juliani

Audi A4 B5 avant 1.9TDI

20 мнения в тази тема

Все още се търси.Задължително комби и ръчна скоростна кутия.Без тунинг!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Все още се търси.Задължително комби и ръчна скоростна кутия.Без тунинг!!!

kolega imam benzinovo v unikalno systoqnie i novo turbo sa gazov injekcion 0878355123

Сподели публикацията

Адрес на коментара
kolega imam benzinovo v unikalno systoqnie i novo turbo sa gazov injekcion 0878355123

Търся TDI братче :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Тоя нов внос :) тукашен сигурно си го виждал в нета на живо разходи ли се да го погледнеш. А4 (В5) ТДИ Фейслифт

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Тоя нов внос :) тукашен сигурно си го виждал в нета на живо разходи ли се да го погледнеш. А4 (В5) ТДИ Фейслифт

Баш тая кола ми хареса доста.Я кажи какво за нея?

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Е какво да кажа аз ... незнам нищо ... мернах я в автокъщата ама пътюм не съм се спирал да я оглеждам от-до.

И видях,че търсиш точно такова и реших да видя дали я има и така ако имаш време що не се разходиш да я видиш/тестваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Е какво да кажа аз ... незнам нищо ... мернах я в автокъщата ама пътюм не съм се спирал да я оглеждам от-до.

И видях,че търсиш точно такова и реших да видя дали я има и така ако имаш време що не се разходиш да я видиш/тестваш.

Вчера говорих с човек и колата беше капарирана,а днес я е продал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Ясно ... кофти малко но съм сигурен,че ще намериш друга.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Ясно ... кофти малко но съм сигурен,че ще намериш друга.

Даммм :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Давайте оферти :respekt:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Давайте оферти :bia:

Колега понеже се чудя за моята,колкото и да ми е жал се замислям за оферта,понеже ще търся нещо по голямо :biggthumpup:

(По принцип не се продава,но все пак да видя мнението ти,може да помислим)

Става дума за Б5 1.9 TDI (110коня)+quattro - края на 96година,авант

Докарано е преди около година в България внос от Италия ( Отварям скобата с цел да кажа,че се разби митът в мен за колите от Италия.Докарана е от добър приятел /собственик на автокъща/ ---лично за мен и е в повече от идеално състояние за годините и километрите си,които са 249 437 реални).

Мисля,че оборудването е прилично но не мога да кажа,че е от най-високите,може да греша (Има пълен ел. пакет+бутон за заключване на вратите не знам как се води,климатроник и всичко основно което може да се сетиш (Това,което няма /според б5 оборудването/ е: тв/навигация,подгряване,кожа и фис дисплей или поне за него се сещам,ако си заинтерсован питай :bia: ! ).

Има разни дреболийки,които сменях по окачването,но е обслужена и безпроблемна-гарантирам!!! За вървеж и разход не смятам да коментирам нещо , виждам,че знаеш защо си се спрял точно на този автомобил.

Със здраве колега...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Колега понеже се чудя за моята,колкото и да ми е жал се замислям за оферта,понеже ще търся нещо по голямо :bia:

(По принцип не се продава,но все пак да видя мнението ти,може да помислим)

Става дума за Б5 1.9 TDI (110коня)+quattro - края на 96година,авант

Докарано е преди около година в България внос от Италия ( Отварям скобата с цел да кажа,че се разби митът в мен за колите от Италия.Докарана е от добър приятел /собственик на автокъща/ ---лично за мен и е в повече от идеално състояние за годините и километрите си,които са 249 437 реални).

Мисля,че оборудването е прилично но не мога да кажа,че е от най-високите,може да греша (Има пълен ел. пакет+бутон за заключване на вратите не знам как се води,климатроник и всичко основно което може да се сетиш (Това,което няма /според б5 оборудването/ е: тв/навигация,подгряване,кожа и фис дисплей или поне за него се сещам,ако си заинтерсован питай :hilezh: ! ).

Има разни дреболийки,които сменях по окачването,но е обслужена и безпроблемна-гарантирам!!! За вървеж и разход не смятам да коментирам нещо , виждам,че знаеш защо си се спрял точно на този автомобил.

Със здраве колега...

Качи няколко снимки да я видя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Публикувано (Редактирано)

Добавям и 1.8Т като алтернатива на 1.9 :)

Редактирано от juliani

Сподели публикацията

Адрес на коментара

имам за продан но е 1.9 тди (116) но е автомат колега:birthday:

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Az imam tochno takova A4 avant 110 konia facelift 99godina noemvri mesec cherno na 160 000 km .Kolko pari si gotov da dade6

Сподели публикацията

Адрес на коментара

kolega i az mai sam reshil skoro da q obqvq za prodan A4 B5 1.9TDI Avant quattro 110 konq(septemvri 1999)facelift.ta ako si navit moje da se dogovorim.nqmam snimki,no ako iskash shte i napravq

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.