Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 128
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Както обикновено е добре да се изчака 1-2 години докато се утаят нещата.

Нещо щяла да е безплатна първата година или не съм рзбрал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обикновено е добре да се изчака 1-2 години докато се утаят нещата.

Нещо щяла да е безплатна първата година или не съм рзбрал?

 

Ако имаш легален Windows 7, 8 или 8.1 - получаваш windows 10 безплатно изцяло,а не за 1 година както е слухът. Пълната версия, безплатно получаваш. Това е идеята на Microsoft да си популяризират Windows-а и по-точно оригиналните копия,а не пиратските. Потребителите на умрелия вече ХР обаче ще трябва да си купят Windows 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп-хоп:

 

a5g9hh.jpg

 

И експлодерА вече е Едж:

 

kbb0cl.jpg

 

 

Няма смисъл да се чака, който е с осмица или 8.1 би останал на тях само от мазохизъм, imho.

 

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш легален Windows 7, 8 или 8.1 - получаваш windows 10 безплатно изцяло,а не за 1 година както е слухът. Пълната версия, безплатно получаваш. Това е идеята на Microsoft да си популяризират Windows-а и по-точно оригиналните копия,а не пиратските. Потребителите на умрелия вече ХР обаче ще трябва да си купят Windows 10.

Тъкмо се чудех дали да минавам на 10ката, че постоянно ми мрънка изкачащият балон да го направя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 8/8.1 > 10 може и да има смисъл някакъв, ама след проверка дали всичко ще ви работи. Но от 7 към 10 да се минава ми се вижда леко абсурдно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече с 10-ката. Доволен съм. Има малко драми с аудио драйверите, след първонячална инсталация на 10-ката, не работят. Давате на аутосърш в дивайс меринджей-я, и стават нещата. Интерфейса е много по-добър. Старт бутона, изглежда и работи точно така както исках да работи на 8.1. И-нет експлоръра, всъщност вече се казва Едж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още обмислям варианта за ъпгрейд от 7, най -вече заради разни кракнати програмки, които не съм сигурен дали ще работят. Иначе изглежда ок и спрямо 8 доста по-истинска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех днес да пускам такава тема. На  годеницата ми лаптопа е с оригинален 8.1 и от няколко дни излиза съобщение за ъпгрейд до 10. Смятам да я вкарам във филма с нов Уин. Ще напиша и моите впечатления :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този метро дизайн така и не можа да ме грабне. Ще поразцъкам малко 10- ката на ВМ- ка, че имам легална 8- ца и мога да ъпгрейдна за без кинЧи до 10 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

When will my free upgrade arrive? 

You’ve already reserved, so your free upgrade is on the way. This is the largest software upgrade event ever and we’re managing it so everyone has a great experience. 

Your notification to upgrade could come as soon as a few days or in a few weeks.  :hilezh:  , а толкова се надявах :hilezh: , налЕ ми обещахте на 29-ти ве :hilezh:  , се едно чакам iOs  :hilezh: 

In the meantime, you can always check your upgrade status in theGet Windows 10 app. Find the app by clicking on the Windows icon on your task bar. 

Here are some common questions about the upgrade process. Click on the links for answers. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускат го на вълни, че да не им се запалят сървърите. За нетърпеливите си има media creation tool.

Редактирано от nytro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 8 и 8.1 е задължителен ъпдейт, но и аз не мисля, че хора със 7 има смисъл да ъпдейтват. 10 е просто замазване на лайн@та, които изкараха последните няколко години.

а толкова се надявах :hilezh: , налЕ ми обещахте на 29-ти ве :hilezh: , се едно чакам iOs

За пореден път показваш, че идея си нямаш как излиза иОС и всеки Апълски ъпдейт... Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще успее ли МС да пребори ябълките ?

 

 

Борба в кое по-точно? :)

 

Както обикновено е добре да се изчака 1-2 години докато се утаят нещата.

Нещо щяла да е безплатна първата година или не съм рзбрал?

 

Аз бих предложил да се изчака поне 10-20 години. За съвсем сигурно. Тамън докато излезе SP9 и нещата улегнат съвсем.

 

 

W10 е безплатен за всеки легален W7 и W8/8.1 за хората резервирали своето копие в рамките на следващата една година. Никой никъде не е твърдял, че W10 ще е безплатен за една година само. Просто имаш период от 1 година да ъпгреднеш безплатно, след което ако пропуснеш ще те чарджат нещо, ма колко точно още не е ясно....

 

На мен лично адски много ми хареса! Най-сетне отново Desktop! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става на лекувана ос, проверено, на лицензиран 7 про..........., пълен провал с леки уклони на трагедия, не знам Визи кое хареса в тая измислица, но пък(знам знам) аз съм лаик и не разбирам `що аджеба не ми вървят сума драйвери, програми и куп други дреболии.

Ако ще се връщате обратно, само до месец след инсталацията.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се изчакат драйвери от производителите, защото много хардуер, който е по- стар ще е в описаната ситуация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...