Jump to content

Сервиз за монтаж на ГИ на 1.8Т


Recommended Posts

Здравейте!

Може ли да препоръчате добър сервиз за монтаж на ГИ в района на Пловдив или Ст.Загора? :)

Колата е Б5 1.8Т скоро ще се модифицира и ми се иска да си я карам и на газ след промените... ако е възможно естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички газаджии са марди. Защото : много са велики на приказки преди да ти сложат уредбата, а след това винаги колта им е "крива" че не върви на газ. Преди монтажа трябва да събереш голям запас на нерви, търпение и пари. Подбора на компонентите го направи сам - тук от форума и не се връзвай на акъла на някой газаджия за компромис с нещо. Аз не бих препоръчал никой, но ти пожелавам много късмет с начинанието...

Sent from my SM-P905 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, колеги. Ще изчакам още някой да напише нещо, че едва ли ще се справя сам с монтажа и настройката... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК предполагам, че ще намериш доста полезна информация, която е събрана по времето когато аз бях в твоето пололожение, пред избор на компоненти, варианти за монтаж и настройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@митака, браво за страхотната тема, за жалост не съм толкова сръчен колкото теб :respect:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Ланди Ренцо. Монтираха ми я в Ямбол. Имат сервиз и в Пловдив.

Вече над 40000км няма проблеми. Колата е с чип и К03-073.

 

П.П. Ако мислиш да я ремапваш, първо това направи и след това газовата.

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах AEB 6 години, сега от няколко месеца AJL, нямам забележки, ако те интересува в Пловдив моя газаджия, пиши да ти дам координати на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Ланди Ренцо. Монтираха ми я в Ямбол. Имат сервиз и в Пловдив.

Вече над 40000км няма проблеми. Колата е с чип и К03-073.

П.П. Ако мислиш да я ремапваш, първо това направи и след това газовата.

Не чип колега направо проект :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бих пуснал тема,щото бързо ще я наакат...тук просто не се уважават китайски втулкови турбини,а само манЯшки BB гарети за хилЕди левове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А6-цата ми съм с Ланди Ренцо- турбо кит като минах през 3 сетъпа :

1. С К04 хибрид и 260к.с. на вал

2.С Гарет ГТ2560Р - 250к.с. на колела

3.Настоящия  с Гарет ГТ2871Р  300к.с. на колела

 И при трите сетъпа върви изключително добре на газ , ГИ-то е с опция за довпръскване на бензиновите инжектори и колата се движи много добре при налягане 1.7 бара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

45.000 пробег ... Ланди Ренцо Ево - Турбо Кит - Сток състояние - К03-029 - без никакви грижи - проблеми или нещо от сорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и при мен - 3 броя ГИ Ланди-Ренцо, монтирани на 3 лични автомобила, сумарно са изминали около 100 000 км, никакви проблеми. Разхода на гориво и вървежа на колите е както в първия ден след монтажа им :gut:. Единственото за което съм ходил в сервиза за тези години е за регулярна смяна на филтрите :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мнението Ви за този сервиз за АГУ? 

http://gazserviz.net/index.phpТова е сайта, прочетох, че от 2013 имат сервиз и в Пловдив.

Колега и аз съм пред същата дилема..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...