Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част,спирачна система и окачване

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn,Sachs,MOOG,Pierburg (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

Филтри, ремъци, ангранажни ролки

Масло Castrol

Работя предимно с марки които са за първоначално вграждане за Audi

Специални цени за потребителите на форума!

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:)

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

 

Драги клиенти и приятели,

Поради изключително натоварената ми програма, моля запитванията към мен да бъдат предимно на Skype или директно по телефона, понеже често се случва да пропусна питане тук или на лично съобщение, а не искам да оставате с впечатление за несериозно поведение от моя страна.За да разгледате пълният асортимент от предлаганите от нас части, може да посетите сайта на фирмата ни:

www.szakalmetal.eu/bg

При интерес мога да направя специална регистрация с която всеки да влиза и сам да си проверява части и цени, които го интересуват

Поздрави на всички

Димо Русев

 

 

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

кажи ми точно за каква кола става въпрос коя година е колко коня и кубатурата.за предни питаш нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за дисковете имам ги на Brembo Цената е по 53лв на диски 106лв комплекта. за теб цената 93лв.

за колегата отдолу нямам дебитомер сажалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@thesaint11

Трябва ми и това нещо от снимките (маркираното) незнам как се казва, ма ми трябва.

П.П. Някой да й каже името на тази джаджа.

Image(343)mr.JPG

Image(344)mr.JPG

Image(345)mr.JPG

Image(346)mr.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо-взето го знаят като "стъпково моторче за празния ход",точното му наименование и аз не го знам :) ,но като го търсих по "Симеон" с въпросното име ми го намериха-209лв./чисто ново в "Автоплюс" мисля/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли дебитомер и моторче за празен ход' date=' и на какви пари?

Колата е Ауди Б4 Купе 1994г. с мотор 2.0Е 16V?[/quote']

Нашите Аудита нямат дебитомер; Продават цялата глава на инжекциона като резервна част за скромните 1000-1500 лв :cry: Защо смяташ че стъпковото моторче ти е развалено? Обикновено е достатъчно да го свалиш и почистиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че тоя номер с почистването става 2 до 3 пъти,после вече не върви,а аз съм го чистил 2 пъти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам, ма нали като се дърпа буксата от въпростното стъпково моторче, колата трябва да гасне, или да почне да се тресе при минимални обороти, а в моя случай колата си държи 900/1000rmp, и с вкарана, и с изкарана букса все същото, възмочно е и да е от някой датчик, кажете нещо по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и моторчето за празния ход наистина по bosch струва кам 200лв само 4е един приятел си го купи за неговия пасат от някаде за 4о лв мога да питам и ще ви кажа.но то няма как да се ремонтира общо взето шашка се компа.ако драпнеш акумолатора за малко ще видиш 4е си забравя грешките и известно вереме ще работи добре след това пак мизерия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и моторчето за празния ход наистина по bosch струва кам 200лв само 4е един приятел си го купи за неговия пасат от някаде за 4о лв мога да питам и ще ви кажа.но то няма как да се ремонтира общо взето шашка се компа.ако драпнеш акумолатора за малко ще видиш 4е си забравя грешките и известно вереме ще работи добре след това пак мизерия...

Еми Нисаните, така чистят грешките, една вечер без ток и на другия ден хоп, всичко е ток :lol: Но ще го пробваме това, дано да стане нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за инфо! Кои накладки са по-добри Tekstar или ATE според теб?

Предлагаш ли и двете и на какви пари с отстъпката?

Става въпрос за задни за А4, 1.8 20 V

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за накладките няма две мнения ATE си е кладсиката.Давам ти веднага и доказателство за това - колата ти от завода на AUDI излиза с накладки AT.мислиш ли че ще сложат нещо скапано като textar naprimer.

ина4е накладките ти струват 54лв на ATE.имам и по евтино ICER po 33лв.Но вземи си АТЕ савет от мен по добро няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми трябват накладки, само че предни, щом предлагаш АТЕ, значи такива ще да са, 53лева комплекта ли? Тези дни ще ти звънна на телефона най-вероятно, за поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за накладките няма две мнения ATE си е кладсиката.Давам ти веднага и доказателство за това - колата ти от завода на AUDI излиза с накладки AT.мислиш ли че ще сложат нещо скапано като textar naprimer.

ина4е накладките ти струват 54лв на ATE.имам и по евтино ICER po 33лв.Но вземи си АТЕ савет от мен по добро няма.

колега, не е ли малко пресилено да казваш на textar скапано?

маи има достата4но автомобили които от завода излизат с textar примерно, както има и достатъчно с Jurid например. А и аз съм по4ти убеден че между OE и aftermarket общите неща не са много.. особено като говорим за кола на пове4е от 5 години. Но нищо де, това че даден производител има оригинално вграждане си е добра имиджова реклама :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не казвам 4е са скапани ама исках да кажа 4е не е от нивото на АТЕ това е просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не казвам 4е са скапани ама исках да кажа 4е не е от нивото на АТЕ това е просто.

всеки си има право на мнение все пак.. мисли така като искаш :lol:

то е ясно 4е всеки си хвали своето, но за мен е меко казано несериозно да казваш 4е са много дале4ни.. нито като ка4ество са толкоз дале4ни, нито като цена.. а кой е по-напред и кой по-назад.. също не коментирам.

само да спомена 4е преди месеци взе 4е се обади и БОШ в сегмента на високиа клас накладки, и този път се кълнат 4е ве4е не е вярно 4е накладките бош свирят по-добре от плеарите блаупункт :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен лично не ме интересува дали свирят или не.голям газар ще бадеш ако не свирят накладките ама като ти трябват да спреш не става.аз предпочитам да си ми свирят ама да спират.пак и без това иамм яка музика в колата не се чуват:lol:

всяка друга накладка освен АТЕ след 4 палене ве4е не спира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Interesuvat me cenite na slednite ne6ta:

-bialetka

-selenovi vtulki 4br

-tamponi na reaktivnata 6tanga - 2br

-tamponi na makfersona 2br

-vsi4ki tamponi na prednoto magare

kolata e Audi 90 2.3 quattro `91god

Tova firma li e . Dai tel i adres , a cenite na LS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко коня е ми кажи и кои мотор

иначе аз работя в фирмата т.е. те са две фирми които прдлагат цялата гама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...