Jump to content

Подлакътник


Recommended Posts

Колеги,

от известно време дебна из ebay за подлакътник. Намерих няколко които ми изглеждат за B6 но навсякде в описанието пише, че били само за B5. Я кажете според вас, за кой модел е този подлакътник, и дали ще пасне на моята Б6-ца?

подлакътник-а

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на пръв поглед - на моята (Б5) подлакътника е различен -

не е толкова заоблен отпред и палеца за отключване изглежда малко по-различно.

Така че - напълно възможно е това да е подлакътник за Б6 - но все пак изчакай някой колега с такава да потвърди.

Още по-добре - ако има някой който е слагал - все пак може да разпознае дали крепежните елементи са същите.

Поздрави

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя който си го показал май е за Б5. А твойто авуди май се води 8Е :hilezh:

audi a4 8e MITTELARMLEHNE - това търси в и-бей :gut:

Редактирано от mojo-jojo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на пръв поглед - на моята (Б5) подлакътника е различен - не е толкова заоблен отпред и палеца за отключване изглежда малко по-различно.Така че - напълно възможно е това да е подлакътник за Б6 - но все пак изчакай някой колега с такава да потвърди.Още по-добре - ако има някой който е слагал - все пак може да разпознае дали крепежните елементи са същите. Поздрави :gut:
Истината е, че аз съм имал и Б5 и Б6 с подлакътник, ама сега немога да се сетя как изглеждаха :hilezh: Но този определено ми изглежда като на Б6
Тоя който си го показал май е за Б5. А твойто авуди май се води 8Е :)audi a4 8e MITTELARMLEHNE - това търси в и-бей :gut:
Благодаря колега, незнаех как е на немски (предполагам това е на немски). За съжаление обаче, нищо не излиза в ebay с MITTELARMLEHNEПоздрави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако си написал само "MITTELARMLEHNE" може и нищо да неизлезе! Но ако си написал това " audi a4 8e MITTELARMLEHNE " трябва да стане в ebay.de , на мене ми изкара два резултата и нямат много общо по форма с тоя каде си го дал в първия си пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този е едно към едно с моя В5 ама на VW пасат

на В5 и В6 на А4 са различни

ето на В6 1492%20600.jpg

иначе като им гледам стъпалото мисля че ще пасне и този дет си пуснал

въпроса е имаш ли място за подлакътника иначе трябва май и конзолата да сменяш

пп: вчера гледах един колега в продава/купува продава такъв за 100 лв

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си поръчах точно такъв. В купува/продава изказаха менение, че е плуг енд плей което много не ми се вярва, но хора казаха, че са купили такъв и е станал !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си поръчах точно такъв. В купува/продава изказаха менение, че е плуг енд плей което много не ми се вярва, но хора казаха, че са купили такъв и е станал !
За кой модел на А4 обаче? Б5/Б6?
Данаил Петров този който си показал да не си го намерил по българско нейде? да ида да го отнеса ако да.
Колега,поръчал съм го и го чакам да дойде. Чисто нов с кожен капак!!! Ако не стане на моята каляска - ще го пусна тук за продан, на цената на която съм го купил (190лв). Теб ще те сложа на първо място в списъка с желаещите, защото съм сигурен, че тук има много хора които ще му се нахвърлят (особенно на тази цена и чисто нов)Поздрави,Данаил Петров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой модел на А4 обаче? Б5/Б6?Колега,поръчал съм го и го чакам да дойде. Чисто нов с кожен капак!!! Ако не стане на моята каляска - ще го пусна тук за продан, на цената на която съм го купил (190лв). Теб ще те сложа на първо място в списъка с желаещите, защото съм сигурен, че тук има много хора които ще му се нахвърлят (особенно на тази цена и чисто нов)Поздрави,Данаил Петров

Аз го поръчах за Б5. Незнам как ще стане вече съм скиптично настроен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте поръчали от мястото където поръчах аз няма да имате проблеми, освен времето за което ще дойде в БГ. Мне ме забавиха около месец. Иначе стои перфектно. Бях обещал да госнимам но все не намирам време. Ако се сетя днес ще щракна с фотото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте поръчали от мястото където поръчах аз няма да имате проблеми, освен времето за което ще дойде в БГ. Мне ме забавиха около месец. Иначе стои перфектно. Бях обещал да госнимам но все не намирам време. Ако се сетя днес ще щракна с фотото.

Подозирам, че говориш за Б5? Моята тема обаче е за Б6 ;-) Би ли бил по-конкретен?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам, че говориш за Б5? Моята тема обаче е за Б6 ;-) Би ли бил по-конкретен?

Поздрави!

мисля че ще стане

поне долу снадката изглежда същата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ще стане

поне долу снадката изглежда същата

Имаш в предвид металната част ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

днес ми пристинга подлакътника! Перфектен е - чисто нов!!!! Така като гледам, ще стане идеално, само трябва да изрежа малка част от конзолата между ръчната спирачка и задният пепелник. Някой има ли представа как се сваля тази конзола на Б6, че днес се опитах - но безуспешно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

днес ми пристинга подлакътника! Перфектен е - чисто нов!!!! Така като гледам, ще стане идеално, само трябва да изрежа малка част от конзолата между ръчната спирачка и задният пепелник. Някой има ли представа как се сваля тази конзола на Б6, че днес се опитах - но безуспешно ...

Колега, за колко време ти доиде подлакътника, че аз моя още го чакам. Вече повече от 2 седмици.

:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за колко време ти доиде подлакътника, че аз моя още го чакам. Вече повече от 2 седмици.

:respekt:

Ами за 5 работни дни. Поръчах го в неделя на 13-ти януари, и пристигна на 21ви януари. Ти от къде го поръча твоят? От коя държава и чрез кой доставчик?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ами за 5 работни дни. Поръчах го в неделя на 13-ти януари, и пристигна на 21ви януари. Ти от къде го поръча твоят? От коя държава и чрез кой доставчик?

Поздрави!

Аз ходих да си го взимам моят от митницата, че претърпял няква си проверка и даже, трябваше да плащам 4 лева неква такса(сигурно, че са ми проверили пратката). Доиде от Германия след 1 месец чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да си го взимам моят от митницата, че претърпял няква си проверка и даже, трябваше да плащам 4 лева неква такса(сигурно, че са ми проверили пратката). Доиде от Германия след 1 месец чакане.

Колега и аз чаках 1 месец един ауспух от Германия, сигурно е нормално за нашите пощи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам че темата на колегата е изчерпана, та да попитам този подлакътник

дали ще ми стане та да си го поръчам:

gtg10.jpg

А4 1.8 Комби мод. 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми изнамери в ebay подлакътник за А3 или да ми покаже поне за А3 как изглежда оригиналния, че да знам какво да търся ? Мерси предварително !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези и аз ги намерих, но има 20 вида и неможах да разбера кой е баш оригиналния. Иначе оня с сребристото кръгче и кожата го има на илиенци 22лв, но не на мен не ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...