Jump to content

С какво моторно масло карате?



Recommended Posts

Интересно ми е как стои рейтинга на тези марки във форума, както и какви масла предпочитаме тук. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не харесвам МОТУЛ.. :wall:

Твърде субективна преценка за целяща да даде обективно мнение анкета..:hilezh:

Иначе, както съм писал много пъти - Castrol GTD Magnatec 10W40, чакам още месец-два да дойде EDGE серията на Castrol в България, това ми казаха от официалния вносител. Според Castrol най-подходящото за мотора на моята кола е EDGE 5W30 или 5W40, не си спомням точно :bia: Като най-добър заместител дават сегашното ми :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами не точно.. просто не се сетих да включа и МОТУЛ

Колкото до CASTROL EDGE - маслото е супер добро, стига да не е ментосано. Мисля че 5W40 е по-добро от 5W30

А ето в ТАЗИ тема тук има каталог на CASTROL - може да си направиш справка за маслото което ти трябва :wall:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Motorex 15W40 до сега, сега ще пробвам Лики Моли 10W40, макар че за лятото е тънко ще видиме как ще е.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А ето в ТАЗИ тема тук има каталог на CASTROL - може да си направиш справка за маслото което ти трябва :bia:

Мерси колега, точно от таз тема видях, че препоръчват EDGE за моя мотор, когато се обадих в Motobul (официален дистрибутор) ми казаха, че към април-май ще дойде и тук, ще го взема от тях , така че смятам да не е менте :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4-ка не я глезя,карам я с финланско масалце безизвестно... Neste 10W40 Евтинко е,а и съм направил 3 смени с и все с него...нямам оплаквания...добър избор е.

А4-ката с 5W30 пълна синтетика,ама каква марка е нз...какво ми сипят в сервиза в ауди :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотул супердизел или турбодиезел нещо такова беше, 10w40 и съм доста доволен от масълцето

Motul 4100 Multidiesel се казва. :wall:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корсата я блъскам с Арал 15/40, защото не и пука :wall:

100-цата първо с Кютенкюлер 15/40, сега с Мотул 10/40 6100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с едно френско масло незнам дали сте чували марката YACOO , VX500 и е 10W40 засега съм супер доволен преди това бях с Valvoline.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе гледам да е по-МАЗНО. За да не се мина. :bia:

Иначе повечето тука Земат квото им налеят. Щото оня МАСЛАРО ги разбира. Така му викат щот не му знаят името. А той за мръсни думи като вискозитет изобщо не е чувал. Сао гледа да продава повече. Он в това е най-ДОБАР. :bia:

------------

Забравих да питам. Що за тема е това? Ясно е че ако имаше 7000 марки на пазара щеше да има 7000 отговора тук. (тук щях да сложа човече което се попиква от смях - ама няма).

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...