Jump to content

Kolko trqbva da struva Audi80 .........


Guest MaXo

Recommended Posts

B3 1.8S 91 godina okolo 150000 4ri el. stakla,el. ogledala,shibidah,hidravlika .....gazova na 30000 km i zastrahovka v Bulins za cqla godina .......zastrahovana e za 4500.Minalata godina po tova vreme q vzeh gola i bosa bez kolonki daje za 5000.Kajete ,ako q prodavam kolko moga da i iskam.Kolata ina4e e pushka.

Iskam da si vzimam Audi Coupe 20V ili nqkoq Astra GSI 16V ........prosto iskam neshto baq varvqshto.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави за Опела, много гният тия кочини, аз имах Калибра, външно здрава ама отдолу гнилоч, видях го чак след като я размазах :shock:

1,8S е абсолютно несъпоставим с купе 20V, вземай купето но то ще е два пъти по-скъпо от 1,8S което в момента върви около 3 500 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pi4 ne napisah Audi80 1.8 s 88 godina na 30000 s nqkvi problemi .......zastrahovkata mu e 400 leva a gazovata 350 .....kolata e 91 i ima extri ama qvno mnoo gi razbirash ti cenite i ne moa da vlizam v spor s teb.Vlez v mobile.de i vij 80ka 91 godina 1.8S za kvi pari tam moje da se nameri.Hodih na Grublqne i tam ima 80ki za po 4000 no bez gazova bez zastrahovka .......s mnoo drugi neshta za plashtane kato paten danak i pro4ie neshta dejurni za kola nov vnos......i samnqvam se da sa mnogo 4itavi zashtoto kogato vzimah moqta imashe pak audita 91 godina za po 4500 ne vsi4kite imaha problemi.Taka 4e nedei da mi obqsnqvash v momenta okolo kolko varvqla.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I аз не искам да влизам в спор с теб, опитах се да ти помогне с някакво инфо и вече съжалявам :shock: Горубляне не е критерий а в Мобиле. де вися по цял ден щото такава ми е работата но както и да е. Една кола е на цената на която се купува в момента а не колко й искаш ти. Никой не се интересува какво си вложил ти или аз в нея и колко ти е струвало това за съжаление, пазара диктува цените.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Na pazara ne gledat extrite,godinata,tova 4e ima gazova i tova 4e sus zastrahovka za 400 leva v Bulins......a ve ti si bil golqm simpatqga ve:) Za 3500 hehe sledql toi mobile.de ......mi aide pogledni tam Audi80 91 godina 1.8S za kvi pari ima i mi go smetni tuk kolko shte izlezne shtoto si golqm razbira4.........a ili pone vzemi obikoli malko avtokushtite ........Az oba4e shte namerq na koi da q prodam za pove4e pari zashtoto imam poznati koiito znaqt v kakvo sastoqnie e.Pi4 shtom mi q zastrahovat za 4500 bez gazovata .......dali struva 3500?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай Tsvet40, той последен търсеше да купи кола и май му е е най-свежа информацията, аз му продадох 90-тка, PS мотор, 2000 куб. 5 цилиндрова, ABS, теглич, застраховка за половин година в БулИнс, чейнджър и касетофон Pioneer, ляти джанти за 4200-4300, не помня вече. Направи си сам сметката за колко може да се продаде такава като твоята, не ме разбирай погрешно, не целя да те обидя, просто цената на една стара кола се определя не колко й търсиш а колко ти дават щото хората четат обяви, ходят по автокъщи......

А то и мойто Ауди, инфото му е под мненията ми е застраховано за 10449 лв по Шваке, не е надзастраховано ама дали мога да го продам за толкова? Ми не мога, няма кой да ми даде тия пари :shock: , цената му е около 8300-8500 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Батка, колкото и да се нервиш, това е положението! На тази кола НЯМА начин да вземеш повече от 4000 и то незнам как ще стане... Не гледай mobile.de - виш mobile.bg - там е истината. И DVD да има в нея, пак няма да можеш да му вземеш парите.

Аз имах едно Клио, което мога да ти кажа, че беше вневероятно състояние - бях набил в него около 3000 лв. - почнах да го прадавам на 4500 - по толкова върваха на пазара колите :shock: След 2 месеца мъки го продадох за 3500 - пак със застраховка, АГУ, мега лети джанти с нови гуми и т.н. и т.н.

Моят съвет: не се заблуждавай - ако не е фатално, карай си Аудито. Ако си решил, че ще си състезател, ще трябва да прежалиш доста парички, това е!

Айде, успех в търговията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo оня ден обикалях в Бс автокъщите.....ми какво да ти кажа - Ауди 1.8 С под 4200-4300 не видях да се продава.Да не говорим 4е няма нито номера,нито застраховка...и пове4ето нямаха даже ел.стъкла.

Поне 4000лв. трябва да и вземеш,според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mojta q zeh noemvri 2002g

zna4i kolata e 500 evro

pitq i nosstuvkite kym 500 evro

remont na kalnik i razni drugi + 350 lv na invalida

obsto 3160 lv. - krajna tcena mi izleze

kolata e 88g. na 176000 km be6e tam (germany)

si4ko po prednitcata be6e originalno

po4ti bonbon za godinite i kilometrite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S mito kolko stava.........i gazova i zastrahovka n Bulins ..........Audi_90 ne me interesuva kuv baluk si bil ti ...........ako e bila zdrava kolata ti bez zabelejko mojeshe da si namerish koi da ti q vzeme i za pove4e pari.Idi po avtokushtite ama ne mi gledai prosto nqkoe Audi80 1.8S ami da e sus zapazen salon 4 el, stakla,el ogledala shibidah i hidravlika 91 godina .......mnoo sa malko 1.8Skite koiito sa s to4no tezi extri .......i si darjat ceni.Ama kakto i da e az shte q prodam za pove4e ot tvoqta pi4.........ama da ne te e qd mnogo de:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi_90 ne me interesuva kuv baluk si bil ti

Прави впечатление доста загрубелият език във форума напоследък... Верно, че HITMAN е нещо зает май и няма време да раздава правосъдие, ама защо трябва да се злоупотребява с добрия тон?! MaXo, зададе въпрос, Audi_90 беше така добър да ти даде мнението си. Оттам нататък ти си решаваш. Ако си имаш вече изградено мнение, което не смяташ да променяш за нищо на света, защо задаваш въпрос??? Ребята, давайте жить дружно, а? :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi_90 ne me interesuva kuv baluk si bil ti

Прави впечатление доста загрубелият език във форума напоследък... Верно, че HITMAN е нещо зает май и няма време да раздава правосъдие, ама защо трябва да се злоупотребява с добрия тон?! MaXo, зададе въпрос, Audi_90 беше така добър да ти даде мнението си. Оттам нататък ти си решаваш. Ако си имаш вече изградено мнение, което не смяташ да променяш за нищо на света, защо задаваш въпрос??? Ребята, давайте жить дружно, а? :shock:

Vinagi sam mrazil silno glupavite postingi prosto.A znaesh li kak mi puka koi shte me moderira .....az ne sum pisal nqkvi mnoo silni dumi i ako ne se priemat nqma problem .....nqma da pisha vuv foruma ve4e.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B3 1.8S 91 godina okolo 150000 4ri el. stakla,el. ogledala,shibidah,hidravlika .....gazova na 30000 km i zastrahovka v Bulins za cqla godina .......zastrahovana e za 4500.Minalata godina po tova vreme q vzeh gola i bosa bez kolonki daje za 5000.Kajete ,ako q prodavam kolko moga da i iskam.Kolata ina4e e pushka.

 Iskam da si vzimam Audi Coupe 20V ili nqkoq Astra GSI 16V ........prosto iskam neshto baq varvqshto.

Iza6to iska6 da q prodava6...karai q tazi kola

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

b3 90 2.0E '88

- bez shibedah i el stakla (az slozhih el stakla)

- s zastrahowka 1 godina, s gazowa, nowi zimni i letni gumi, el ogledala, shtora na zadnoto staklo :shock: originalen kasetofon (maj blaupukt), smeneni masla remaci amortisjori i tn, (wnos '96 na 136 000 km)

minalata nowa godina na 190 000 ja wzeh za 4000 :)

perfektna (s izkljuchenie na distributornata kapachka, koeto posle mi dokara jadowe, no towa e drug wapros)

mezhdu drugoto az ne bih s kupil audi 1.8s

goredolu takaw dwigatel imah na golfa predi towa

no towa e wapros na kompromis kojto wseki reshawa za sebe si

shteshe mi se da e 2.8 i quatro i cupe i turbo i 2003 godina proizwodstwo :) .... ama dugia pat :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махо, моите извинения, обаче и на мен ми се струва, че в случая не си прав - първо питаш колко можеш да искаш, човека ти дава своето пердположение, а ти му викаш да не ти обяснява колко можеш да й искаш... Еми тъпо - ако не те интересува мнението, просто не го искай, или просто кажи "колко мога да й искам, но давайте мнения само над 5000"...

Колкото за цената - брат ми преди една седмица си купи 1,8С 91 г., изцяло черна - металик, черни стопове, потъмнени стъкла фабрично, халогени, централно, пълен ел пакет, аларма, шибидах, хидравлика, щора, нови зимни гуми, 2 отлични летни гуми, застраховки каско и гражданска, инжекцион за 3500. Така че въпросът е не колко е реалната цена на колата, а за колко можеш да я продадеш. А можеш да я продадеш за максимум толкова, за колкото продават такава кола другите. И ако другите продават тзи кола за 3500, ти за повече просто не можеш да я продадеш. Винаги има изключения - аз например през ноември си продадох ладата за 1000 лв - 1500С с добър външен вид и добре поддържана ходова част. Така че можеш да й вземеш и повече, но трябва да чакаш повече, докато намериш клиент, но от чакането цената й може още да падне... Просто ти си преценяваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросите за колко си купил кола, и за колко можеш да я продадеш са различни и без директна връзка. Миналото лято когато си сменях аудито за моето ми даваха межде3000 и 3500, а аз го бях взел за 4800 - Ауди 80 В3 1.8S със съвършенно нови гуми Ал джанти и т.н.

Затова се отказах от продажба и му направих бартер за стотарката ми - за половин година АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ :!: :!: :!: При пазарлъка му казах, че не ме интересува цената, която ми дава за моето, а да ми каже сама, колко трябва да му доплатя. Спазарихме се на 4400. Така че ако моето е било 3000 значи стотачката ми я е дал за 7400 - което си е далавера :shock:

Искам да кажа, защо не пробваш бартер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ot toq forum nqkoii sa mnogo elementarni.Trugnal da mi razpravq za kolko vzel negovata 88ma godina.........ma az napisah li 91 bre dragi mi smehurko........nikoga ne bi si vzel 1.8S .....kekeke az pyk nikoga nqma da si vzema 2.0E shtoto s tiq 115 konq varvi po4ti kolkoto moqta samo deto praii problemi pri slaganeto na gazova. :) A da ta svetna pove4eto hora v tva vreme si tursqt kola koqto da raboti bezproblemno na gaz ......za tva se kupuvat pove4e 1.8S .........a ako iskam kola injekciq nikoga nqma da si vzema 2.0E ......osobenno quattro.Az ne tvardq 4e shte i iskam pove4e ot 5000 bre ama e smeshno 3500........ to i az kogato vzimah 80kata imashe edna 89ta godina mnoo dobra za 3900 ama dadoh oshte 1000 za da e 91va......tuk mai mnoo hora ne 4atkat ot kakvo zna4enie e godinata.

A Kobra ........pi4 stiga gluposti ve ....potamneni stopove i stakla .........heheheeeee tva mnoo li vdiga cenata ?Az syshto imam centralno i alarma .........Ako mi namerite takova Audi za 3500 az shte go kupq i shte vi dam 100tina leva. :) Nadqvam se da se poqvi nqkoi s jelanieto da izkara lesni 100 leva........ama ako e nqkoq izbushena sorry :shock:

Az s kakvo vpe4atlenie ostavam ..........mislq si 4e na Audito nai mu pada cenata ,,,taka izliza:) Vzel sam go za 5000 nabil sam mu pone 1500 kinta po nego a sega sled godina cenata mu e 3500 i tva mi go kazvat uj audi fenove....heheheee.......s 3 bona e padnala vikate a .......nie karame nai-glupavata marka avtomobil zna4i. :D Are slojete mi ban ot toq forum 4e naprao sa 4uda kato audi fen dali sam si na mqstoto ........v Opel klub da pitam shte ocenqt po dobre edno Audi.........mnoo zle prosto pove4eto. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не иска да те банва, ама като искаш чужди мнения, просто ги приемай... а ти питаш за мнение и после почваш да се караш защо са ти дали такова и такова мнение...

а и ти пък 100 лв. - много малко бе - нали ще ти спестя поне 1000 :shock:) дай поне 500 :) ама какво да се прави - изпуснах ги - брат ми я взе за 3500 :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз в моята като съм набил 5000+ (имам документи за повечето части които съм купил - съединител и амортисьори в гарнация) да й търся 8-9 хил. лева така ли излиза? :)

Дали някой ще се трогне от това, че съм дал толкова много пари и подменил толкова много неща?! Не мисля...

Ot toq forum nqkoii sa mnogo elementarni.Trugnal da mi razpravq za kolko vzel negovata 88ma godina.........ma az napisah li 91 bre dragi mi smehurko........nikoga ne bi si vzel 1.8S .....kekeke az pyk nikoga nqma da si vzema 2.0E shtoto s tiq 115 konq varvi po4ti kolkoto moqta samo deto praii problemi pri slaganeto na gazova. :) A da ta svetna pove4eto hora v tva vreme si tursqt kola koqto da raboti bezproblemno na gaz ......za tva se kupuvat pove4e 1.8S .........a ako iskam kola injekciq nikoga nqma da si vzema 2.0E ......osobenno quattro.Az ne tvardq 4e shte i iskam pove4e ot 5000 bre ama e smeshno 3500........  to i az kogato vzimah 80kata imashe edna 89ta godina mnoo dobra za 3900 ama dadoh oshte 1000 za da e 91va......tuk mai mnoo hora ne 4atkat ot kakvo zna4enie e godinata.

 A Kobra ........pi4 stiga gluposti ve ....potamneni stopove i stakla .........heheheeeee tva mnoo li vdiga cenata ?Az syshto imam centralno i alarma .........Ako mi namerite takova Audi za 3500 az shte go kupq i shte vi dam 100tina leva. :D Nadqvam se da se poqvi nqkoi s jelanieto da izkara lesni 100 leva........ama ako e nqkoq izbushena sorry :shock:  

 Az s kakvo vpe4atlenie ostavam ..........mislq si 4e na Audito nai mu pada cenata ,,,taka  izliza:) Vzel sam go za 5000 nabil sam mu pone 1500 kinta po nego a sega sled godina cenata mu e 3500 i tva mi go kazvat uj audi fenove....heheheee.......s 3 bona e padnala vikate a .......nie karame nai-glupavata marka avtomobil zna4i. :D Are slojete mi ban ot toq forum 4e naprao sa 4uda kato audi fen dali sam si na mqstoto ........v Opel klub da pitam shte ocenqt po dobre edno Audi.........mnoo zle prosto pove4eto. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Imali sa nujda ot smqna smenil si gi .............taka e ako si q kupil za 3500......az sam dal 5000 i sam smenil 1 s4upena bobina.Vij az ne sum kazal 4e shte i iskam 6500 .......vzel sam q gola i bosa za 5000 da re4em za edna godina i e padnala cenata na 4000........ s gazovata i zastrahovkata 4500 e normalna cena mislq.Na gorublqne nqmashe Audi80 1.8 91 godina pod 4000............a i tezi na 4000 ne sa s alarma,gazova i zastrahovka za 400 leva.....pove4eto i s ekstrite ne sa mnoo dobre .......da ne govorim 4e sa nov vnos i ima nqkoii neshta za plashtane po tqh.........a kato sastoqnie samnqvam se da sa po-dobre.Za tva mislq 4e cenata ot 3500 koqto beshe pusnata tuk e napulno smeshna. :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Imali sa nujda ot smqna smenil si gi ............." - заклевам се досега можеха да карат + още кой знае колко км., ама пуст перфекционизъм :shock:

Опитвам се да се отуча...

Имам приятел който като си взе Голфа всички му казаха, че е за смяна съединителя (вкл. и аз), кара го 2-ра година така 20 000+ км направи още не го е оставил на пътя. Сега ще сменя колата...

Е на такива хора завиждам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...