Jump to content

Пълен ценоразпис


Recommended Posts

A tova rele za farovete kade go vruzvash?

И мен това ме интересува,а и другото е че един познат ми каза че дори и да се сложи реле самите рефлектори не били сметнати за такава мощност и щели да дадат фира доста бързо.Вярно ли е? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 503
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

A tova rele za farovete kade go vruzvash?

Ами жичкаджията ми го връзва :wink: Долу под кормилото - като свалиш кората с рафтчето... Дефакто, с лостчето вече само управляваш релето, а то пуска фаровете. Така през лостчето минава много слаб ток и няма проблем. Дори е по-облекчено, отколкото е оригинално.

А за рефлекторите нямайте грижа - като гледах оригиналната книжка на аудито, там пише че крушките са 80/90 вата. Аз сега съм с 90/100, което е малко над това...

Абе май ми тропа шарнир... Никой ли не е сменял шарнир?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кобра аз ще правя предница и ако е добър майстора ще пиша за него. преопръчаха ми го, сервиза много добре изглежда и не са мърльовци, но нека да мина ремонта и ще видим :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за рефлекторите нямайте грижа - като гледах оригиналната книжка на аудито, там пише че крушките са 80/90 вата. Аз сега съм с 90/100, което е малко над това...

Абе май ми тропа шарнир... Никой ли не е сменял шарнир?

За рефлекторите и аз стигнах до този извод,но за всеки случай си сложих сини халогени 55/60 и въпреки това разликата е очеизвадна :wink::wink: направо..Първата вечер доста пъти исках да мина на по-къси...ама..Та представям си как светят твойте.. :)

А за шарнира как разбра че е от него..

- при пълен ляв и десен дори и при липса на дупки чува ли се единичен шум при даване на газ..нещо като туп :DКакто и при по-рязко потегляне или когато си на скорост и по рязко дадеш или отнемеш газта..защото при мен се появиха тези неща и още незнам от какво е.Но е или от шарнир или от амортесьор..А на място с клатене не тропа абс.нищо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Карбуратор KEIHELL 1 - 100 лв. - секънд хенд

Повдигачи но ви комплект 80 лв.

Гарнитура капак клапани - 15лв.

Маншон - 15лв.

Тампон карбуратор - 23 лв.

Започвам ремоннт на предница та очаквайте допълнителни цени.

AUDI 80 1.8 Engine RU

Ако някой иска да сменя карбуратор KEIHELL 2 с KEIHELL 1 да не прави тази грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени за смяна на съединител за А4:

1. Притискателен диск LUK - 155 лв (UnitradeX - 310 лв)

2. феродо LUK - 110 лв. (UnitradeX - 289 лв)

3. лагер SKF - 40 лв (UnitradeX - 65 лв)

В Autotechnika ме убиха от цени, по-големи от UnitradeX :twisted:

За смяна в UnitradeX ми искаха 210 лв., в Autotechnika ми убиха с 380 лв. а пък аз го смених в един сервиз на Герена за 140 лв. (и още 10 лв. бакшиш) :twisted:

Извод:

В UnitradeX работят по Германски цени със 3 месеца гаранция. В Autotechnika работят по незнам какви цени и без гаранция. Във този сервиз на Герена работят по БГ цени и без гаранция ... но мога спокойно да кажа че пичовете се занимават с коли от висок клас и по-нови и си разбират от работата. В сервиза работеха и едно БМВ 320 (2001г) и едно Мондео (1998г) ...

Ако имаш излишни пари - иди в UnitradeX. Ако искаш да свършиш работа отиди в един добър сервиз на Герена:

ж.к. Суха Река, ул.Тодорини Кули 47

тел. 8472004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламбда сонда THOMPSON 115лв. - за Ауди - съединителите и дължината на кабела - същите. Магазин на Гоце Делчев , до южния парк.

Монтаж в сервиза на СБА - 12 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ауди 80 дизел модел 81г

Подгревателни свещи 4х16 лв

Задни накладки 4х10 лв

Предни накладки 4х10 лв

Мигач-преден 10 лв

Термостат 20 лв

Ремонт на радиатор с теч от 2 страни -60 лв

Ангренажен ремък-33лв

ангренажена ролка 31 лв

ренъци за водната помпа и динамото 5+6 лв

Маслен филтър 10лв

въздушен филтър 11лв

маншон за предно каре 10 лв

маслен датчик 7 лв

А някои ако знае колко струва ремонт на гарнитура на главата+глава да ми пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kakvi sa tia xenonovi kru6ki ste mi kaje6 li-interesuva me poneje moiata kola e s xenon no me drazniat gabaritite stoto sa julti i iskam da si sloja beli ili sini

За габарити много добре стоят сини диоди - на срещата ще видиш моите ако ти харесват - 7 лв са 2 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Отново за стъкло за фар.

При Италианеца цял фар със здраво стъкло, но с проблеми по пластмасовия корпус (с две думи самия фар не става за монтаж) - 30 ЛВ.

Само за инфо: ако се наемеш да си го монтираш сам си е почти приключение, иначе взимат около 5-10 ЛВ. Тази щета в Булинс е оценена на 26,20 ЛВ. Данните са от 3.02.2004 г. Минах по този път вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко цени и от мене:

Накрайник Феби - 18 лв./Манимпекс/

Биелетка Феби - 28 лв./Манимпекс/

Смяна с реглаж- 30лв.

Повдигачи Лемфьолдер комплект /D&N/ - 115 лв.

Гумички клапани Елринг /D&N/- 7 лв

Смяна /D&N/ - 50 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как точно ти е заведена щетата?

Само за стъко?

Щото мем ми писаха "фар - R" което според мен ще рече целия, ама като си ги знам застрахователите (Юпитер), сигурно ще чакам още 2 месеца за 20 лв. мах.

2 минаха вече, ни вест ни кост, ни пари... :D Сигурно съвсем ще ме отсвирят след като вече не съм им клиент...

Пак трябва да им пиша жалби ;)

Отново за стъкло за фар.

При Италианеца цял фар със здраво стъкло' date=' но с проблеми по пластмасовия корпус (с две думи самия фар не става за монтаж) - 30 ЛВ.

Само за инфо: ако се наемеш да си го монтираш сам си е почти приключение, иначе взимат около 5-10 ЛВ. Тази щета в Булинс е оценена на 26,20 ЛВ. Данните са от 3.02.2004 г. Минах по този път вече.[/quote']

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как точно ти е заведена щетата?

Само за стъко?

Щото мем ми писаха "фар - R" което според мен ще рече целия' date=' ама като си ги знам застрахователите (Юпитер), сигурно ще чакам още 2 месеца за 20 лв. мах.

2 минаха вече, ни вест ни кост, ни пари... :D Сигурно съвсем ще ме отсвирят след като вече не съм им клиент...

Пак трябва да им пиша жалби :lol: [/quote']

Само щета за стъкло. С другарската препоръка от снимачния екип на Булинс, да бегам да си купя едно стъкло и да го монтирам. Като отидох да ми изплатят щетата, девойката ме изгледа учудено: "Ма много ви е малка щетата?". Е и кво от това, да не съм идвал да я взема ли, и аз не разбрах. Идваше ми да й кажа, да преразгледат случая и да пуснат още парици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тампони на Макферсони 2х19лв +10лв за смяна в D&N.

Във връзка с това искам само да кажа че бачкат много добре момчетата и са супер бързи......само да ми бяха стегнали и болта на единият шарнир вместо само да му сложат гайката цена нямаше да имат :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...