Jump to content

AUDI Q7 4.2


Nothelle

Recommended Posts

Здравейте на всички от форума.

От два дни съм собственик на Ауди Ку 7 4,2 фси, 2007 г. След като си купих колата я оставих на автомивка да я почистят основно. това отне около 7-8 часа. през цялото това време колата е била с включени халогени, светлини под огледалата, вътрешно осветление и т.н., в следствие на което е паднал акумулатора. За да могат да я запалят вземат ток с кабели от друга кола ( но отпред на буксите, а не от акумулатора) и я палят. но дисплея който е между скоростомера и обортомера сега не включва.ваобще не свети, НЕ РАБОТИ. възможна ли е причана за това да е евентуално слаб акумулатор, или да е натрупала някаква грешка. и някой ако може да ми каже как се спират тези светлини да не светят примерно както в случая като съм на автомивка.

Само не ми казвайте да ходя в Порше щото съм от Сандански и ми е доста далече, а проблема е че съм зает и нямам време.

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При слабо напрежение този дисплей изключва. Даже и преди мивката сам ти е гаснел за 10сек. след стартиране, точно по тази причина. Ако не се управи има софтуер за таблото, може първо една проба със софтуер. Също в случая помага и вадене на клемата на акумулатора. Не казвай, че няма достъп, прав си. Шофьорската стелка се маха, отзад има 2 пластмасови капачета, под вътрешното има 2 дебели кабела с една гайка - 8 мм, ключ 13. Развиваш, махаш единия кабел за 30 сек. и слагаш. Ще прехвърчи голяма искра - да не те плаши. На всички е така. Ако и това не помогне се сменя таблото

Може да поискаш и куланция, т.е. част от цената да мине за сметка на Ауди, няма да ти откажат.

И София не е далече, щом си я довлякъл чак от Америка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за помоща. Всичко е било от акумулатора. Засега няма никакви проблеми.

Остава само да ми помогнете да си спра осветлението ако може- става въпрос за халогените, щото като е отворена вратата постоянно светят- има ли опция да се спре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за помоща. Всичко е било от акумулатора. Засега няма никакви проблеми.

Остава само да ми помогнете да си спра осветлението ако може- става въпрос за халогените, щото като е отворена вратата постоянно светят- има ли опция да се спре

виж си настройките на ММИ за външно осветление

там може да си го настроиш както пожелаеш

функциите са coming home и leaving home

по дефолт аз ги изключвам

освен това имаш настройки и за вътрешно осветление с различен вид подсветки

най - добре е тях да ги настроиш вечерно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...