Jump to content

фурна и плот за вграждане


Recommended Posts

Ами има в края по стените вдлъбнато каналче и на единия ъгъл има чучурче за изсипване на излишната мазнина.

http://www.lidl.de/de/ernesto-aluminium-druckguss-grillpfanne/p185359?fromRecommendation=true&scenario=also_clicked

Нещо такова с едно чучурче емайлиран и метална дръжка.Имам мерак за чугунен но е 200евро.

Имам едно такова на Beka чугун http://shop.gamaelit.bg/product/chugunen-tigan-za-palachinki-%C3%B8-27sm-satenirano-cheren-4txykog#ad-image-0

Супер е става за омлет палачинки печене на каквото си поискате.Не съм го купувал ,един дото носят перални ми го подари.

По добро от индукционните котлони не съм виждал.Имам тенджерки за пържене и т.н.Всички са с дебело дъно и не са удобни за обикновени котлони.

При нас става точно обратното минем ли на други котлони ще е сложно с тези дебели дъна. :hilezh:

Успех на всички при нови покупки.

На снимките през телефона гледам, но нищо не виждам за оттичане. Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво мислиш да отведеш въздуха? Обикновен въздуховод ли?

Мислех да отговоря със снимки, но не остана време да извадя фурната. Окончателно ще реша какво да правя след 15 Септември:)

 

Дотогава по спомен - над горния вентилатор има обикновена ламарина. Идеята е да се изреже в задния край и да духа в шкафа. Може да се сложи някакъв обръч, насочващ въздуха нагоре, но не мисля, че може да се направи плътно до плота. Просто в задния край на плота ще има решетка и въздуха би трябва да излиза нагоре, без да загрява драстично корпуса на шкафа.

Отделно ще оставя и един отвор напред, който леко да обдухва и стъклото на фурната. ...Но преди всичко трябва да сменя 4-ката котлони с 2-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Готвене върху индукционен котлон. :hilezh: После се събират вестниците и всичко е чисто.

 

yx5r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...