Jump to content

Ангренажен ремък и ролка на B4


dr-niki

Recommended Posts

Някой може ли да обясни как се сменя анренажния ремък/зацепване,белези/ и оптягаща ролка на AudiB4, или да ме насочи къде мога да прочета ако е писано по темата.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пробвай с търсачката да намериш такава тема-почти съм сигурен,че има...иначе на мойто б4 му струваше 300лв смяната на маслото,ремъка и ролките в сервиза,ако те интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех...но като се замисли човек е логично :hilezh:

Е кажи какъв е де! Това не беше злобна забележка от моя страна, а само напомняне. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз като не ги разбирам много много,все пак тва е ауди не е лада или жигула,за които ти е необходимо само ключ 19,клещи,отверка и много тел и никъде няма да те оставят,затова отивам при някой,който ги разбира тези неща :hilezh::hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремъка на АБК е около 25лв.+около 65лв ролка +около 25лв.труд и ако не си сменял ремък досега нте се пробвай.

И още нещо през което минах и щеше да ми излезне много скъпо - след като сложиш новата ролка провери има ли луфт напред-назад по оста и ако има подложи шайба да го обереш. Тази ролка вори ремъка и незнам по каква причина при мен след смяна се появи такъв луфт и води ремъка навън и започва да се пили.

Май не го обясних добре,но с две думи след смяната го проверявай и гредай за стружки от триене на ремъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...