Jump to content

Затъмняване на автостъкла - Велико Търново


Recommended Posts

Здравейте колеги !

<b>Предлагам затъмняване на автостъкла с UV фолио ( 99% ултравиолетова защита ) , двупластово не надраскващо покритие с дебелеина от 1.5mila, не избеляващо от слънцето , с перфектна видимост от вътре на вън.</b>

<b>Високо-качествено фолио "SDI-Global" на амриканската фирма за фолиа "Global" с гаранция и с пълната гама на затъмнение от 5%,15%,20%,30% до 50% преминала светлина през него. За повече инфо на <a href="http://www.globalwindowfilms.com/" target="_blank">http://www.globalwindowfilms.com/</a> </b>

-работя и с имитациите на истинските фолиа - JANEY , KING , MAC , както и с материали на клиента защото са по-евтини и по-достъпни за повечето потребители.

-професионално поставяне на фолиото на страничните и задното стъкло

- при инцидент ( ПТП или вандализъм ) ако се счупи стъклото остава по фолиото , като предпазва пътниците в автомобила от нарязване

- Вашият автомобил придобива по - добра визия

- добрите качества на фолиото , Ви дават комфорт през лятото( климатика не се затормозява ) и зимата ( задържа топлината в купето )

Използвам съм чат от темата на колегата <b>bulaki</b> за което го моля за извинение.

Цени няма защото са различни за всеки автомобил и който има интерес ще му отговарям за конкретния случай.

За контакти: 0884847726 и мейл vladi_nn@abv.bg

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !

Предлагам затъмняване на автостъкла с UV фолио ( 99% ултравиолетова защита ) , двупластово не надраскващо покритие с дебелеина от 1.5mila, не избеляващо от слънцето , с перфектна видимост от вътре на вън.

Високо-качествено фолио "SDI-Global" на амриканската фирма за фолиа "Global" с гаранция и с пълната гама на затъмнение от 5%,15%,20%,30% до 50% преминала светлина през него. За повече инфо на http://www.globalwindowfilms.com/

-работя и с имитациите на истинските фолиа - JANEY , KING , MAC , както и с материали на клиента защото са по-евтини и по-достъпни за повечето потребители.

-професионално поставяне на фолиото на страничните и задното стъкло

- при инцидент ( ПТП или вандализъм ) ако се счупи стъклото остава по фолиото , като предпазва пътниците в автомобила от нарязване

- Вашият автомобил придобива по - добра визия

- добрите качества на фолиото , Ви дават комфорт през лятото( климатика не се затормозява ) и зимата ( задържа топлината в купето )

Използвам съм чат от темата на колегата bulaki за което го моля за извинение.

Цени няма защото са различни за всеки автомобил и който има интерес ще му отговарям за конкретния случай.

Извинен си колега и успех с начинанието!

П.П.Лично мое мнение(не знам дали си се занимавал принципно с поставяне на фолио фърху сртъкла на Ауди,ФВ,БМВ),но с тия най-евтините фолиа работата не става,защото на някои модели на Ауди задното стъкло не може да стане с цяло парче(защото стъклото е високо 85 см,пр. Ауди 80 яйце,Б4 и старото А4 седан) и не може да се огъне по стъклото(А4 комби до 2002г,защото задното стъкло е много криво),както с качествените.А на всичкото отгоре и уплътненията на свалящите се стъкла са толкова стегнати,че отлепят фолиото при сваляне,освен ако не е мушнато фолиото под уплътнението(това е за евтинджока),а за А8 да не говорим-там е страшно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, не за всички коли става с евтиното фолио с едно парче, затова не съм посочил цени тъй като, за всеки автомобил е индивидуално. Слагал съм фолио и на 3-те марки автомобили, които си посочил както и на други които не си. Може би не на абсолютно всички модели защото професионално се занимавам от година, но имам достатъчно опит вече. Мисля че се получават добре колите които съм правил. Също така не всички имитации на американското фолио стават, има и такива с много лошо качество и аз отказвам да ги слагам за да не си правя анти реклама. Опитвам се максимално да отговоря на изискванията на клиента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дебелеина от 1.5mila,

Поясни каква е тази мерна единица, аз за пръв път я чувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка единица единицата е mil/извинявам се за грешката/ и 1.5мила са 0.038099999999958854mm a 1mm e 39.3700787402mil. Професионалните фолиа се правят най-вече във вариант 1mil и 1.5mil за затъмняване, а тези против кражба/които са безцветни/ са на 4mil и 7mil.С това съм съм искал да кажа, че фолиата с които работя са от варианта 1.5mil.

П.П mil e по-малката единица след инч и 1000mils = 1inch http://www.asknumbers.com/InchesToMil.aspx

Редактирано от vladimirnn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_arrow: Благодарско за пояснението. Ето, че за пореден път научих нещо от форума, което не знаех! Странна работа е тая инчова система и никога няма да схвана каква и е идеята (освен коренно да се различава от метричната).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай цена за А3.

Предни скъкла на вратите, Странични и Задно стъкло.

Степен на затъмняване може би 50%.

Кажи ми алтернативни цени спрямо качестото.

От Велико Търново съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай цена за А3.

Предни скъкла на вратите, Странични и Задно стъкло.

Степен на затъмняване може би 50%.

Кажи ми алтернативни цени спрямо качестото.

От Велико Търново съм!

По закон предните не може повече от 25% . Самата идея не е добра , защото вечер е доста кофти като завиваш - разни дупки и други "препятствия" просто не ги виждаш . За задното - абсурд - вечер назад си като в баничарка - само на странични огледала . Или ако ти е много мания поне един парктроник ... Казва ти го човек с много тъмни джамове ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задното - абсурд - вечер назад си като в баничарка - само на странични огледала . Или ако ти е много мания поне един парктроник ... Казва ти го човек с много тъмни джамове ...

фолиото ти е смотано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон .......

Нещо имаш грешка колега. По закон няма разрешен процент за предни стъкла, затова аз предлагам по светли варианти, за да няма проблем с полицаите. А който иска по тъмно няма проблем, аз го предупреждавам и всеки сам си носи кръста. Другото за което грешиш е %-те. Те показват колко е пропуснатата светлина. Тоест 5% е най-тъмно, а 50% най-светло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

50% e най-светлия вариант, ето как изглежда монтирано такова фолио на цяла кола без челния прозорец

96703669.jpg

Uploaded with ImageShack.us

53853387.jpg

а това е от вътре

49626078.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, подкрепям начинанието ти! Дано някой ден ми остане време и пари за това начинание. До тогава можем да се виждаме в неделя на ПЕТРОЛ за клубни срещички! Ще те препоръчам на мои приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

не се лъжете да си правите стъклата при колегата,аз направих тази грешка на ауди а3.и всичко стана с мехури,аколегата ми вика че не ззнаел защо станало така..прибрах се а разстоянието до него ми е 130км ,а тои ми вика да съм се върнел пак да ги прави ужасссс :rotcol:

рано му е още не ги разбира нещата..свалих фолиото и си сложих на -3М с гаранция ама в сливен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-добрия майстор може да сгреши /не твърдя че съм най-добрия/ , освен това на теб ти сложих евтино фолио защото ти пожела такова. Независимо от всичко съм ти дал гаранция за монтажа нали! Като ми се обади да ми кажеш че имало проблем не ти казах да си гледаш работата, а да дойдеш да ти го сменя безплатно! Като толкова искаш да ме оплюеш защо не ги снима тия "мехури" преди да свалиш фолиото и да сложиш снимките в темата? Може би защото нямаше да се виждат на снимката. Защото не ставаше въпрос за мехури, а за много ситни точки, като песъчинки. На много места където се слага фолио слагат табела, че не носят отговорност за проблем с фолиото в следствие на недобре почистени стъкла за да си измият ръцете в случаи като твоя! Аз не съм ти отказал рекламация! И не ми обяснявай колко ги разбирам нещата.

Редактирано от vladimirnn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да съжелявам че не направих снимките,за да видят колегите и са посмеят малко.

добре казваш ми да доида и отново да ги направиш добре ,ами тези 260км разходи кои ще ми ги плати..а и несъм взел от евтиното фолио а от по доброто в триегълните кутии което ти ми препоръча,,ти още тогава на место видя резултата,и каза че не знаеш защо се получава така..

нищо както и да е аз си ги направих наново,с фолио -3М .и краи забравяш за всичко друго

каквото и фолио да е било..просто казвам на колегите да внимават при кои си правят стъклата,,

че после като мен да им излиза двоино,, :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Малко да обновя темата с нови снимки. Тойотата е затъмнена с 50% на предни и 35% на задни, мерцедеса е с 20%

img050sw.jpg

img051q.jpg

img058iw.jpg

img065r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравей :) Как седи въпроса с предните странични стъкла както и предното стъкло + задните стопове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лично. 

Малко нови снимки за темата. Аудито е затъмнено с 50% на предни врати, 35% на задни и 20% прозорците на комбито 

photo020513192616.jpg

Форда е с 20% 

photo270413124231.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Колеги дайте ми цена за Opel Astra G комби с това затъмнение (затъмнено с 50% на предни врати, 35% на задни и 20% прозорците на комбито) От Търново съм

Редактирано от embaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Публикувано (Редактирано)

Да освежим малко темата с нови снимки и да отбележа за колегите които пропускат заглавието. Намирам се и работя във В.Търново

IMG_1249.jpg
 
IMG_1296.jpg
Затъмнена цялата кола без челния с 50%
IMG_1297.jpg
БМВ-то е с едно интересно решение, 5% на задния прозорец, 20% на задните врати, 50% на предни врати и 70% на челния B)
IMG_1308.jpg
 
IMG_1309.jpg
 
IMG_1310.jpg
 

 

 

Редактирано от vladimirnn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...