Jump to content

Номер на двигателя


krasss73

Recommended Posts

Здравейте.Ако някой знае да ми каже къде се намира номера на двигателя?Преди 3 дена си купих ауди а2 бензин 75 к.с,1,4 i, но не намирам къде се намира номера.Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При резервната гума в багажника. Там ще намериш една лепенка с VIN номера, кода на двигателя, скоростната кутия и боята + кодовете на оборудването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз резервна гума нямам, някъде до акумулатора ли е?А не трябва ли да е набита някъде по двигателя?Това намерих току що в нета

 

 

4709491_orig.jpg?129

 

Engine Number
Stamped into the front nearside of the block adjacent to the bell housing on a machined lug

 

http://vin-numbers-location.weebly.com/audi-a2.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм в първият си пост :"Преди 3 дена си купих ауди а2 бензин 75 к.с,1,4 i"

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега като погледнах, имам.При мен е до отделението за акумулатора, съседното.Но все си мислех, че трябва номера да е набит някъде по двигателя.Задавам този въпрос за номера на двигателя, понеже един приятел ме уплаши.Миналата година си купил сеат, а номера на двигателя не отговарял със големия талон.Това го установили при смяна на номерата в КАТ.Та после фактури, пари...Това ли гледат в КАТ когато ще си сменям номерата?Извинявам се за може би глупавите въпроси, но изобщо не съм на ТИ със автомобилите.

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не могат да отворят предния капак ще пишат без номер на двигател.

В кат София последно като регвах скутера чичките толкова ги мързеше че, дори не ме накараха да го запаля.

Камо ли да гледат светлини, номера на двигател и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че тук отварят и гледат всичко.Та ме притеснява, ако номера не отговаря.Иначе на тази лепенка е същият както в големия талон.Но искам да видя къде е на самият двигател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега под пепелника за задните пасажери който е между двете предни седалки се намира номера на рамата който е изписан на големия и малкия талон но за номер на дв. Не знам къдее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...