Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

Колеги, предлагам за не основателни обвинения, да има санkция срещу обвинителя и тя да беде с тежеста с която се наказват доказано некоректните колеги!

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

баси работата един не казаче съм му продал фалшиви яасти шото нмаи няма такъв а колегата с доказателствата потъна в дънземя явно съм познал кои е ;) а колега аи покажи са ве кат си мисля че си пу-а да ме извиняват колегите за недовършената думичка аи поне един фалшив чарк ве пу-ьо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз моето мнение за perekip, преди време си търсих електрониката за управление на АБС, колегата имаше налична точно такава, но аз не бях сигурен че работи защото не го познавам и го помолих да ми я изпрати на доверие да я изпробвам и ако работи да му я платя, колегата ми я изпрати заедно с помпата за същата цена :blink: , изпробвах я, след като се оказа че работи му преведох парите

мисля че е много точен човек малко хора биха се навили на такова нещо. :flehan:

п.с след време видях че продава емблема за решетка quattro, казах му че искам да я купя и да ми я изпрати с наложен платеж, ка то пристигна емблемата се оказа че трябваше да платя само куриерската услуга защото ми я беше подарил и ме изненада приятно :bia:

Изводите оставям на вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички които казаха добра дума за мен аз оставих цяла седмица на клеветника да извади поне един ощетен или едно доказателство че продавам менте части е отговорих веднага без да се притеснявам щото няма за какво а тоз хубавец просто изчезна Е АЗ ОЩЕ ГО ЧАКАМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като това е тема за некоректни продавачи,мисля,че те имат право да се изкажат в нея.НЕ ЧЕ АЗ СЪМ СРЕД ТЯХ!!!!

Такам да започнеме с това,че закупи дисплеят.....преди 3-4месеца.След това да обещах да донеса инсталацията,навъдиха ми се м/увременно много лични проблеми касаещи много голяма част от времето ми,при което съм забравил за инсталацията,въпреки,че ти го донесох с буксата ,но карай да е весело аз нали съм "мушенник".Крушката......на повечето дисплей им изгаря крушката нямам си идея защо,дори и на моя се случи,но я смених и до ден днешен ми е верен.Сега както и в телефонният раговор ще ти обясня......ТАЗИ СТОКА Е ВТОРА РЪКА,аз гаранция за нея не давам!!!!!!!Ако беше чисто нов ДА ама не е бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз преди да ти го продам го тествах на личният ми автомобил и РАБОТЕШЕ! Да не говориме,че откаде да знам ти тия 4 месеца кво си правил с тоя дисплей,къде си го държал и т.н.Ами ако при смяната на крушката си направил нещо....ами ако инсталацията не ти е правилно вързана....????Отоговори де господин играч....и ти кво ми отговори по тела:НЕ ми се спори...ми да щото няма какво да кажеш бе "колега".ТАКА,ЧЕ УБАВЕЦО НЕ ДАВАЙ ТАКИВА ГРЪМКИ ИЗКАЗВАНИЯ!!!!!

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам температурен дисплей за Ауди,в комплекта е включено всичко(датчик,дисплей,букса,кабели).Цената е 70лв.твърда!

Датчика, който седи в бронята.

DC310033.jpg

Или по точно този:

o633352239875643750.jpg

Редактирано от СЕКТОР
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчика, който седи в бронята.

DC310033.jpg

Или по точно този:

o633352239875643750.jpg

Еми както виждам тези снимки са мой :f_ck_you: И датчика се вижда на тях :f_ck_you: Така,че колегата оооо дето се е превазбудил толкова и не му се спорело с мен да си изтрие просто мненията и да не се прави на интересен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си написал по горе, аз не виждам буксата в този пълен комплект.

Както се вижда буксата е ЖЪЛТА,другата и част той я има в таблото(не ми казвай,че я няма щото щше трябва да ровя из компа ми да ви постна снимка,че буксата седи непокатната в таблото на всяко Б3 и Б4 :f_ck_you: Просто малко пускане на 3 кабела и диспеля работи,ама всички сте големи батки :f_ck_you: Мисля да спра да пиша дотук,щото господина ОООО просто ми е под нивото и ултиматомите,който ми поставя просто са некоректни....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам отношение с този спор, но на Б-3 ките тази букса я нямат.

Или само на мойта няма :f_ck_you: съмнявам се.

Но след като си написал, че е цялата инсталация е комплект :f_ck_you: , се очаква и това нещо да е там, както и термометъра да работи!

o633687759423630000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам отношение с този спор, но на Б-3 ките тази букса я нямат.

Или само на мойта няма :) съмнявам се.

Но след като си написал, че е цялата инсталация е комплект :f_ck_you: , се очаква и това нещо да е там, както и термометъра да работи!

o633687759423630000.jpg

Аз карам Б3 и го имам!Както и 99% от Б3-ките :) А всичко работеше перфектно преди да попадне в ръцете на колегата :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Б3 и го имам!Както и 99% от Б3-ките :) А всичко работеше перфектно преди да попадне в ръцете на колегата :steinigung:

мисля си че за буксата не си прав имам към 40 80 ки има я само на едно което фабрично беше с борд комп :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Б3 и го имам!Както и 99% от Б3-ките

Това не е вярно!

По скоро 99% я нямат :steinigung:

Редактирано от СЕКТОР
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александерче копеле малко.Засилвай си се към емоционалния форум и се не връщай тука.Ти ебаваш ли се бе?Много ясно пише у темата ти пълен комплект.А това,че се сприхав гей и тоя боклук не е работил никога не значи,че колегата е виновен.Най-малко требва да видиш колегата откога е регистриран циркаджия смешен.

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александерче копеле малко.Засилвай си се към емоционалния форум и се не връщай тука.Ти ебаваш ли се бе?Много ясно пише у темата ти пълен комплект.А това,че се сприхав гей и тоя боклук не е работил никога не значи,че колегата е виновен.Най-малко требва да видиш колегата откога е регистриран циркаджия смешен.

Опсааааа тоя сгафи якатааааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александерче копеле малко.Засилвай си се към емоционалния форум и се не връщай тука.Ти ебаваш ли се бе?Много ясно пише у темата ти пълен комплект.А това,че се сприхав гей и тоя боклук не е работил никога не значи,че колегата е виновен.Най-малко требва да видиш колегата откога е регистриран циркаджия смешен.

В рамките на случката Сашо е длъжен да поправи грешката си според поетите задължения.

Относно Емоушъните - злощастният експеримент на малка групичка хора завърши с пълен провал. Ако малко си бяха разчовъркали мозъците и попрочели учебници щяха да имат успех! Но Уви!! :bia:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В рамките на случката Сашо е длъжен да поправи грешката си според поетите задължения.

Относно Емоушъните - злощастният експеримент на малка групичка хора завърши с пълен провал. Ако малко си бяха разчовъркали мозъците и попрочели учебници щяха да имат успех! Но Уви!! ;);)

Александерче копеле малко.Засилвай си се към емоционалния форум и се не връщай тука.Ти ебаваш ли се бе?Много ясно пише у темата ти пълен комплект.А това,че се сприхав гей и тоя боклук не е работил никога не значи,че колегата е виновен.Най-малко требва да видиш колегата откога е регистриран циркаджия смешен.

Виже ся' комплексарчета такива,незнам кой толко ви бръкна в г...Ъ та толко се възбудихте,ама не ви е мястото да месите Ауди ЕМОУШЪН в тази дилема!!!!!РАЗБРАХМЕ ЛИ СЕ БЕ О.........И!!!!!Мисля,че е време да спрете да спрягате името на този форум,нали уж не ви бил на нивото...и тем подобни тогава защо го споменавате и завиждате е въпросът?Но да минем към личните обиди.Комплектът си беше пълен и е тестван работещ с доказан пройзход,аз го тествах лично 1 ден преди продажбата в моят автомобил и работеше на 100%,ако колегата го е прецакал СЪЖАЛЯВАМ ЗА НЕГО.Ама незнам вие кво прайте в тая тема всъщност...сещам се чудите се къде да се из.....те :bia:

Ако обичате време е най-учтиво да ви помоля да се спрете,защото започвате да прекалявате.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не ми пиши заплашителни ЛС-та да не те намерим,че ше ти свети главата като бод. комп после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не ми пиши заплашителни ЛС-та да не те намерим,че ше ти свети главата като бод. комп после

Кое заплашително видя в моето Л.С.,че май не се сещам........незнам аз просто питах...ти си лошия заплашителен чичко... :flipoff::gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оше ли си тука бе мършляк?

Ох да почна да не ти изнася и не ти се спори...досущ като малоумния купувач на дисплея...дет пред неоспоримите факти и той затвори тела....ко да се прай клавиатурни и телефонни мишки...като целия ви форум.... :gmorning:

Абе тия смешняги от смехоушън форума що не са с БАН?

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оше ли си тука бе мършляк?

Ох да почна да не ти изнася и не ти се спори...досущ като малоумния купувач на дисплея...дет пред неоспоримите факти и той затвори тела....ко да се прай клавиатурни и телефонни мишки...като целия ви форум.... :gmorning:

Абе тия смешняги от смехоушън форума що не са с БАН?

Евалата щом ще си показваме и личните...мен лично ни най-малко не ме засягаш....просто доказваш на колко ниско ниво на интелегентност си :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе лешник.Аз у тоя форум може да си серем по вашия колко искам,но ти по нашия не или мнн си се объркал.Един смислен довод не извади в твоя защита.Кво значи работил е преди и сега не?Колегата предпочита да има работещ дисплей и да се кефи.5 човека ти казват,че при яйцата е едно,а ти като голем разбирач им спориш.Ясен си на всички,айде пали с 200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне 3-4 човека сме доволни от колегата perekip това значи че е коректен нека да не му излиза лошо име

и аз съм в списъка с доволните от колегата ...

за него мога само да кажа :flipoff::gmorning::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...