошъл. Хубава и успешна година на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, more написа:

Ще има ли опция за преспиване на пистата 15-ти срещу 16-ти ?

 

Поради ред неприятни причини, на този етап не се очертава къмпинг зона вътре в пистата. Отвън място за палатки има.

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, goldensun22 said:

 

Поради ред неприятни причини, на този етап не се очертава къмпинг зона вътре в пистата.

Какво се е случило, може ли по-подробно за тези, които са пропуснали? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да се е случило, вече е в миналото, за някои неща съм сигурна , за други не толкова, но така или иначе, това е решението на управата на пистата - без къмпинг зона. Знам , че има голям чар за много хора в преспиването на пистата, но когато хората не могат да си наложат самоконтрол няма как да се получават нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.02.2019 г. at 14:21, autoasist написа:

Какво се е случило, може ли по-подробно за тези, които са пропуснали? :nixweiss:

:hilezh::hilezh::hilezh:

преди 18 минути, more написа:

Жалко, тази година датата ме устройваше :huh:

:hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, vladi написа:

Ще спиш отвън бре:hilezh:

 

Ааа, аз да питам:  ще има ли измервателна техника за драга? 

:) Ще има, и тази година ще си ви даваме бележките, че сега само пазя тук една купчинка, дето не смея да я изхврърля :D Колкото до спането на пистата, наистина не зависи вече от нас.  Хората си имат условия, и ще трябва да ги спазим.  Мога само да кажа, че примерно есента джапан феста беше 3 дни, нямаше къмпинг зона, но имаше посещаемост и каране без аналог. Така ,че нека всеки си прецени какви са му приоритетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, vladi написа:

Ще спиш отвън бре:hilezh:

 

Ааа, аз да питам:  ще има ли измервателна техника за драга? 

 

Мислех, доста преумора се насъбра :sleeping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Wizi locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...