Jump to content

Закупуване на масло от сайт


Recommended Posts

Здравейте,ще сменям маслото с Титан.Бях в магазина/дистрибутор и ми обявиха цена от 102лв за 5л.В няколко сайта е на същата цена,но в момента е намалена на 68лв за 5л.Възможно ли е да са някакви гаражни масла?Знам,че онлайн магазини могат да си позволят сваляне на цената,но чак толкова много.Не знам дали е правилно да споменавам сайтовете,но ако някой е поръчвал и е доволен,ще се радвам да сподели.Avto masla eu и Motorni masla.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само някой с достъп до лаборатория може да каже какво има в опаковката.

Купувай масла от официалния вносител на марката, която си харесал. Икономия от двигателно масло не е разумна постъпка. И без това 1.8Т събира малко количество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/7/2019 at 7:03 PM, bojo&viki said:

 цена от 102лв за 5л.В няколко сайта е на същата цена,но в момента е намалена на 68лв за 5л.

Това са 33% отстъпка. За българските надути цени на авточасти е нормална.

Ако имаш някакви съмнение - провери реалната цена по немски и английски онлайн магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да дам пример , при закопуването на четирите филтра за  колата ми, от Германия и по точно от Ингълщат ми взеха 100 евро на МАН бяха , като същите внос от Германия, но закупени от Гърция ,цена 66 евро пак на МАН.Същото е и за маслата в Немско най доброто за ауди 35 евро 5л. туба а в нашта мила родина 60 евро със супер отстъпки , че тия немци без печалба ли ги продават , блаженни са вярващите.

Редактирано от Аци
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9.02.2019 г. at 5:48 PM, МММ1 said:

Само някой с достъп до лаборатория може да каже какво има в опаковката.

Купувай масла от официалния вносител на марката, която си харесал. Икономия от двигателно масло не е разумна постъпка. И без това 1.8Т събира малко количество.

По принцип си прав, но едно и също масло при представител на марката е 100 лева тук в България, от Германия с доставката и после с куриер до офис от София ми легна на 70 лева,  по-точно 68. Единственото тъпо нещо е, че го чакам 2 седмици, като плащам предварително. Иначе и във форума тук има доказани търговци на масла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично разликата в цената идва от по-големите разходи на магазин/дистрибутор от този на онлайн магазин.Маслото го взех от сайт и го смених вече.За сега колата мърка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.02.2019 г. at 22:56, kup0nq написа:

моля зa линк , откъдето могa дa си поръчaм и aз от Гермaния. 

Аз си поръчах от тук https://www.facebook.com/groups/1912934982268578/about/

Трябва да се присъединиш към групата и си поръчваш от сайта каквото избереш.Маслото се поръчва от ATO24.de.Колегата е точен,доста народ си поръчва от него и до сега никой не е изпищял.Аз поръчах Шел Хеликс Ултра 5В40 и ми дойде на цена 46 лева тубата 4 литра,с доставката,а тукашните официали го продават за 100 лева 4 литра.

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://shop.ahw-shop.de/

Ето един сайт за масла и филтри ,като гледам цените направо ме втриса и се чудя възможно ли е на тези цени да има оем масла и филтри.

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...