Jump to content

Коя бензиностанция предлага най-качествено дизелово гориво?



Recommended Posts

  • Отговори 280
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За авио-дизела на еко; преди седмица налях 20л. при 30л. обикновена петролска нафта+бардал BDC в резервоара, разбира се за сега няма никаква разлика :hilezh: . Ще се прежаля и ще заредя още веднъж, но с по-малко в резервоара. Едва ли ще има някаква разлика, но съм любопитен. ^_^

Редактирано от shturshel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм особено очарован от авио-дизела. А и цената си е малко висока. Май ще си карам с нафта от Ромпетрол и Петрол + бардал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакса собственик на бензиностанции круиз зарежда горува от гърция 

Круиз съм виждал до Чепеларе. Местните хора  избягват да зареждат там. Аз там съм зареждал само газ и качеството е ниско.

 

Продължавам да съм супер доволен от обикновената нафта на Шел-а на Околовръстното над бул. България - сравнявам с нафта от омв, петрол, еко и лукойл. Резултатът - по-мека работа, по-нисък разход и по-добро вървене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам дизел на Шел Пазарджик, че ми е най-близкия Шел. Доволен съм от качеството на обикновения дизел. Веднъж за проба напълних резервоарите и на двата дизела вкъщи на лукойл е няма такава смрад. И двете почнаха да пушат много, вървежа спадна забележимо и разхода се покачи малко.

Пп: зареждал съм и от Шел Благоевград, София (Околовръстен път до бул. България, Цариградско при възела за Младост) и все съм доволен от горивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...