Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Питам за колата от подписа ми, понеже тя по талон се води 1994, иначе е 87-ма... Та мислих си след като и пооправим предната броня, понеже има забележки да й направя едно каско :) Та казваш, че ще ми излезе към 250 лв, като може и на разсрочено плащане?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам за колата от подписа ми, понеже тя по талон се води 1994, иначе е 87-ма... Та мислих си след като и пооправим предната броня, понеже има забележки да й направя едно каско :hilezh: Та казваш, че ще ми излезе към 250 лв, като може и на разсрочено плащане?!

Точно си ме разбрал. Но ти предлагам да си я пишеме възрастта както си е реално, а не по талон. Много бързо ще се разнищи при една по-сериозна щета и ще пиеш студена вода, а би било жалко.

По принцип не е желателно, когато е на 250 лв. да е на вноски и то на повече от две, но ако държиш и така може.

Иначе, ако си няма никакво каско колата, не е нужно да увеличаваш риска като чакаш да си оправиш всичко. Просто си сключи каското да си вържеш гащите, пък забележките, когато си ги оправиш просто ще минеш през някое от 10-те маркирания в София и ще покажеш, че проблемът е отстранен. Не е сложно, но пък е по-практично. Довери ми се, знам за какво говоря. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как седи въпроса с покритие на щети по мотора и скоростите? Булстрад предлагат подобна опция. (вижте официалната страница за инфо...) според мен това е ценна опция при коли със скъпи части. Някой колега преди време беше писал, че се е прецакал типтроника на една А4-ка от лето Господне 2002 и му се плачеше със сълзи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как седи въпроса с покритие на щети по мотора и скоростите? Булстрад предлагат подобна опция. (вижте официалната страница за инфо...) според мен това е ценна опция при коли със скъпи части. Някой колега преди време беше писал, че се е прецакал типтроника на една А4-ка от лето Господне 2002 и му се плачеше със сълзи!

При никой сериозен застраховател няма подобна опция. Това за мен е рекламен трик, който звучи доста примамливо, но е без покритие. До колкото знам при сключването на такава застраховка там минаваш на хипер-подробен технически преглед, при който половината от частите и системите по автомобила ти отпадат. Не съм напълно сигурен, но помня, че отзвуците след старта на този продукт на Булстрад бяха крайно негативни от опарени клиенти. Щети по мотор и скорости се покриват и при нас на 100%, но само когато са възникнали в следствие на ПТП или природни бедствия. Свръх наивно и несериозно е някоя компания да твърди, че поема техническите неизправности на колите, които се внасят в Б-я, при състоянието в което идват. Не е ли логично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че се заяждам, но защо а е логично? :flehan: Това не е ли възможен риск? И щом колата предварително минава на преглед и е ОК, какъв е проблемът? Аз познавам човек, сменил мултитроник с пари на Булстрад. Хората си го бяха платили коректно. Единственото условие е колата да не е по-стара от 5 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че се заяждам, но защо а е логично? :flehan: Това не е ли възможен риск? И щом колата предварително минава на преглед и е ОК, какъв е проблемът? Аз познавам човек, сменил мултитроник с пари на Булстрад. Хората си го бяха платили коректно. Единственото условие е колата да не е по-стара от 5 г.

Е малко условие ли е това? Нали се сещаш, че това автоматично изключва 90% от авто парка в Б-я, както и този на АКБ?!? А и един доволен клиент не може да промени имиджа на цяла една компания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже повече от 90%, но не е в това въпросът. Предлагат го хората и си изпълняват задълженията. Както го описват на сайта им, с това удължават малко заводската гаранция. На мен, примерно, вероятно ще ми е много полезно, защото искам да карам автомат. И то на В6. Което почти задължително означава мултитроник :wall: Ако каското ми не го покрива, НИКОГА няма да рискувам. Ремонтът струва почти колкото цялата кола... Та така ;)

Естествено, че няма да застраховат 20 годишна кола. По всички световни стандарти тя отдавна е бракувана. Възможността да има проблем е огромна. И въпреки това предложението е доста атрактивно за хора, които са се насочили към кола до 5 г. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... според мен това е ценна опция при коли със скъпи части. Някой колега преди време беше писал, че се е прецакал типтроника на една А4-ка от лето Господне 2002 и му се плачеше със сълзи!
.......Единственото условие е колата да не е по-стара от 5 г.

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

февруари ми изтича застраховката и може би ще се възползвам и аз .... :wall:

Заповядай! С кеф ще те вземем в редиците ни. <_<;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже, получих доста запитвания на ЛС, реших, че явно е трябвало да поясня нещо. Значи от посочените в офертата тарифни числа, НЯМА КАК да се правят още отстъпки на базата на каквото и да е. Точно това и е хубавото на тази оферта, че от раз се удрят максималните отстъпки заложени в Общите условия на компанията, че и отгоре даже, без да е нужно клиентът да си прави още няколко застраховки, а и най-важното без да е необходимо да се пази през годината от завеждането на по-дребни щети, та да не си изпусне отстъпката за следващото каско. Твърдо заявявам, че броят на щетите няма да окаже влияние на тарифното число за следващото каско, а то ще си се запази същото. Мисля, че това е едно сериозно удобство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и още една подробност, която съм пропуснал да поясня. Относно вноските, не е нужно да бъдат правени само на 4 пъти. Може и на 2 пъти или 3 пъти, като пак си остава без завишение и пак са равни съответно на по 50% или 33%.

Ако някой има съвети или препоръки по офертата, да ги споделя открито! Няма да ги приемам като критика или да се обиждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нов съм във форума, но отдавна съм запален Ауди-фен. Днес си направих каско и гражданска при колегата daks и съм супер доволен от човека. Малко такива професионално вършещи работата си хора съм срещал. Колата ми е А8 3.3ТДИ, 2003 г. и мога да кажа, че пича ми спести бая кинти с тая оферта за АКБ. От Армеец например ми обадиха почти двойна цифра. Отделно от това момчето ми отдели часове наред и беше плътно с мене докато не завършихме цялата процедура и по маркиране и по монтиране на безплатния им втори имобилайзер, което е една абсолютна шукарийка. Накрая даже ми подари като бонус към каското някакъв "b-connect" с почти златен номер - промоция на Лев Инс. Въпреки, че знаех как го хвалят някои от вас, не очаквах да остана чак така очарован от офертата и отношението. Браво колега! :hilezh::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нов съм във форума, но отдавна съм запален Ауди-фен. Днес си направих каско и гражданска при колегата daks и съм супер доволен от човека. Малко такива професионално вършещи работата си хора съм срещал. Колата ми е А8 3.3ТДИ, 2003 г. и мога да кажа, че пича ми спести бая кинти с тая оферта за АКБ. От Армеец например ми обадиха почти двойна цифра. Отделно от това момчето ми отдели часове наред и беше плътно с мене докато не завършихме цялата процедура и по маркиране и по монтиране на безплатния им втори имобилайзер, което е една абсолютна шукарийка. Накрая даже ми подари като бонус към каското някакъв "b-connect" с почти златен номер - промоция на Лев Инс. Въпреки, че знаех как го хвалят някои от вас, не очаквах да остана чак така очарован от офертата и отношението. Браво колега! :blink::D:bia:

Не би било зле и да дойдеш на следващата ни среща. :bia:;) Такова чудо, като твоето не е идвало. Един адаш има Q7, но такова несме виждали.

Тони го познавам от дете, когато бяхме съседи и е много точен човек. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,не ми се чете цялата тема,

за което се извинявам...

Но искам да попитам:

офертата важи ли

за други марки коли...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Браво колега! :D:bia::blink:

...мога да потвърдя на 200% горното!!!

Освен това, за добър или лош късмет, 1-2 дена след огледа, някой ми е дернал задната кора, една дерюга точно на средата.

Минах покрай Тончо, вярно 3 часа утепахме, ама 2ч 50мин от това бяха приказки за всичко друго но не и по проблема :bia: и за 10 мин минахме през гишето и огледът.

Още на път към офисът, 10-15 мин по-късно, ми се обади, че парите са ми на каса и мога да си ги получа в удобно за мен време.

Изводите и заключенията оставям на Вас!

Това не е похвала, защото не е персонален жест към мен, това е факт!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,не ми се чете цялата тема,за което се извинявам...Но искам да попитам:офертата важи ли за други марки коли...?
За жалост не важи. Ако имаш нещо конкретно в предвид обаче, кажи и ще измислиме нещо подобно като условия. Няма да е усезаема разлика. Занапред ще гледам да ги изчистя и тия подробности за случаите, когато някой Ауди-фен по принуда в момента има друга марка кола да минава пак по тази оферта. Няма да е лесно, но ще поработя по въпроса.
Много благодаря на всички за проявеното доверие и за положителните отзиви. Добър стимул да продължавам да работя така. :flehan:

Същото съм виждал и аз от всички тук, така че не мога да отговоря с друго. :D

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих уверението, че постигнем ли бройка от 50 застраховани по офертата автомобила, веднага чрез анекс към договора ще бъде добавено, че всички те, както и следващите ще ползват безкасов сервиз (с възлагателно писмо) без значение от нивото на застрахователната сума. Това вече би било прецедент. Но пък няма лошо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Последните дни групата възползвала се от офертата се увеличи с още двама члена. Да им е честито и безаварийно. :machkaputt:

Сега преговарям да се разгърне малко и диапазона, т.е. да могат да се включват и хора от АКБ, които в момента по някаква причина нямат Ауди, но си остават фенове и активни съфорумци. А такива има и дори са едни от най-видните колеги. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сега преговарям да се разгърне малко и диапазона, т.е. да могат да се включват и хора от АКБ, които в момента по някаква причина нямат Ауди, но си остават фенове и активни съфорумци. А такива има и дори са едни от най-видните колеги. :bia:

Почти го договорих. Като стане ще ви обадя. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Почти го договорих. Като стане ще ви обадя. :flipoff:

Е, договорих го. :) Вече може да се ползват от офертата и колеги-съфорумци имащи автомобили от други марки, включващи се в семейството на "Фолксваген груп" (VW, Сеат, Шкода и др.). При желание колеги, казвайте и действаме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...