Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

Некоректните колеги са тия дето знаят само да плюят по другите и да ги наричат с фрапиращи думи от сорта "измамник". Цеци е супер точен, казвам го защото съм си имал взимане даване с него, а тия мрънкалници дето знаят само да се пазарят във форума (защото е безплатно) и не вземат да звънят на оставените телефони в обявите да ходят на битака, явно е че са за там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Некоректните колеги са тия дето знаят само да плюят по другите и да ги наричат с фрапиращи думи от сорта "измамник". Цеци е супер точен, казвам го защото съм си имал взимане даване с него, а тия мрънкалници дето знаят само да се пазарят във форума (защото е безплатно) и не вземат да звънят на оставените телефони в обявите да ходят на битака, явно е че са за там.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

значи и аз подкрепям колегата ceci145 момчето е ного точно аз лично съм му продал доста ксенони и мисля че го познавам добре вече и досега не е имало никакви шикълкавения. Такаче съм за премахването му от списъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с цел да подчертая - в този форум битуват хора, които разчитайки на това, че тук всички са едно голямо семейство и всеки има безрезервно доверие на другия, то има хора, чиято цел е чисто търговска.

ЕТО един от тези хора. ТУК

95 % от коментарите и темите са в КУПУВА/ПРОДАВА

От коментарите му става ясно, че се занимава системно и основно с продажба на "разни" стоки (в някои случаи дори не негова лична собственост) из форумите.

С думи прости престоя му тук е единствено и тясно свързан с продажбата на стоки.

Интересът му към марката явно е посредствен, както и логично липсват чести житейски контакти с други съфорумци, което в повечето случаи формира реалната представа за човека.

Това е потребителя ///sasho

Просто имайте едно на ум.

ЕТО ЕДНА ПРИМЕРНА НЕГОВА ОБЯВА ЗА ГУНИ НА 6 г.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с цел да подчертая - в този форум битуват хора, които разчитайки на това, че тук всички са едно голямо семейство и всеки има безрезервно доверие на другия, то има хора, чиято цел е чисто търговска.

ЕТО един от тези хора. ТУК

95 % от коментарите и темите са в КУПУВА/ПРОДАВА

От коментарите му става ясно, че се занимава системно и основно с продажба на "разни" стоки (в някои случаи дори не негова лична собственост) из форумите.

С думи прости престоя му тук е единствено и тясно свързан с продажбата на стоки.

Интересът му към марката явно е посредствен, както и логично липсват чести житейски контакти с други съфорумци, което в повечето случаи формира реалната представа за човека.

Това е потребителя ///sasho

Просто имайте едно на ум.

ЕТО ЕДНА ПРИМЕРНА НЕГОВА ОБЯВА ЗА ГУНИ НА 6 г.

Това е другият "Хубавец", "другарят" Григорч.

Освен просташкото си и арогантно поведение към форумците има нахалството да обявява четирикратно по-високи цени и плюс това да иска да изкупува на десетократно по-ниски цени оригинални леко повредени неща.

Ако на някой му изнасят предложенията на този тарикат това е негов проблем, но аз смятам, че незабавно трябва да му бъде ударен БАН поне заради неуважителното му и дебелашко отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е другият "Хубавец", "другарят" Григорч.

Освен просташкото си и арогантно поведение към форумците има нахалството да обявява четирикратно по-високи цени и плюс това да иска да изкупува на десетократно по-ниски цени оригинални леко повредени неща.

Ако на някой му изнасят предложенията на този тарикат това е негов проблем, но аз смятам, че незабавно трябва да му бъде ударен БАН поне заради неуважителното му и дебелашко отношение.

Кокич, доколкото знам това е сина на видния наш политик г-н Боков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, доколкото знам това е сина на видния наш политик г-н Боков

:hilezh:

Ако сте прав, колега... :)

Това не го прави велик, нали... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, доколкото знам това е сина на видния наш политик г-н Боков

Няма значение кой е!

И доколкото си спомням беше замесен в разни там истории...

Не отричам, че всеки има право сам да определя цените си, но все пак трябва да поглежда и какво се случва наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко тоя след като ми поиска 50лв. само за стъклото :schreiben: на дясното огледало с подгрев автоматично забравих за него и автоморгата му. Интересно е че изкупува части в България и ги продава по-скъпо. Аз лично съм го засичал да предлага пари за рейка за А4 която един колега я продаваше за около 150лв, а след това да предлага рейка за 250. Ей на това му казвам печелбар и не бих имал нищо общо с него. Даже съжалявам, че си купих една желязна джанта от него малко след като си взех аудито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето и още един некоректен улигофрен !

с Nickname: littlemitle

Въпросния господин ми порача парфюм на 28.11.08г.

Вече сме 15.12.08г. и още не е отишал да си го вземе.Званя му не дига крие се!

Не съм за 30лв. но ако ми падне така ще го наредя че ще ме запомни! :hilezh:

ПАЗЕТЕ СЕ КОЛЕГИ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам на всеки в профила да има поле с оценка например от 1 до 5 звездички-както в И-БЕЙ и всички по-нататъшни проблеми ще се коригират сами

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да се похваля :

Въпросния "КОЛЕГА" най накрая благоволи да си вземме въпросния парфюм! след 20 дни!

Аз съм си харесал сега едно А8 2007-ма и мисля от сега да си го поръчам и след нколко години да отида да си го прибера! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам на всеки в профила да има поле с оценка например от 1 до 5 звездички-както в И-БЕЙ и всички по-нататъшни проблеми ще се коригират сами

и това форум за продажби ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да се похваля :

Въпросния "КОЛЕГА" най накрая благоволи да си вземме въпросния парфюм! след 20 дни!

със сигурност се е уплашил от граматиката ти :flipoff:
Аз съм си харесал сега едно А8 2007-ма и мисля от сега да си го поръчам и след нколко години да отида да си го прибера! :hilezh: !!
Правилно мислиш, и така и така ако сега почнеш да спестяваш след десетина годинки като му падне цената ще го имаш :hilezh: Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен

Аз си купих два изпускателни колектора от въпрсния perekip и мога да кажа че колега се държа изключително коректно!

Ще помеля висички колеги които се жалват и дават определения от типа на мошеНик и прочие да се аргументират, защото в противен случаи, нападките са абсолютно безпочвени и смешни!

Доколкото виждам колегата дори не е сигурен дали обвинява правилния човек http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=50590&st=80

П.С. Не защитавам колегата perekip, а споделям опит и впечатление

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих два изпускателни колектора от въпрсния perekip и мога да кажа че колега се държа изключително коректно!

Ще помеля висички колеги които се жалват и дават определения от типа на мошеНик и прочие да се аргументират, защото в противен случаи, нападките са абсолютно безпочвени и смешни!

Доколкото виждам колегата дори не е сигурен дали обвинява правилния човек http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=50590&st=80

П.С. Не защитавам колегата perekip, а споделям опит и впечатление

благодаря колега мисля че си изчерпал темата може би тук пише че продавам от счупено по счупено ако ще помоля все пак ако имам в този форум поне един измамен от мен нека да го каже тук публично пред всички и няма да си сменям ника просто ще се махна от форума и се надявам все пак да видя поне една счупена част продадена от мен наи големия мошеник и измамник чакам с нетърпение всички измамени съфорумци в любимия ми форум
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен
що не кажеш кои си пък и да покажеш малко от счупени по счупени часи дето ти или някои друг е купил от мен ще ги чакам с интерес да ги видя тия части че и всички колеги да ги видят предлагам да те изчакам една седмица да можеш да измислиш някоя история за някви счупени части та да можеш да я пуснеш тук щото такива хора измамени от мен в този форум няма имам такива които ми дължат пари на мен но аз не дължа на никого от ауди клуб
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да кажа , че стъклото от perekip, което купих е без забележка!!

аз да кажа за колата ти с железните джанти- днес я видях :):hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен
аве ся кат са замисля дане си тоя дет продава части до мен и да се чудиш как да ми подливаш вода че в един друг форум преди 2-3 месеца един комшия продал части на едни хора от русе и щото нищо не работело си търсеха парите ама се уточни че търсят друг а може би теб
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен
ари ве скапаняк ти се излюпи само да ме осереш ли ве даи извади поне един боклук дето аз съм го продал на някого ве или изчезни в нищото така както се появи аз почти се сещам кои си ама аи да не тормозя колегите тук с некъв убитак
perekip този човек е не само мошенник но и измамник, всичко което продава са пълни боклуци, от счупено по счупено, а преди време се занимаваше с логистична дейност в гугала може да напишете "КОРЕКТ ЕКСПРЕС" и да попрочетете малко, убеден съм че скоро ще се подвизава с нов никнейм, но да се надяваме, че няма да има още пострадали е това е от мен
ся кат са замисля в моите обяви наистина се появи един боклук и това си ти NIGHTRACER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...