Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Мога да те пратя при човек, който го е правил многократно и на А3, и на А4. Пиши на лично ако имаш интерес, ще ти дам телефон.

Изпратено от моят мобифон помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте,

 

Може ли да ми препоръчате майстор диагностика, че понякога светва ABS и почва да не захваща веднага спирачката и прескача. То и Airbag светна преди няколко седмици, абе време е. Става въпрос за Audi A3 8L '97г.

 

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.04.2018 г. at 15:45, Novkov написа:

Здравейте,

 

Може ли да ми препоръчате майстор диагностика, че понякога светва ABS и почва да не захваща веднага спирачката и прескача. То и Airbag светна преди няколко седмици, абе време е. Става въпрос за Audi A3 8L '97г.

 

Благодаря предварително! :)

най-вероятно е АБС датичк на някое от колелетата . една диагностика с ВАГ-ком от някой колега ,ще ти спести пари от такава при "майстор' и ще ти даде евентуални насоки . имам ваг-ком и ще ти направя тая услуга стига да съвпаднем свободното време . пиши на ЛС да се уговорим , раотата е за 5минути и няма ти струва нищо освен евентуално идване до възраждане

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Добър сервиз за проверка на дюзи?

Без БОШ сервиза на орехчето и Мотор консулт

Sent From My NOKIA 3310 без фенерче

Добър сервиз проверка дюзи, стенд?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и от двата съм доволен, търсих трети за сверка на състоянието, на едни разпръсквачи, за които имахме съмнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, дайте моля идея къде мога да закарам колата по спешност днес (неделя) или утре сутрин (понеделник) за да и се погледне проблем по ел. частта ...

Някой от цилиндрите не работи и ми трябва диагностика на свещи + бобина, не ми се кара утре обратно до София на 3 цилиндъра. Проблемът се появи вчера, малко преди да стигна до Варна.

Двигател бензин, 1.8Т, АЕВ

Благодаря предварително за споделената информация.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой чувал ли е за сервиза на радко който се намира под комина посока кат ,втората пресечка в дясно .става въпрос за ходова част на ауди а3 

 

На 3/14/2008 at 18:26, venko написа:

Всичко за Ауди и Фолксваген ,Радо под автокъща 'ЕВРОПА' само неговите услуги ползвам когато се наложи . . .

 

Редактирано от Г.Михов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам го от години. Основно WV и AUDI. Всичките ми коли са минали през него, за съжаление се чака. Няколко пъти сменя местата на сервиза, беше по околовръстното под автосалон “Европа”, в двора на завод “черно море”, зад стария салон на Мерцедес ( сега Киа ), последно под комина срещу ДЗИ център за огледи.

On 12/8/2016 at 9:03 AM, radoslavm said:

Здравейте, колеги

Някой може ли да ми препоръча читав сервиз за ремонт на стартери за град Варна. Колате е Audi a4 B8 2.0tdi.

Косер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здрасти Банда!

 

Има-няма 10 години не съм стъпвал във форума :) Взех онзи ден Audi a4 b8 2.0TDI Avant, на което след отключване с дистанционното се отваря само предна лява врата. Разбрах, че може да се поправят с разглобяване и почистване на механизмите в бравите. Освен Петьо (за когото разбрах в друга тема) - намиращ се на малкото яхтено пристанище на Стара гара зад ЖП прелеза - знаете ли и за някой друг, който се занимава с такива ремонти?

Редактирано от Hadzhi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте, излиза ми аларма ,която казва ,че акумулатора не се  зарежда поради проблем в алтернатора. Измерих акумулатора 11.68 V .

 

Не мога да намеря бушон за алтернатора , което ме навежда на мисълта, че е или нещо голямо по трасето или е в самия алтернатор.

 

Може ли да ми препоръчате майстор във Варна за тази болка.

А6С7 2012 3.0TDI

Редактирано от audi64x4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

За алтернатори, стартери съм доволен от момчето на улица Мир 110 - идва и на място.

За автоелектроника - малко преди него, на Мир 89 - Христов електроникс.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е бушон, не си играй да го търсиш. Ако няма някакъв странен шум идващ от алтернатора, най-вероятно четките са се износили или реле-регулатора е заминал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визирах шум от самия алтернатор, като преплъзване на ремъка или нещо такова. Иначе колата дърпа доста ток в запалено положение и ако алтернатора не произвежда ток, напрежението на акумулатора ще падне доста бързо и всички електрически консуматори ще започнат да се мъчат преди да спрат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/25/2021 at 6:41 PM, jon_jinas said:

Колега,

За алтернатори, стартери съм доволен от момчето на улица Мир 110 - идва и на място.

За автоелектроника - малко преди него, на Мир 89 - Христов електроникс.

Поздрави

Много съм доволен от сервиза на Мир 110 !!! Благодаря за препоръката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...