Jump to content

Мнение за колегата dani_94 ЧИП


Thriller

Recommended Posts

Здравейте колеги днес мой приател си изпрати компютъра на дани_94 да го чипосва.Искам да сабера малко мнения за него,доволни ли сте от работата му и така.Ще съм благодарен ако ме съветвате.Колата е 1.8Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че ще сложи некво файлче, обаче крайния резултат къв ще е не е хич ясно :hilezh: . Явно не си си направил труда да прочетеш цялата тема, за това щи пусна един цитат от нея, мен лично той със сигурност би ме отказал:

"много точен , чипосах моето 1.8Т чрез услугите на дани , и чрез негов човек във Варна на цена която никой никъде не може да намери (само да вметна става въпрос за в пъти по ниска от всяка друга , която ми предложиха във Варна ) .... на първо четене разлика има , доколкото разбрах до няколко дни колата ще разкрие пълният си капацитет след слагатенето на пипнатият софт "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още повече - не съм видял и едно 1.8Т чипосано, независимо при кой и с какъв софт да върви абсолютно гладко и безпроблемно....все има някакви драми - дали малки или големи, но ги има...

Май при 1.9ТДИ доста по-добре се получават нещата откъм чипосване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още повече - не съм видял и едно 1.8Т чипосано, независимо при кой и с какъв софт да върви абсолютно гладко и безпроблемно....все има някакви драми - дали малки или големи, но ги има...

И твоето ли беше така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И твоето ли беше така?

Мда...аз и заради това се върнах на сток след 7 месеца премеждия и смяна на сума ти ненужни и здрави неща по електрониката и запалването - горе долу покрай тези ядове започнах да намразвам колата си, а тя не беше виновна, че съм балък, който си мисли, че за 200 лева и чипче копи/пейст всичко ще тръгне.

Методи е много прав - всички преписват от едно място:blink: Интересното обаче е, че наистина с 1.9ТДИ нещата се получават и са много малко са недоволните хора от чип на този мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...