Jump to content

търся добър автотапицер


Recommended Posts

Здравейте.Искам съвет за добър автотапицер в София ,при който да отида да ми оправи шофьорската седалка на Аудито.Седалката е дълбокото рекаро и е прокъсана по външните бордове отляво както на седлото така и на облегалката.Колата е А4 Б5 с тъмносивия плюшен салон.ПРепоръчайте ми някой тапицер дето си върши съвестно работата и ще може да ми възстанови седалката.Ако не се налага и да карам цялата кола,само седалката ще съм много доволен :)

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да ти препоръчам един пич дето ателието му е на бул. България така да се каже, но се влиза от задната страна. На нашия джип е правил целия салон - таван, седалки волани, всичко и се справи блестящо.

Ето ти линк с google maps с адреса на мястото, тамън и ще го видиш как изглежда. Имам някакъв стар телефон, но не е активен и затова няма как да ти дам номер. Ако ти се занимава, отиди на място, тамън да види за какво става дума! :zustimm:/>

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам Автоинтериор, които се намират в Гео Милев. Няколко коли са ми правили и са супер добри в работата си. Цените им са доста човешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://avtotapiceri.hit.bg/

Ето тук съм правил 3 коли,королата на сестра ми,предишното ми Ауди и целия салон на една служебна кола-без почти никакви забележки(а аз съм капризен)

Много разбрани и гъвкави момчета са

На Королата правихме примерно-целия салон,+подглавници+всички подлакътници на вратите+централен подлакътник+странични панели-за всичко излезе 1000 лева кожа+алкантара(на седалките централно)-като този ,съседа ми Автоинтериор в Гео Милев за същата процедура ми поиска 1500...не че работи лошо,работи чудесно но е малко скъпар и трудно приема пазарлъци

Редактирано от NikX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, баш същия. Много точен пич. Бях му забравил името... :hilezh:/>

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...