Jump to content

Audi A4 (B6) сервизни документи


lblagoev

Recommended Posts

Здравейте,

Това са документите които дойдоха с колата ми. Видях няколко запитвания за тях из форума. Дано ви свършат работа.

Audi A4 Owner's Manual

Audi A4 Quick Reference Guide

Audi Concert Sound System Operating Instructions

Ауди А4 Б6 е невероятна машина.

Поздрави,

Любо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

ЕТКА Версия 7.2 я има на Demonoid.

Сега я свалям, върви сравнително бързо. thumbsup.gif

ПС

Вече я свалих. Ако някой я иска ще я сийдвам ден-два.

post-52490-1289681828.png

post-52490-1289681835.png

post-52490-1289681904.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

7) Как да сменим езика на екрана на FIS (не съм го тествал) - изберете Select, 17-Instruments, след което изберете 10-Adaptation. Отидете на Канал 04 и прибавете числото на езика който искате, към стойността която имате, като последна цифра.

00001 - немски

00002 - английски

00003 - френски

00004 - италиански

00005 - испански

00006 - португалски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги, предварително се извинявам ако не пиша на правилното място, но ми се стори че е точно тук.

На някой да му се намира някакво хубаво ръководство за ремонт на А4 от 2002-ра насам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Днес докато ровичках в нета, попаднах на едно хубаво pdf-че. Не знам дали някой го е качвал вече и се надявам да го слагам на правилното място:

(Аксесоари за А4 / S4 с оригинални VAG номера)

http://www.vaglinks.com/Docs/Catalogues/Audi_A4-S4_Accessories.pdf

Редактирано от bomini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги,

За тези, които се оправят с руския език, ето един торент за мултимедийно ръководство за ремонт на Audi A4 B6 (на руски език). Търсих и на английски, но не намирам.

09ee894dfd979d26d9605b119b02d304.jpg

e64e29f6af3ca539004b9ae8a24230b6.jpg

КЪМ САЙТА ЗА СВАЛЯНЕ

Година на издаване: 2007

Издателство: АртСтиль

ISBN: 978-5-88924-3830

Език: Руски

Описание: В настоящето ръководство за ремонт, експлоатация и техническо обслужване е представен автомобил Audi A4 с година на производство 2001-2005 г. и с бензинови двигатели 1,6 л (4-цилиндров, 8-клапанов, система за впръскване Simos 3.4), 1,8 л, 2,0 л (4-цилиндрови, 16-клапанови, система за впръскване Motronic 7; 7,1 ;7,5), 2,4 л, 3,0 л (6-цилиндрови, 24-клапанови, система за впръскване Motronic 7,1), 3,2 л (6-цилиндров, 24-клапанов, система за впръскване FSI Motronic Hitachi), 4,2 л (8-цилиндров, 32-клапанов, система за впръскване Motronic MED 9,1 )и дизели 1,9 л, 2,5 л, 2,7 л (4- и 6-цилиндрови, 16- и 24-клапанови) и 6-степенни (ОАЗ?, 4х4, 01 Е.2; 01 Е.5 , предно предаване), 5-степенни (предно предаване) и безстепенни автоматични (Multitronic 01J, предно предване) предавателни кутии.

В ръководството се представят детайлни технически характеристики на всички агрегати, възли, механизм и системи на автомобила и се дават препоръки за изпълнение на техническо обслужване и ремонт. Предназначено е за работещите в сервизи, както и за технически подготвените любители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

    Търсих , но никъде не намирам сервизна книжка/менюъл . Нито на български , нито на английски. Пуснете някой работещ линк ....

   Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте колеги

Съвсем случайно се натъкнах на една интересна възможност за смяна на езика на малкия дисплей който в таблото на А4 Б7.

А то е следното. 

При задържане на един от бутоните за смяна на показваните параметри /разход гориво, изминати километри и т.н./ и бутона който е на същото лосче за нулиране на същите тези параметри, излиза меню в което може да се променят доста неща. Едно от тях е и езика на който ви говори компютъра. :)

Надявам се да ви е полезна тази информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какъв език е? Цитиране на предходно мнение!

.Мисля че на Английски,а може да е и на Италиански.Тоест на двата езика.Не съм обърнал внимание на какъв е точно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...