Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

позволявам си да пиша ,защото бях поканена от член на този форум (и защото влизам понякога за лично инфо, с което сте ми $твърде$ полезни :)

Представям ви каталози ,чрез които ще можете да определяте сами необходимите ви

аволампи

http://wueko.wuerth.com/cgi-bin/wu_menubar4.pl?3209971217816727735542;SHOW;0000;008;101102;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;13363941479918

масла

http://wueko.wuerth.com/cgi-bin/wu_iframeprg.pl?NOSESSION;6;;;;;;;;;;;;;;0001;EN;;;;;

, както и всякакви други артикули,предлагани от Вюрт България ЕООД.

http://www.wuerth.bg/

(Например ръждопреобразувател или пък щипки за тапицерии...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея ЛЕД предпазители нещо ме заинтригуваха и особено като миналата седмица се кьорих вечерта поне 30 минути за да намеря тоя предпазител дето ми трбваше. Та по случая някаква примерна цена за бройката на тея предпазители? Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в каталога и можем да ги поръчваме от Германия по отделно или комплекти:

http://wueko.wuerth.com/cgi-bin/wu_produkt_blaettern.pl?3313718113251365235180;;;;0000;;;;07006;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;13364573406285

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи, това е много готина фирма която не се продава никъде, няма цени, не се знае къде да се купи.

Какъв е смисъла на темата преди да я заключа?

Има си търговски раздел за подобни съобщения да напомня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега Renew добре си си позволил да пишеш във форума след като си бил поканен от члеН,но за да сме ти още по " $твърде$ полезни ",открехни ни ,къде аджеба продават бушони с диоди и автолампи...,ти ли ги продаваш или само ни информираш ,че има такава фирма?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам.

Заинтригува ме в началото, но като зачетох простотиите по-надолу... Еми, по-добре да продължа да си Интернет пазарувам... rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместете ,където сметнете за необходимо или изтрийте. Прочетох правилата на форума, но явно ми е убегнало точното място. Не исках да наблягам на търговския момент, а по-скоро инфо за нещата, които са нови или малко познавани. А в подписа ми е сайта на фирмата с телефони и адреси на вс фирмени магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София явно единствен магазин е в Младост 4.

Естествено не е ясно какво има на склад и колко струва. Българските търговци не обичат да продават.

Оставям тук темата защото не знам каква е.

Може пък да ни представят нещо хитро. Ако не да купим поне да се научим.

П.С. Този вид модерни каталози са кошмарни. Но пък са фешън. Бих предпочел старовремски ПДФ. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wuerth са известни с това че не съобщават цените си. За всеки клиент са различни поради това не искат да ги кажат. Иначе и те като всички други продават китайски боклуци, маскирани като 'немски' на баснословни цени.

Имат някои добри неща, но далеч не са това за което се представят. Куха фирма задържаща се на агресивна рекламна кампания и директни продажби.

В състояния са да ви продадат винт които струва 10 стотинки за 1 лев , като се кълнат че не е китайски :hilezh: , знаейки че всичката стока е от източната империя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така. Аз пазарувам от тях разни неща с които работя (най-вече свински опашки и изолирбанд, както и някоя друга щуротия когато си харесам), и смея да твърдя, че поне тези неща са в пъти по-качествени от масовите им аналози на пазара.

Друг е въпроса че колегата (колежката) можеше да даде някакви ориентировъчни цени за нещата, които попитаха хората.

Лепилата им също "избиват рибата". Няколко пъти лепя счупени кукли (пластмасови) на дъщеря ми, и резултата е умопомрачителен. За пример - имаме у дома една мъничка кукличка Барби - около 10см. висока, на която съм залепил едното краче преди повече от година. Ходи на море, къпе се всеки ден :hilezh:, пада непрестанно, абе щерка ми си я носи навсякъде с нея и не е мръднала.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко като пакетажна фирма са, но нещата им са подбрани.

Примерно имат перфоратор, който е точно копие на БОШ ДР26, ама абсолютно точно. На двойна цена, спрямо тази на Киров за боша.

Купувал съм добавка за теч на радиатори за под 10лв от сръбско ОМВ. В Бизнеспарка е над 15лв, т.е. във фирмения магазин е с 50% по-скъпо от бензиностанция на магистралата в Сърбия, минавайки през магистрален курс евро/динар. Но по-важното е, че добавката работи добре.

Имат крепежни елементи, които няма къде другаде да се намерят.

За "бушоните", за които питах е проблем да се намерят. Марките в онлайн магазините не са ми познати, не са и евтини. Така че, по-добре китайски от вюрт, отколкото китайски от китай.

Тия дни ще мина през магазина и ще проверя цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не ссе смята като реклама,но в сервиза "Х" имаме комплект гедоре от въпросната марка....

веднъж се счупи бит Т30....

замениха го с нов както си бяха условията на доживотната гаранция(по имена от фактура)

а,че е скъпо....да....

а,че не е китайско.....не е от боклуците които излизат след поръчаната бройка.

накрая,ползвах 3год. чистачки-няма скърцане,няма петна....накрая ми ги гепиха...

пазарил съм от дилър,който наистина идва с каталог,и ми казва цена-после се пазарим и т.н.

като цяло съм доволен(цените не ми харесват)

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Когато правихме ремонта на склада , почти всичко купих от техния магазин в Русе , излязоха качествени . Интересно ми е как стоят нещата с маслата им . :rolleyes:

Редактирано от eodor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...