Jump to content

Проблем с плафоните в купето


ExRORO

Recommended Posts

Здравейте!

 

Преди няколко дни се здобих с Ауди А3 99 набор и имам следния въпрос. Плафоните в купето ми светват в движение без да са отворени вратите или багажника, нямам и индикация за подобно нещо на арматурното табло. Дори когато изгася колата слезна от нея и я заключа те продължават да светят. Прочетох доста инфо по въпроса от къде може да идва проблема и първото нещо което направих е да отворя комфорт модула в багажника. След проверката видимо нямаше влага, но за всеки случай почистих и напръсках буксите с контактен спрей. Въпреки всичко проблема остана и днес след като закачих колата с ВАГ-КОМ беше записала грешка 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00. Изчистихме въпросната грешка но проблема си остана. Освен това когато се опитам да заключа колата отвътре посредством бутона на шофьорската врата се чува звук от компресора за централното но вратите си остават отключени.

 

Ще съм благодарен за съвети от ваша страна за отстраняването на този толкова дразнещ за мен проблем.

 

П.С. Колата е с допълнителна аларма, а не с фабричната ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 3.03.2015 г. at 0:26, ExRORO написа:

Имам абсолютно същите проблеми, та даже от време на време почва да премигва плафона без да спре от нищото и незнам откъде идва проблема, ако някой има идея нека сподели :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...