Jump to content

Нулиране масло


maki

Recommended Posts

Наскоро почна да ми излиза надпис Service Oil на мястото на изминатите километри.Смених маслото(предполагам че това означава ,пък и си му беше време),но надписа продължи да си седи.Някой има ли идея как да го нулирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Octavia (VAG двигател 1.9TDI) се нулира така:

"Нулирането на сервизните интервали може да се извърши и с помощта на бутона на дневния брояч за изминати километри по следния начин:

1. При изключено запалване натиснете нулиращия бутон на дневния брояч за изминати километри под скоростомера и го задръжте.

2. Включете запалването и отпуснете нулиращия бутон. На дисплея се появява един от сервизните интервали

3. Завъртете при желания сервизен интервал с обслужващото копче за сверяване на часовника в посока надясно. На дисплея се изобразява "service - - - -"

4. Изключете запалването. Едва сега съответните данни се привеждат към нулата."

Пробвай.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва за skodata става и за ауди.днес го пробвах на моито и ве4е не ми излиза :hilezh::bia::hilezh:

с кой модел табло си?

става ли на това дето го слагат на първите А4-ки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първите А4-ки слагат доста модели табла :flipoff: Моята е 793-тата бройка от модела и е с табло с 6 уреда и големия ФИС дисплей, на това табло не става... Имаше още 2 начина някъде тук из нета, всичките съм пробвал - не стават... Явно само софтуерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...