Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Здравейте колеги! С удоволствие искам да ви съобщя, че след задълбочени преговори и обсъждания, днес успях да завърша една отдавнашна моя идея. :rolleyes: Издействах от нашето ръководство специална, индивидуална, корпоративна оферта за "Ауди Клуб България" относно застраховки авто-каско. Разбира се, за да се ползва тя не е нужно да бъдете официални членове на клуба, а само активни ползватели на форума с валидна регистрация, притежаващи автомобили от въпросната марка.
Офертата включва занижени тарифни числа и възможност за разсрочено плащане без оскъпяване. Тарифните числа са както следва:
1. За автомобили до 5 годишна възраст 4,4% от определената застрахователна стойност (сума).
2. За автомобили между 5 и 8 год. 5.0% от въпросната стойност.
3. За автомобили над 8 и до 11 год.5.4% от оценката.
4. И за автомобили над 11 г. - 6%
За сравнение нормално тези тарифни числа са съответно 5,5%, 6.2%, 6.7% и 7.6%.
Обърнете внимание! При еднократно плащане от ваша страна,получавате ОЩЕ 5% ОТСТЪПКА от крайната премия. След нея тарифните числа падат съответно на 4.18%, 4.75%, 5.13% и 5.7%
Относно разсроченото плащане, то може да се извършва на 2, 3 или 4 вноски при нулево оскъпяване.
Пак за сравнение нормално тези оскъпявания са съответно 2%, 5% и 7%.
Интервалите между падежите са 6 месеца при варианта с 2 вноски, 4 месеца при 3 вноски и 3 месеца при 4 вноски.
Естествено получих и искреното уверение от страна на изп.директор, че преференциите няма да са само при сключването на застраховките, а и при обслужването в последствие. Към това аз мога да добавя, че се ангажирам да не допускам (поне колкото зависи от мен) да има разочаровани съфорумци, като лично спомагам завеждането и придвижването на евентуалните щети, пожелавайки ви разбира се да няма такива.
Лично съм натоварен с отговорността да следя и гарантирам коректното спазване на офертата с цел да се избегнат набезите на всякакви случайни ползватели на марката Ауди без отношение към форума и клуба. Само аз мога да прилагам въпросните условия на застраховане по тази оферта. Всеки друг, който ви я предлага вероятно е измамник и рискувате да ви даде невалидна полица.
Държа да подчертая, че въпросната оферта беше издействана не с главна цел лична изгода, а до голяма степен за да се реванширам на всички, от които получих и аз различни отстъпки от услуги и части, а и за да бъда съпричастен към всеобщата форумна взаимоуслужливост. :bia:

post-3886-1194998985_thumb.jpg

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се харесва офертата. Надявах се да е така и доста поработих по въпроса.

Връзка между въпросните хора наистина няма, просто съвпадение.

Мерси за добрите отзиви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,поздравления!!!

Еее щом и от колега в бранша го чух, значи всичко е ОК. :rolleyes: Мерси! :hilezh:

Скоро ще се виждаме за да си правя застраховката :hilezh:.

С най-голямо удоволствие. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега.аз съм от видин.имам стикери майка ми прави застраховки към 10фирми включително и лев инс ние какво трябва да направиме за да ползваме отстъпки?за сега мислим да говорим със управителя към 10те застрахователни дружества*ефко груп*

ако нещо постигнем споразумение,ще напиша тема и за колегите от видин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно колега! А6цата е застрахована баш при вас! Та ще се възползвам! :hilezh:

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, иначе на мен ми е любопитно при тези % има ли други намаления? Тоест за ГО или без щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, иначе на мен ми е любопитно при тези % има ли други намаления? Тоест за ГО или без щети.
Не би могло да има други намаления, защото ще се падне под всички допустими минимуми. Виж за следващите години може да се договори да се добави още някаква отстъпка за без щети. Засега мисля, че е добре.
Поздравления за доброто начинание, колега!
Мерси! Като гледам реакциите на всички се убеждавам, че си е струвало. :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:<_<:D

Теб май най-те грее намалението, твойта май беше 2003 г. (до 5 г.-4,4%). Тарикат! :hilezh::hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се застраховах при колегата, доволен съм и го препоръчвам <_<

отдели ми половин ден, свърши перфектна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намазах от офертата!!! :hilezh: Тука е момента да изкажа моите благодарности към Тони-Дакс!Много точен човек!
Благодаря за хубавите думи. Знаех си, че съм пич. :rolleyes:
И аз се застраховах при колегата, доволен съм и го препоръчвам :hilezh: отдели ми половин ден, свърши перфектна работа
И на вас колега мерси! :hilezh: Хубаво е да знаеш, че ти оценяват работата. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за положените услиля.

Скоро ще се възползувам и аз !!!

Добре си дошъл в нарастващото семейство. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от по-отдалечените градове бих могъл след уточняването на офертата, да им пращам написаните полици по куриер, а те на мен паричките по банка. За жалост офертата не би могло да се ползва в случайни офиси из страната, щото доверието да преценявам кой е от Ауди клуб (форума) е гласувано само на мен. Днес пак го коментирах с изпълнителния и беше категоричен, че полици ползващи офертата ще се признават само, когато носят номера на моя офис. А не мога да нахалствам повече. Мисля, че ще успеем да се организираме с по-отдалечените колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някакъв срок до колко годишна кола може да й се направи каско? Питам за 87,88 и 89 раждана примерно :)

Не, няма такъв срок, просто и излиза по-скъпо, защото по Общи условия премията, която заплаща нов за компанията клиент (кола) не трябва да пада под 250 лв., а щом е раждана 87-мо, 88-мо лето, то оценката и няма да е повече от 3500 лв., което по 6.4% (според офертата) прави 224 лв. и останалите до 250 трябва да се додадат от клиента просто така. Още по-тежко е положението асо автомобилът е по-обикновен-базов, защото ако оценката примерно е 3000 лв, то доплащането до 250 лв. е над 50 лв. Е, все пак си мисля, че който си обича колата и държи на нея, няма да си я остави незащитена на улицата заради 20-30 или 50 лв. За стари клиенти този праг е 200 лв. Това не е дискриминация, а просто опит да се избегнат набезите на цигани с Лади от близкото минало, които заплащат 120 лв. и то на вноски, след което висят всеки ден в централата за кинти и правят всевъзможни измами.

Иначе праг за годините наистина няма, защото например има Ауди V8, което е 88 г., но струва една торба пари.

Ако има още нещо, питай! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...