Jump to content

Биалетки, кой са най добри?


Recommended Posts

M, казвам ти, че от две абсолютно еднакви кутии ми извадиха две коренно различни биелетки! И на едната болтовете бяха толкова раздвижени, че едва ли не се движеха от само себе си. Другата беше чудесна - с много стегнати ябълковидни болтове и дори с гайки, каквито другата нямаше! Представяш ли си какви разлики. Това една фирма която държи на името си (СВАГ) няма да го направи и да го продава, дори и в България! Не им вярвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

С риск да ме оругае някой, ще споделя как съм си решил проблема с биалетките доживотно!

В сервиза в който работех, стари биалетки не се изхвърлят. Почти винаги са разбити само от едната страна. Другата е абсолютно здрава. Вземат се 2 полуздрави биалетки, режат се, уточнява се размера и се заваряват една за друга здравите части. Работата е по 5 мин на биалетка и половин електрод за двете. Резултата е потресаващо добър. :lol:

Готиното е, че дори могат да се съчетаят положителните качества на две различни марки биалетки! :hilezh:

Редактирано от Митака
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица като слагах зимните гуми, смених една такава сбирщайн биалетка която също е на близо 40к! Преди това колко е навъртяла никой не знае, даже не знам на каква кола е била!

Интересното е, че не беше разбита и не хлопаше, но и двата й маншона бяха дали яко фира. Кой знае колко е карала с парцаливи маншони и не се е разбила! Ама аз нали съм тънкач и си я прибрах, само ще я почистя, гресирам и ще и бодна два "нови" маншона и следващия път я връшам пак в боя! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно на червената сложих пластмасови трв-та, станаха вече на две години не са мръднали.

Сегашните като се разхлопат пак пластмасови ще сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...