Jump to content

Информация за Fuel Shark Saver


Recommended Posts

Здравеите колеги.Някои има ли информация за рекламирания в последно време продукт Fuel Shark Saver?Става въпрос за електронно устроиство за оптимизиране работата на двигателя/съотв. икономия на гориво.Лично на мен ми се струва,че това е поредната зарибявка,но ако някои има лични впечатления нека каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото като с устройствата, дето ги включваш в контакта и спестяват ток. Само че, ако тва в колата върне някой по-здравичък импулс - току виж е изпържило някой модул на автомобила. И ще ти оптимизира разхода до 0. :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам тоя уред :

 

aaassss.jpg

 

 

НЕ го поставям в стартера на колата и пести гориво. Колкото повече НЕ го поставям, толкова повече пести. Някъде към 7-8 на 100 ми спестява :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре правиш, точно така се пести няй-много и от гориво и от части и от ядове и нерви. Изобщо как не си се сетил да го патентоваш, едно шишенце смола сипваш го в ключалката и пестиш (за колите със стартерен ключ), за колите със старт бутон предлагам тирбущон за изтръгване на гадното копче предизвикващо харчове.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...