Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

Темата я пускам, с надеждата, че може и да привлече внимание и да се премести малко по-нагоре.

Идеята ми е в нея всеки (след като се почувства измамен или некоректно обслужен от друг колега), да постави името на потребителя, който е извършил въпросното деяние, по възможност с линк към конкретната тема. Така други колеги ще могат да се ориентират сравнително по-добре в морето от постове тук, кой, какво, как и защо не би следвало да публикува повече обяви в КУПУВА/ПРОДАВА.

п.с. На вниманието на HITMAN, Wizi, tsvet40, audi200avant, tita

За сега имаме следните оплаквания:

"knikov - относно - ТУК

stilqn - относно - ТУК

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Закачам темата като важна! :hilezh:

И предупреждавам да не се правят опити за разчистване на лични сметки чрез необосновани нападки в тази тема. При доказан опит за подобно нещо ще се предприемат най-сериозни мерки. Всеки сигнал следва да бъде придружен с подробно описание на случая и по възможност доказателства. Разбира се, обвиненият ще има пълно право да се защити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко само да отклоня: като се пуска тема за коректни търговци, нека има и такава за коректни търговци. По този начин всички ще знаят от кого могат да пазаруват спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един от коректните лъжци - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=41507

За доказателство мога да постна тук и кореспонденцията ми на ЛС, протекла с въпростния коректен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За доказателство мога да постна тук и кореспонденцията ми на ЛС, протекла с въпростния коректен...

Направи го :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съществува и следната некоректна постъпка:

1. Звъни се!!!

2. Спешно е!! Закъсах!!

3. Предвид на ситуацията и от доброчовечност снасям пълна информация, след което ми се казва "Мерси" или даже без него. И колегата потъва някъде си! Дори забравя да ме черпи долнопробна лимонада. :respekt:

Въобще няма да крия, че това бяха audison, raiders и fireblade929.

Първите двама дори ги смятах приятели, а третия ме огорчи преди 2 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно така става като някой иска да спести парици... Всичко, което купувам е ново от магазин, сложено е от моя майстор и до сега не съм имал никакви проблеми.

(простете за откровенността, но това са новобрански грешки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съществува и следната некоректна постъпка:

1. Звъни се!!!

2. Спешно е!! Закъсах!!

3. Предвид на ситуацията и от доброчовечност снасям пълна информация, след което ми се казва "Мерси" или даже без него. И колегата потъва някъде си! Дори забравя да ме черпи долнопробна лимонада. :bia:

Въобще няма да крия, че това бяха audison, raiders и fireblade929.

Първите двама дори ги смятах приятели, а третия ме огорчи преди 2 дена.

я обясни по-подробно за кво става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един от коректните лъжци - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=41507

За доказателство мога да постна тук и кореспонденцията ми на ЛС, протекла с въпростния коректен...

Аз съм въпросният човек.Аз държа този господин да публикува ЛС от мен,за да видят хората че единствено и само той е некоректен.Такива като него трябва да се изтребват още в зародиш-интриганти ,които правят само интриги и пречат на хората да си вършат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Дори забравя да ме черпи долнопробна лимонада.....

...леле и аз попадам в тази графа, колко пъти си ми правил услуги...

но като се засечем следващият път някъде, ще те удавя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един от коректните лъжци - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=41507

За доказателство мога да постна тук и кореспонденцията ми на ЛС, протекла с въпростния коректен...

Аз съм въпросният човек.Аз държа този господин да публикува ЛС от мен,за да видят хората че единствено и само той е некоректен.Такива като него трябва да се изтребват още в зародиш-интриганти ,които правят само интриги и пречат на хората да си вършат работата.

АКО ДЪРЖИШ ДА ИЗТРЕБВАШ ТАКИВА КАТО МЕН, МОЖЕ ДА ТИ ДАМ АДРЕСА СИ ДА МЕ ПОСЕТИШ :flipoff::hilezh::):flipoff:

КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ПО ВЪПРОСА, ЩЕ ПРОЯВИШ ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИЛИ КАТО ФАЛШИВАТА ТИ ОБЯВА ЩЕ МИСЛИШ ЧЕ СИ АНОНИМЕН И МОЖЕШ ДА СИ ПИШЕШ САМО ВСЯКАКВИ ГЛУПОСТИ И ТЪПОТИИ АНОНИМНО В НЕТА ?!?

И ДА, ВИНАГИ ЩЕ ПРЕЧА, КОГАТО МОГА, НА ИЗМАМНИЦИТЕ КАТО ТЕБ, ОСОБЕНО НАГЛИ, ДА СИ ВЪРШАТ ТАКА НАРЕЧЕНАТА РАБОТАТА!!!

Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......

Вместо да размахваш средни пръсти, по-добре с аргументи ни обясни кой крив кой прав.

А с главни букви и да пишеш, все тая - идеята на темата е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно друга е идеята на темата, но винаги се стига до тук - караници, един обвинява втори, и това няма край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКО ДЪРЖИШ ДА ИЗТРЕБВАШ ТАКИВА КАТО МЕН, МОЖЕ ДА ТИ ДАМ АДРЕСА СИ ДА МЕ ПОСЕТИШ :):hilezh::hilezh::wub:

КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ПО ВЪПРОСА, ЩЕ ПРОЯВИШ ЛИ ЖЕЛАНИЕ, ИЛИ КАТО ФАЛШИВАТА ТИ ОБЯВА ЩЕ МИСЛИШ ЧЕ СИ АНОНИМЕН И МОЖЕШ ДА СИ ПИШЕШ САМО ВСЯКАКВИ ГЛУПОСТИ И ТЪПОТИИ АНОНИМНО В НЕТА ?!?

И ДА, ВИНАГИ ЩЕ ПРЕЧА, КОГАТО МОГА, НА ИЗМАМНИЦИТЕ КАТО ТЕБ, ОСОБЕНО НАГЛИ, ДА СИ ВЪРШАТ ТАКА НАРЕЧЕНАТА РАБОТАТА!!!

С такива постове само доказваш че обвинителя ти е прав. идеята на темата е да си защитиш по цивилизован начин. В този случай реномето на обвинителя ще се срине и едва ли някой ще го приема на сериозно. Да се уреждат дуели тук едва ли би убедило някого в твоята невинност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук имаме "оплаквания" от :

knikov

stilqn

CARDIAG

audison

raiders

fireblade929.

DEN34

Колегите, ако желаят да се аргументират в защита.

Колега, като правиш обобщения, първо се научи да четеш по-точно. АЗ се оплаквам от един гаден, прост лъжец, при това на дребно, така че я първо почети нагоре по-внимателно и после ми слагай името в тоя списък. Просто моя ИЗМАМНИК единствен се опитва да се защити като комунягите - нападението е най-добрата защита. Явно номера минава, щото явна не всеги може да схване няколко малко по-сложни и разбъркани поста. То и за това ни е на това дередже държавата - колко процента се хванаха на лъжите на царчето, а и сега отново на комунистчетата. Ама какво да се прави. А за тези с повече сиво вещество ще приложа пак линка http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=41507

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такива постове само доказваш че обвинителя ти е прав. идеята на темата е да си защитиш по цивилизован начин. В този случай реномето на обвинителя ще се срине и едва ли някой ще го приема на сериозно. Да се уреждат дуели тук едва ли би убедило някого в твоята невинност.

Не аз имам обвинител, ами АЗ ОБВИНЯВАМ ТОЯ В ЛЪЖА. И явно има нужда от още по-големи букви, за да схванат другите за какво иде реч. Щото трябваше като 99% от овцете в тая държава след като установих, че лъже да си затрая и да си кажа аз го разкрих и няма да правя нищо с тоя пък другите да се оправят както могат. Ама явно и за това такива, че и много по-големите мошеници и измамници процъфтяват тук, щото за доста е сложно да се ориентират в такъв съвсем прост и ясен случай - в обявата пише, че дава МИНИМУМ 100ЛВ НА КАТАЛИЗАТОР, а на мен за кола с 2,8 двигател, т.е. най-големия за модела и съответно с най-големите катализатори ми предлага по 75лв. Та пояснявам, явно има нужда, кво дава тогава за по-малките катализатори и още по-интересното, за кои дава по 100 и повече лева.

Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва да се напише какви са привиненията на въпросните колеги и не е зле темата да се разчисти включително и моето мнение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва да се напише какви са привиненията на въпросните колеги и не е зле темата да се разчисти включително и моето мнение :hilezh:

Напълно си прав колега, само с едно доуточнение - не тук да се обясняват нещата, щото ще стане като с моя ИЗМАМНИК, ами само да се посочва линк към темата, пък в нея да се изяснява кой какво. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята,но ми се струва че ще стане мазало.Не може да се обвини някой в некоретност само защото друг е казал така.Може да включим в темата и некоректни купувачи,аз съм един от тях и ще използвам да се извиня на Димо (The Saint),като почерпката е задължителна от мене,дано не съм го ангажирал с някакви поръчки,просто продадох колата и частите не ми трябват вече. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав колега, само с едно доуточнение - не тук да се обясняват нещата, щото ще стане като с моя ИЗМАМНИК, ами само да се посочва линк към темата, пък в нея да се изяснява кой какво. :hilezh:

колега, мисля че реагираш много остро, и че работата при вас е просто недоразумение, вярно катализаторите са два , но грамажа на активната част при тях поотделно е по -малка отколкото на мотрора на 2,3 примерно, според мен цената която ти е предложил колегата отговаря на количеството на ценния матрериял който се намира в катализаторите ти , останалото е недоразумение причинено от неточна комуникация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз имам обвинител, ами АЗ ОБВИНЯВАМ ТОЯ В ЛЪЖА. .....

Който и да е колегата, не му викай "тоя". И не ни крещи с главни букви. Аз казах, хората, които искат, да се аргументират.

На мен не ми пречи да ти слушам заплахите и простотиите, все пак всеки ден с клиенти работя. Само да не стане така после да съжалябаш за неща, които е било излишно да постваш тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направим тема КОРЕКТНИ КОЛЕГИ(бял списък) предполагам, че повечето сме такива пък и като ни трябва нещо и прочетем добри думи от колегите по-спокойно ще заявяваме стоката! Аз не съм копувал кой знае колко неща 4 от които 3 от Agent Smith и съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...