Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

То хубаво отваряте ама от 3 дена чакам да ми кажеш цена за едни тампони за А3-ка и още нищо. :nixweiss:  :nixweiss:  :nixweiss:  Че и по телефона ти звънях. Дано цената си заслужава накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей,колега! Искам да попитам : А6 1.8 Т AEB, подходящо масло ли е Castrol Magnatec C3, 5W-40 .Ако да - от тук, или по телефон да ти поръчам една 5 литрова туба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Уважаеми клиенти, от днес доставката на всички масла от марките Castrol, Motul и Total са с безплатна доставка до офис на ЕКОНТ или до избран от Вас адрес !!! За повече инфо - bparts-bg.com th_up.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Заради многото посещения от трафика се е напълнил сървъра или нещо подобно. Работим по отстраняването на проблема, до петък ще е ОК. Дотогава моля на телефоните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей Колега! Искам да попитам каква е цената на плен комплект носачи (Audi A4/B6 1.9 131Hp-2004г) дай някакви оферти на марки които предлагаш и разумна цена като за колега от форума  :hilezh:

Редактирано от Unknown9009
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Весели празници колеги !!!

Бъдете живи и здрави, само това Ви пожелаваме, защото няма по-важно от здравето !!!

Благодарим Ви за доверието,надяваме се да го оправдаем и през новата 2015 година.

Весело посрещане на новата година !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

От доста време карам колата си с маслата от Влади и днес виждам следното на сайта "

Цена: 79.80лв.
Каталожна цена: 114.00лв.
Отстъпка: 34.20лв. (30.00%)

 Не знам колко масло съм купил досега от това (смените ми за около 150 000 км) , никога цената му не е била 114 лв за туба , а 88лв. За мен не е коректно да се пише отстъпка върху цена , която никога не е фигурирала в сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 month later...

И аз да си изкажа мнението!
Преди около 3000 км смених маслото с Мотулско от колегата и филтри от него. Всичко качествено и на много добри цени. Колегата е отзивчив, много ми помогна при няколко запитвания, които имах и всичко беше доставено много бързо.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
На 7.04.2016 г. at 23:31, alexer написа:

Колега, темата актуална ли е?

Да разбира се, моля обаче запитванията да ги пускате на лични колеги , защото сме изключително натоварени и не влизаме да гледаме темата :)

Поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ей тва българина си знае неговото :) автора на темата на всяко 3то мнение моли за въпроси на лично, но след неговата молба 4939943390 въпроса за масла и части...четете малко!много е досадно това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...



Благодаря ви предварително!

Just now, smexoterapiq написа:

Изпратих запитване.

 

 

Редактирано от smexoterapiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...