Jump to content

pridyrpvane i njama mostnost?


Guest spe

Recommended Posts

Kolegi please help:) Ot vchera moita tarataika (a3 1.8 20V) neshto pochna da pridyrpva. Nachi oshte kato ja zapalih sutrinta dadoh gaz da trygna ama edva edva potegli i sled tva pochna da se davi neshto i pochti zagasna...i sled tva se pochna edna... davam gaz - nema nikoi edvam vyrvi - vikam aide studena e kolata, ama i kato zagree pak syshtoto - (malko po-dobre). Kato prevkljuchvam skorostite i v pyrvija moment kato natisna gazta vyobshte ne zacepva a pochva da pridyrpva i da se davi neshto - sled tva trygva ama njama nishto obshto s istinata - pochti njama mostnost pyk i mai baja reve motora? I kato natisna povechko gazta se chuva edno chukane otpred? Inache kato podavam mnogo malko gaz njama problemi - vyrvi si, ama v momenta, v koito natisna pedala povechko e ujas...pochva da pridyrpva strashno - njakoi ima li ideja ot kvo moje da e? Inache smenih termostata predi 5 dni, ama edva li ima vryzka pyk i sled smjanata si vyrveshe perfektno. Blagodarja.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe oshte to ja zapalja i bez da sym vkljuchil na skorost natiskam gazta i ne moje da kachi oboroti, a nai-mngoo se useshta kato prevkljucha skorost i dam gaz - togava napravo zabiva mucuna dokato zacepi...
koga za posledno si smenial gorivnia filtar tova koeto obiasniava6 mi prili4a na lipsa na gorivo nai bezboleznia na4in e parvo da smeni6 gorivnia filtar no kato svali6 staria proveri da nesi zaredil voda vmesto benzin za6toto kato sloji6 novia filtar toi 6te se zadrasti pak po4ti vednaga uspeh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe oshte to ja zapalja i bez da sym vkljuchil na skorost natiskam gazta i ne moje da kachi oboroti, a nai-mngoo se useshta kato prevkljucha skorost i dam gaz - togava napravo zabiva mucuna dokato zacepi...

Този проблем много ми прилича на един който и аз имах - оказа се помпа на инжекциона! Дано да не е това!

Но наистина е по-добре да започнеш с горивния филтър, като за начало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж също ускорителната помпа - там има една мембрана, която като остарее, и почва да ти тече бензин на земята - хем не върви, хем харчи повече в града...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gorivnija filtyr e na 4000km - ne bi trjabvalo da ima problem - za benzina sym pochti siguren che e ok, no sym zabeljazal che ot auspuha mi nekvi kapchici padat - da ne e ot taja membrana... - ostail sym ja v edin serviz da mydjrat...ama ako ne opravat nishto pochvam da smenjam nared pa dano se opravi :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tija pynove ot dunev kazaha che mi bil zaminal debitomera... 350 levcheta za nov? Njakoi ima li ideja kyde moga da se obada da provera takava li e cenata ili me klatjat tija...I vyobshte az ne znam za kvo sluji toz debitomer (predpolagam za debita na podavanoto gorivo??!@?#) ama moje li ot nego da prai taka?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж също ускорителната помпа - там има една мембрана, която като остарее, и почва да ти тече бензин на земята - хем не върви, хем харчи повече в града...

Абе пич. Недей пиши глупости бе.

Запознай се малко с материала, пък тогава изявявай мнение.

Така само се излагаш с твоята некомпетентност. Също като с магнофюела.

За каква ускорителна помпа говориш и за какви мембрани ?

Това да не ти е ВАЗ 2101 ?

Инжекциона НЯМА ускорителна помпа. Нито пък мембрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops:

добре, признавам си, че не чаткам инжекционите :wink:

Моята е карбуратор и споделях опит :wink:

Пък и къде пише, че трябва да съм инженер по автомобилни двигатели, за да пиша във форума? :)

Нали това е идеята - който не знае, да научи от тези, дето знаят :D Ето - вече знам, че инжекциона няма ускорителна помпа :D

Ти пък например имаш проблеми с граматиката:

--------------------

Абе, бе.

Запознай се малко с материала, пък тогава изявявай (мнение се изказва, изявява се желание) мнение.

Така само се излагаш с твоята (в случая трябва да кажеш "със своята") некомпетентност. Също като с магнофюела.

За каква ускорителна помпа говориш и за какви мембрани ? тук преди въпросителната не може да има интервал

Това да не ти е ВАЗ 2101 ? тук също

Инжекциона (ИнжекционЪТ)

----------------------------

Но аз не те обвинявам в некомпетенстност, нали?

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пишех официален документ - щях да се консултирам с речници и други такива. Даже бих те наел като консултант.

Но гоня компетентност. И не изказвам мнение по въпрос за който смятам, че съм некомпетентен.

Недей да бъркаш крушите и ябълките.

За моята грамтика няма да ми се смеят. Само като си помисля колко постинга съм чел със сбъркан правопис...

Но на твоята некомпетентност - ще се смеят. Това, че не са ти го казали е отделен въпрос.

Иначе си прав. Не си задължен да разбираш от тези работи. Но пък е хубаво да прочетеш някой неща преди това ако искаш да си в час с нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...