Jump to content

Audi A2


Guest tsvetco

Recommended Posts

А2 заслужава скъпата си поддръжка и се отплаща с разход и вървеж. Тези 75 коня на лекото 850 кг купе създават много добро усещане. Не виждам нищо лошо и анти-престижно да я кара жена с 3 деца ..било то на 40 или 50 или на 22. Смешно ми изглеждат жените на 19, които карат Кю7 например и на кръстовищата виждам така нареченото "бордюрна болест" :)

..и да добавя че лично аз се чувствам много добре в колата, въпреки че не съм малък като размери:)

Редактирано от 4VS2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е не казвам , че е не престижно.....а просто ми е такава асоциацията :lol: :lol: :lol: :lol: имам предвид , че е доста скучна кола според мен B) .... А за бордюрната болест това вече е проблем на този който седи зад волана било то мъж или жена.....с КЮ7 или рено 19....ако си некадърен и с колело яхаш бордюрите , не е ли така ? :bia: И пак казвам - това което един намира за скучно и безинтересно , на друг му харесва и обратното . :gut::musik:

Редактирано от tsveti4kaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя да лапа 4 нафта пък нека не е престижна като бодна и едни 18ки ... :lol:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали не си мислиш , че си правя майтап :)

само да разкарам бмв-то и веднага забождам една А2йчица и в най лошия случай ш е сложа 17ки ...мислех и за 19ки ама се оказа , че не могат да станат :lol: иначе до 205/40 18 влизат без грижи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали не си мислиш , че си правя майтап :)

само да разкарам бмв-то и веднага забождам една А2йчица и в най лошия случай ш е сложа 17ки ...мислех и за 19ки ама се оказа , че не могат да станат :lol: иначе до 205/40 18 влизат без грижи ;)

Естествено,че не съм си помислил ,че се майтапишzustimm.gifbia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..абе и ти доста скептично ме погледна като ти предложих да ходим с нея до Софето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ремъци ролки помпи 250лв "

Тая цифра е много обнадеждаваща :bia:

Ся тряя и кола да намеря.....

Редактирано от kody
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали не си мислиш , че си правя майтап :)

само да разкарам бмв-то и веднага забождам една А2йчица и в най лошия случай ш е сложа 17ки ...мислех и за 19ки ама се оказа , че не могат да станат :lol: иначе до 205/40 18 влизат без грижи ;)

еееееее Тука с 19ките....бая се посмях :stupid::stupid: ...... :hilezh::hilezh::hilezh::hilezh: .....не с лоши чувства разбира се :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички , наскоро моят мил съпруг ми купи А2 , но имам проблем с подгряването на шофиорската седалка , не работи вярно идва лято , но искам да си го оправя , също така при вдигане на стъклото на предна лява врата също има проблем ( ако съм го свалила до половина и после искам да го вдигна първо се сваля на до долу и после се вдига до горе). Моля насочете ме къде може да е проблема и къде мога да ги поправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички , наскоро моят мил съпруг ми купи А2 , но имам проблем с подгряването на шофиорската седалка , не работи вярно идва лято , но искам да си го оправя , също така при вдигане на стъклото на предна лява врата също има проблем ( ако съм го свалила до половина и после искам да го вдигна първо се сваля на до долу и после се вдига до горе). Моля насочете ме къде може да е проблема и къде мога да ги поправя

Може да имаш изгорели реотани , аз също имах неработещи - подгряваше само в страни ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ченджера не е в вграден във самия "касетофон" остава да го търсите в багажника при инструментите има разширение за него ...ако и там го няма може да потърсите в магазина :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в магазинааааа :D :D :D :D :D :D :D :D на мен ми е зад шофиорската седалка...ама не става въпрос за А2 , само давам пример :dance:

Ама отстрани в джоба, нали? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е там де, под капачето :hilezh: :hilezh: :hilezh: .... не в седалката разбирасе B)

аве тва капаче, на вас седи ли ви отворено, като карате? :( мойто само да. щифта нещо явно не хваща добре. много лабаво са го направили ми се струва :(:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Дайте някакви мнения за този автомобил:

027224241.jpg?r=0

027224244.jpg?r=0

027224246.jpg?r=0

027224250.jpg?r=0

027224253.jpg?r=0

027224476.jpg?r=0

П.П. Някой може ли да сподели типични проблеми за А2 или някакви лични драми с подобно автомобилче, доста се усведомих от немски разни форуми и Ауди хендлер, но все пак нещо от първа ръка.

Мерси предварително ! :zustimm:

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка ми си взе такава почти нова, имам вече 5-6 годишни наблюдения. Изписал съм страшно много за А2 в този форум, общо взето всичко каквото ти трябва.За да ти разкажа всичко както трябва ше пиша 1 час затова ако искаш ми се обади да поговорим, даже може да я взема да покараш и разгледаш. 0894461090

С няколко думи само ще кажа, че това е уникален автомобил.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най- гоямо удоволствие, но съм на 2500 км. от милата родина и относно уникалността, аз още не съм се качвал в таквова животно, но вътрешното имам добро предчувствие, че ще надмине очакванията. А как би вървял 1.4- бензиновия вариант на таквоа нещо ( 800 кг. )? Има ли оунери на тази комбинация да споделят менния ? Иначе за издръжка ми е ясно в общи линии, от местно Ауди центрум, дискове накладки предни и задни 100 евра някъде, ремъци с всикчи карантии 150 евра, оснвони неща, калник 80 евра, фар 60, все неща, които са по- основни, другите агрегати също не са болка за умиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На майка ми е точно с този мотор 1.4 бензин, 75к.с. Върви прекрасно, харчи малко и поддръжката е все едно караш Опел.

Като плюсове мога да изтъкна надежността, въпростната гони вече 100 000км., взехме я на 30тина и нищо сериозно не сме и правили.Харчи малко, двигателя е елементарен и няма какво да му стане.Вътре е много широка, особено отзад, по-широка е от А4 Б6.Купето е просторно и е приятна за дълго пътуване.Супер маневрена е, интериора е изпипан много, не отстъпва на А4,А6.Серийно ЕСП, което дори и да го изключиш се включва над 60км./ч.

Като говорим за надежност, единствено нещо което е правено по колата е затягане на разхлабен кабел на масата на купето и веднъж смяна на тампони на стабилизираща щанга( по 9лв. са оригинални) .Това е при положение, че се кара от жена, в София 7 дни в седмицата.

Като минус е дървената возия, но на майка ми е със спорт пакет, тоест и окачването е по-твърдо, така че ако намериш някоя с фабрично по-конфортно окачване би се притъпило това чувство.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо, като разход можеш ли да споделиш от лични наблюдения в смисъл: градско, извънградско, смесено ? Че от дизелите ме е страх, в смисъл трите букви TDI доста често са синоним на скапани от каране екземпляри . Единственото, като детски проблем срещнах, че open sky покрива съсзадва проблеми и репарирането му е солено, което ако не държиш да можеш да го отваряш не е проблем, като цяло единствена болежка за модела, иначе всички менения са 1:1 с твоето, неразрушим, с кофти возия, но на първо място квалитетен много и на практика безпроблемен.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...