Jump to content

1.9TDI Кой дизел какъв е?


sao

Recommended Posts

6 на 100. Засечката обаче я правих при смесено каране - около 400 км в София и 400 извънградско. Не беше и толкова студено - по Нова година я засичах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да сподели дали се чувства наистина разликата между 110 и 115 коня(PD).В конете разликата е минимална и като разход по каталог са еднакви .PD не са ли по-рискови и по-сложни за поддръжка?Има е дни 110 с quatro,мисля един колега от варна кара такова-нека да сподели впечатления :-),че си мисля за upgrade

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
А някой може ли да сподели дали се чувства наистина разликата между 110 и 115 коня(PD).В конете разликата е минимална и като разход по каталог са еднакви .PD не са ли по-рискови и по-сложни за поддръжка?Има е дни 110 с quatro,мисля един колега от варна кара такова-нека да сподели впечатления :-),че си мисля за upgrade

Колеги, простете, сигурно е за стотен път този въпрос, но доста рових и не можах да намеря информация - бихте ли ми казали добър диагностик за дизел, че съм си харесал едно Авантче.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж темата Препоръчани сервизи - Мишо, Жоро от суходол - аз препоръчвам и супердизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...