Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

ауди а4 и а6

как се цените на частите за тези коли можете ли да ми кажете кой са най-сменяните части на двете коли

Здравей!

Бях помолил в началото на темата да контактуваме на лични.

Въпросът ти е по-скоро за техническия раздел за А4 и като видиш какво се сменя съставяш списък и се старая да ти отговоря бързо.

Има и тема за цените, в която всеки споделя за купеното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодарение на КОКО колицата ми се сдоби с нови задни накладки. Човекът се отзова много всеотдайно, въпреки че беше изключително зает с организирането и заминаването за събора в Чепеларе.

Излючителни БЛАГОДАРНОСТИ! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, умолявам Ви да разберете, че между 18.00 ч и 11.00 ч е възможно да не Ви отговарям, а понякога и повече. Това, че съм видим във форума не значи, че съм длъжен да отговарям по всяко време на денонощието.

Някои запитвания са специфични и е необходимо достатъчно излишно време, а е крайно неприятно, когато е чисто запитване от любопитство.

Моля Ви при запитване да ми оставяте тел. за контакт. :stupid::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Преди половин час се върна х от отпуск и от утре ще отговарям на всеки.

Пак моля питайте на л.с. за да не се претоварва темата. Телефоните са в подписа ми.

На когото не съм вдигнал по време на почивката му изказвам извиненията си, но не винаги това ми беше удобно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз мога да се похваля с нови предни дискове и накладки от КОКО, още не съм ги поставил но тия дни се каня и пак ще пиша. Благодарности :bia: на КОКО, много е точен и коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет,

поради покупка на автомобил втора ръка сега ще се нуждая от доста нови части за подмяна, като например:

---

предни дискове

задни дискове

предни накладки

задни накладки

ляв кормилен накрайник (външен)

тампони на заден мост

---

За сега мисля да се огранича до тук :respekt: Благодаря ти предварително, сигурен съм че ще ми предложиш качествени неща :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

поради покупка на автомобил втора ръка сега ще се нуждая от доста нови части за подмяна, като например:

---

предни дискове

задни дискове

предни накладки

задни накладки

ляв кормилен накрайник (външен)

тампони на заден мост

---

За сега мисля да се огранича до тук :hilezh: Благодаря ти предварително, сигурен съм че ще ми предложиш качествени неща :hilezh:

Имаш л.с. и чакам отговора ти!

При А4 задължително е необходим номера на рамата за дисковете и накладките. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един с благодарности към Коко за гумите ми Дебица и цената на която ги взех, като ги сложа на колата ще има още инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коко искам да те попитам за цената на гуми Дънлоп 16' сезонни... Добри ли са? Баща ми е с такива на старото Ауди и е много доволен... ти какво мислиш по върпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коко искам да те попитам за цената на гуми Дънлоп 16' сезонни... Добри ли са? Баща ми е с такива на старото Ауди и е много доволен... ти какво мислиш по върпроса?

Пиши ми на л.с. размер и модел защото не схващам какво искаш да кажеш с думата "сезонни"? Може би всесезонни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се сдобих с четири броя Дънлоп 3Д благодарение на Коко.

Коко много ти благодаря, цената е страхотна, за бързото получаване не говорим :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Отново супер бърза реакция! От вчера с нов акумулатор Midac 60Ah, на доста добра цена, благодарение на автора на темата :)

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново супер бърза реакция! От вчера с нов акумулатор Midac 60Ah, на доста добра цена, благодарение на автора на темата ;)

Отново и отново и при мен днес Коко реагира в рамките на не повече от час!

:) :) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОКО пускай инфо когато имаш възможност да предложиш летни гуми Dunlop Fastresp и Bridgestone Er300 195/65/15.

:flipoff:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена за 60-62Ah акумулатор и каква марка

От почти година Руди 96 внасят само италианските MIDAC.

Гаранцията е 2 години с изискване на всеки 6 месеца да се прави наново замерване.

В момента имат с този капацитет от сериите Sigillum, Xtra II и Celeris.

Цените ще ти изпратя на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От почти година Руди 96 внасят само италианските MIDAC.

Гаранцията е 2 години с изискване на всеки 6 месеца да се прави наново замерване.

В момента имат с този капацитет от сериите Sigillum, Xtra II и Celeris.

Цените ще ти изпратя на л.с.

Коко вчера изпуснах да те питам, дали са докарали за Б3 от "ниските" акумулатори?

Ако да то тогава прати едно л.с и на мен с актуалните цени :f_ck_you: .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес оборудвах единия служебен автомобил с пресни пресни MALOYA DAVOS и за км дето навъртях днес и разходката по снега мога да кажа само добри отзиви за тези гуми :flipoff:

А за КОКО само :steinigung: няма и 5 минути след мойто позвъняване и гумите вече се монтираха като цената беше просто без коментар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...