Jump to content

Избор на пералня


Recommended Posts

  • Отговори 245
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хората като говорят за Миле в повечето случаи разбират втора употреба. Там цените са малко по други, нова си е дебело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е втора ръка не мисля да си купувам колкото и да е оферта. Преди и за климатика така слушах. Ще разгледам ако ми се досвидат парите некое АЕГ или бош около 1000. В сеткома има и за това тема ама не е като за телевизорите, мизерия е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново Миеле за 1500 кинта :blink: ...

на времето като търсех пералня имаха един "народен" модел за 3К лв.. намален от 3600...

... и имаше вид все едно Ева Браун в прала чорапите на гаджето си с нея.

Шпекс вземай Миеле-то, поне да знаеш, че няма да я мислиш тъпата пералня близките 10-15-20 години.

Дано не са прецакали качеството швабите де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и Нефф, това е дъщерна марка на Сименс-Бош. В англия най-продавани са Бош, Неф, Самсунг, Беко , Хотпоинт и Зануси. Влез в www.appliancesonline.co.uk и разгледай има и ревюта от собственици. Миналата година работих за тази компания няколко месеца . Говорим за обеми от по хиляда уреда и нагоре на ден. Аз продължавам да държа за Самсунг, технологично са много напред, клас А +++, големи казани, керамичен нагревател , който издържа 3 пъти повече от обикновените и много тиха работа. С Бош имаше постоянни проблеми и оплаквания. 80% се купуваше Беко и Индесит, които сменят на 2-4 години. Ходил съм и на доставки и монтажи и като цяло много бяла техника ми мина през погледа като рекламации , подръжка т.н. Самсунг в момента правят и едни от най-добрите хладилници и фризери и като дизайн и вътрешно пространство. В техномикс мога да пробвам да ти издействам малка отстъпка ако решиш за Миелето. Хотпойнт въобще не гледай, страшни боклуци.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миеле сериозно са ги намалили в микса, разликата между миле и бош на едни цени от 1500 лева, е немислимо по силна в ползата на миле.

Ако наистина качеството е същото, миле си остава бест чойс фор мъней.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миеле сериозно са ги намалили в микса, разликата между миле и бош на едни цени от 1500 лева, е немислимо по силна в ползата на миле.

Ако наистина качеството е същото, миле си остава бест чойс фор мъней.

Като човек, мазал по софтуера им, потвърждавам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах до скоро сравнително скъп модел на AEG,като по часовник месец след като му изтече гаранционният срок електрониката му сгъна,350лв ми поискаха само за частите което нарани душата ми и просто я смених с нова на ARISTON.Пере на ниво,сещам се че работи едва когато започне да цетрофугира,побира 8кг.пране и не на последно място бе с 5 годишна гаранция на цена малко под 700лв.Имам някои уреди и на Miele,не съм сигурен заслужават ли цената си.Да служат много дълго и надеждно,но остаряват във времето а техниката напредва.Всеки прави своя избор аз вече търся добра цена и дълга гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те са два дизайна- тази е от модерния дизайн, по- евтините са от ретро- линията с никелираните люкове.

Той едва ли ще ползва повечето от екстрите, просот е платил малко повече за дизайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тая взех MIELE W-1944 WPS, всички сте виновни са жената един месец ще опява.

Супер е! Честито! Да дадеш отзиви:)

Жена ти най-много да те прати да и купиш и сушилня :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по евтини Миле гледа ли

Да гледах тая за 1600 беше до тая ама както е казал Динков изглеждаше ретро, а и тая е по икономична по етикет. :hilezh:/>

Супер е! Честито! Да дадеш отзивиsmile.gif

Жена ти най-много да те прати да и купиш и сушилня hilezh.gif

През 10 години ще пиша по темата. :hilezh:/> :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

PC UPDATE - ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОБАВЯНЕ НА НОВИ ПРОГРАМИ

Иииииихууууу, може да си ъпдейтнеш фърмуера с функция "пране на 3бр. розови чорапи". :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Иииииихууууу, може да си ъпдейтнеш фърмуера с функция "пране на 3бр. розови чорапи". respekt.gif

Ше я чипна. :hilezh:/> :hilezh:/>

Правилен избор, честито!

Ето че някоя от темите на Скай влезе в употреба hilezh.gif

Трее го черпиш ена боза hilezh.gif

Ще го цуна ако не избега като се видим някой ден. :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше я чипна. :hilezh:/>/>/>

При Брезел ли ? :D

Честито, добър избор !

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче днеска изби на няколко места маркуча за мръсната вода, да не би да прави по голямо налягане и да трябват по големи маркучи, примерно цол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...