Jump to content

Биалетки, кой са най добри?


Recommended Posts

Налага ми се да сменя биалетките на ауди Б4 115к.

Искам да споделите вашите мнения.

Намерил съм цени от 15 до 45 лв.за бройка.

Смятате ле, че ако избера цена около 30 лева ще е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех за 25 от ул.Козлодуй едни със силиконови маншони и съм доволен. Лошото е, че майстора каза, че в София да съм броял биалетките за консуматив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lemförder - около 35-40 лв/бр. за B4.

Важно е по-скоро качеството на тампона на биалетата, а не толкова материалът на рамото. Те не са носещи елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених биелетките на аудито в D&N и си издействах 15% намаление, жалко че беше еднократно, но съм доволен ще видим колко време ще искарам.

Както каза и майстора за България те са си консуматив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених биелетките на аудито в D&N и си издействах 15% намаление...

Ако си бил на D&N Подуяне, там има един майстор, Деди му викат, препоръчвам го на всеки.

Та, ако той го е казал, нищо чудно да е така.

Интересното е как се издейства 15% намаление в D&N? Там обикновено са железни в цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених биелетките на аудито в D&N и си издействах 15% намаление...

Ако си бил на D&N Подуяне, там има един майстор, Деди му викат, препоръчвам го на всеки.

Та, ако той го е казал, нищо чудно да е така.

Интересното е как се издейства 15% намаление в D&N? Там обикновено са железни в цените.

Ами стана случайно, предишният ден си смених шарнирен болт, тогава ми казаха и за биелетките ама нямах пари и приемчика вика, ако дойдеш ще ти направа отстъпка и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:twisted::wink::lol: Сигурен ли си, че ти е направил истинска отстъпка или те е заблудил. Аз с адаша petroff съм напълно съгласен. Отхвърлят всички намеци за отстъпка. Знам и собственика (Диан Недялков) - страшно неотстъпчив е. 8) 8) 8)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:twisted:  :wink:  :lol: Сигурен ли си, че ти е направил истинска отстъпка или те е заблудил. Аз с адаша petroff съм напълно съгласен. Отхвърлят всички намеци за отстъпка. Знам и собственика (Диан Недялков) - страшно неотстъпчив е. 8)  8)  8)

Напълно сигурен цената на бройка е 44+10 смяна*2=108лв.

За мен 44*2=88лв с 15% отстъпка=75лв.

Но ви казах ,че си беше случайно.Говорих ,че е везможно да ползвам ако докарам и други познати например...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери цените тук и ще разберем всички, дали са се "пропукали" тези от D&N. http://www.daskalov.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери цените тук и ще разберем всички, дали са се "пропукали" тези от D&N.http://www.daskalov.com/

За съжаление тук иска регистрация, след което по-късно ще беде даден достъп евентоално, така че нищо не мога да видя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери цените тук и ще разберем всички, дали са се "пропукали" тези от D&N.http://www.daskalov.com/

За съжаление тук иска регистрация, след което по-късно ще беде даден достъп евентоално, така че нищо не мога да видя...

За съжаление е така или трябва да им се позвъни! :twisted::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Решил съм и аз да си сменя биалетките и за да не отварям нова тема щте си задам въпросите тук , пък дано някой да помогне. Първо се чудя какви да си взема . Спрял съм се на Феби , но най-вече искам поне 2год да изкарат , та незнам дали да не търся нещо по-добро. Щте съм ви благодарен да ме насочите към вносителя и да ме ориентирате в цените. И най-важното - тъй като искам аз да си ги сменя си чудя дали има някой финт при подмяната им и дали щте си нуждая после от реглаж. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил съм и аз да си сменя биалетките и за да не отварям нова тема щте си задам въпросите тук , пък дано някой да помогне. Първо се чудя какви да си взема . Спрял съм се на Феби , но най-вече искам поне 2год да изкарат , та незнам дали да не търся нещо по-добро. Щте съм ви благодарен да ме насочите към вносителя и да ме ориентирате в цените. И най-важното - тъй като искам аз да си ги сменя си чудя дали има някой финт при подмяната им и дали щте си нуждая после от реглаж. Мерси предварително

Според отзивите от мой познати, а и аз там си смених биелетките в сервиза на D&N марката е Лен Фйордер, засега съм доволен , не е необходимо да правиж реглаж на предница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае тел. или адрес на вносителя на Лемфордер или на някоя друга фирма че се оказа че Феби не правят тампони на стабилизиращата щтанга :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае тел. или адрес на вносителя на Лемфордер или на някоя друга фирма че се оказа че Феби не правят тампони на стабилизиращата щтанга  :flehan:

КАКВООО?

това да го видя няма да го повярвам!

на теб тампони ли ти трябват или биалетките?

значи стабилизиращата щанга се крепи на два тампона отпред за моста, а краищата се връзват или към носачите с тампони или към макферсона с биалетки, или пак към носача с едно такова дето хем не е тампон хем не е биалетка (на моето беше така :flehan:)

ето вариянт 3:

http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=07...4&unit=32603A88

вариант 2:

http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=07...4&unit=7E103A8C

и ако си с единичен носач (не ми се вярва)

http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=07...1&unit=91B036E1

даи ми оригиналното номерче на това което ти трябва и ще видим по какви производители го има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И биалетки ми трябват и тампони на щтангата. Биалетки щте си взема на Феби , но те не правят тампонни за стаб. щтанга , затова търся да ме насочите откъде да си търся.С номера малко не мога да се оправя,

има 2 номера :

893 411 327D - за нормално окачване

893 411 327E - за спортно

Предполагам че мойто е заводско спортно , защото е с орг. амортисьори , но не дава да я натиснеш. Та затова незнам - каква е разликата между 2те

П.С. Споко не съм толко задръстен :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биалетки на Феби са с цена - 44.90 от Манимпекс. Нещо скъпички ми се виждат :oops:. На Moog и Swag нямали. Дайте някакъв тел. на Лемфордер да ги чуя и тях кво щте мъцнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех на МООГ. Първо ми дадоха Сваг, но нещо в двете кутии имаше две съвсем различни биелетки, съвсем! И тогава ми дадоха други - МООГ, но аз не вярвам да са оригинални. Това - в магазина на Ауто Плус на Козлодуй. Да не се излъжете да си купите от там. Цената е 40 лв, а ментета ще ми пробутват. Освен това на едната от двете които както казах бяха коренно различни по външен вид, болта се въртеше толкова леко, почти колкото на износената ми биелетка. Внимавай откъде купуваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех на МООГ. Първо ми дадоха Сваг' date=' но нещо в двете кутии имаше две съвсем различни биелетки, съвсем! И тогава ми дадоха други - МООГ, но аз не вярвам да са оригинални. Това - в магазина на Ауто Плус на Козлодуй. Да не се излъжете да си купите от там. Цената е 40 лв, а ментета ще ми пробутват. Освен това на едната от двете които както казах бяха коренно различни по външен вид, болта се въртеше толкова леко, почти колкото на износената ми биелетка. Внимавай откъде купуваш![/quote']

конкретно за там мога да ти дам 100% гаранция за произхода на SWAG-a им, а и това че са разли4ни също си има обяснение и то не е че едната е ментарльок или нещо такова.. SWAG и FEBI имат мнго общи неща, ако някога си виждал каталозите на SWAG ще разбереш за какво ти говоря.. номенклатурата им е повече от 10 000 позиции като покриват окачване, управление, ел. система и т.н. сещаш се че няма производител който да прави едновременно втулки за ока4ване, дебитомери, разпределителни валове и водни помпи примерно.. и за да поддаржа такава номенклатура то може би едно 80% е закупена от други производители и опакована в съответната опаковка, като за да е влязла в тази опаковка трябва преди това да е отговорила на някой критерии за качество. Естествено те също гледат да имат интерес, така ако някой от достав4иците им реши да вдигне цените или просто намерят по-изгоден, сменят доставчика на съответната част. Та така може би получаваш отговор на този въпрос.. лесно се сещаш че ако едната биалетка е била на FEBI примерно а другата SWAG е нормално да изглеждат по различен на4ин :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам дали трябва и 2те едновременно да се сменят , защото оня ден ги мърдах на ръка и едната няма луфт , но друга си е е***а . Дали щте има проблем ако сменя само едната ? Доколкото знам те нямат лява-дясна за разлика от шарнирите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам дали трябва и 2те едновременно да се сменят ' date=' защото оня ден ги мърдах на ръка и едната няма луфт , но друга си е е***а . Дали щте има проблем ако сменя само едната ? Доколкото знам те нямат лява-дясна за разлика от шарнирите[/quote']

Ако питаш за биалетките - може и само едната да смениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...