Jump to content

Навигация за Ауди А6 2005


Recommended Posts

6-цата е 2005 година интересува ме от къде мога да си намеря диск с карта на българия понеже във заводския я няма?

Здравей колега,

Имах същия проблем с моя Мерцедес Е-класа. С месеци се рових и питах в различни форуми. По цял ден свалях и записвах всякакви знайни и незнайни файлове, купувах и пробвах различни дискове, препоръчани ми от някои колеги... Ефекта беше - Зиро. Накрая отидох в официалния дилър и за един час ми инсталираха подробна карта на цяла Европа, както на Сърбия, Хърватия, Македония, Черна гора, Румъния и естествено България. Последните ги изброявам, защото представляват доста екзотични дестинаций за много авто-навигаций. Струваше 125 лв. но ефекта е отличен и работи перфектно, а продукта е 2010г. Разказвам ти това, защото понякога, евтиното излиза по-скъпо, а пък ти си в правото си да избираш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

125лв е едно,700лв е друго. Направо се учудвам как в МБ са се "прецакали" да взимат толкова малко пари:). В Ауди(Порше) искат 700лв. за карта(диск)за навигация на Ауди. Според мен трябва да си луд да ги дадеш тези пари освен ако няма да си вадиш хляба с тази навигация. За това много колеги, включително и аз, се опитваме да правиме "циганийки". Ако на Ауди беше диска по 125лв. със сигурност щях да си го купя, както и повечето колеги, ама ниц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,имаше го някъде в замунда тоя файл за ММИ навигация.Аз го бях теглил от там ,но не е подробна картата,както е споменато по-нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да кажеш каква е навигацията на аудито защото моята е нави плюс мисля че така пише и ми казаха, че няма карата за България. Ако намериш нещо било то и в Ауди пиши.

Забравих да допълня аудито ми е А4 2001 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...