Jump to content

Препоръчайте Кафемашина


Recommended Posts

`tipichna jenka`.... vzehme da se obijdame ve4e :)Az kakvo sum vinova kato v uputvaneto nishto ne pishe za tezi gumeni uplatneniq.Plus tva sum na 23 godini i ne sum se sbluskvala s koi znae kolko kafemashini ta da znam kak rabotqt vskichki modeli. :wacko::wacko:.

Jivi i zdravi to tva e nai - vajnoto :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Да съживим темата.

Търся кафемашина с ръкохватка до 140 лв.

Днес разгледах какво предлагат и вариантите са:

1. Taurus BARI в технополис за 109 лв.

2. BRIEL ES-41PG(F) за 139 лв. в техномаркет.

3. Briel ES 35 F за 129 лв. в Зора.

4. Някакър краун в Зора примерно.

Какво бихте ми препоръчали от тия или нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добявяш още 50 лв и това http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=01000401

Изпитано е. Прави страхотно кафе.

Сигурно съм го писал вече, но това е машината :bia:

Вкъщи имаме такава на повече от 5 години - и продължава да прави все така страхотно кафе (задължително трябва да е с крема диск).

На кумовете ни подарихме същата преди повече от 3 години - и те също още и се радват :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добявяш още 50 лв и това http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=01000401

Изпитано е. Прави страхотно кафе.

Кафемашината не е за вкъщи и трябва да е до 140 лв.

иначе и аз съм с делонги и съм много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги някой поръчвал ли е от този сайт нещо НЕМСКИ СТОКИ Имат една кафе машина която прави много хубаво кафе. Имам такава и искам още една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТСМ имат и сполучливи неща но като цяло едва ли ще останеш очарован.

Иначе имам няколко радио - часовника които купих още преди години и няколко други дреболийки които не са мръднали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТСМ имат и сполучливи неща но като цяло едва ли ще останеш очарован.

Иначе имам няколко радио - часовника които купих още преди години и няколко други дреболийки които не са мръднали.

Кафемашината която имат е абсолютно копие на Saeco GRAN CREMA DELUX , при тях не е TCM а е Tchibo и прави перфект кафе вече 2 год ползвам такава и затова искам още една .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Колеги изчетох цялата тема и пред мен стои дилемата между това: http://www.technomarket.bg/products/09007654/delonghi-bar-14cd-crema-disk или това:http://www.technomarket.bg/products/09107415/saeco-hd-8323- само за последната не успях да разбера дали работи само с капсули или мога да и слагам и мляно кафе като на делонги-то?Държа да са надеждни и да правят добро кафе с каймак.Бюджета ми е макс като за Саеко-то 215 лева.какъв съвет бихте ми дали вие и най вече изкарват ли си поне гаранцията или директно да търся някое евтино еспресо НЕО и да знам че на 1-вата година ще съм го изчерпал като ресурс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен един съвет, непрофесионален естествено.

Търси си кафе машина, която работи с кафе на зърна и непосредствено преди приготвянето на самото кафе го мели.

Няма такъв вкус :flehan:

Моята следваща кафе машина ще е такава.

П.П.

Сега загледах Саекото.

Нашето е същото май.

8323/09

Изобщо не ползвам капсули, даже не знаех, че работи с такива.

Нацелих едно кафе-насипно.

Много е ароматно и готино.

От едно магазинче го купувам тук във Враца.

300 гр. за 3.30.

Ама е един път :respekt:

Редактирано от Schnura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен но с този смешен бюджет..................., вероятно ще мога да взема само уреда за измерване на налягането :hilezh: А пък и аз пия само безкофеиново кафе и вероятно ще ми е проблем да го намирам на зърна :gruebel:

Редактирано от NITRO1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди една седмица и аз бях в процес на подмяна на старата кафе машина и накрая взех това: Saeco HD8751

Както казва колегата - кафето е различно.

Ако пиете много кафе у вас след около половин година по-скъпата машина ти излиза по-евтино!

Капсулните машини са добри, но имат недостатъци, който лично мен ме отказаха от подобна.

Тези, които си изброил работят с E.S.E "капсули", които не са точно капсули, а по-скоро пакетчета с кафе (тук повече инфо: Е.S.E.)

Така че, просто прецени дали това е точно, което търсиш.

Успех!

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бай Гошо и баба знае :zustimm: , аз отивам в кварталния гараж и вземам безкофеиново да не му казвма марката че май доста хора я мразят или в другия случай на якобс и това е, нещо не ми се чакат доставки , куриери и т.н.А и както си мисля въпросната машина няма да може да се впише в моя бюджет, честно казано не съм и търсил но си мисля че са поне двойно по-скъпи (говорим за сериозни марки).

КОлега Thor, изглежда супер, но на каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на магазина пише че ги правят в Китай или просто в Шумен ги асемблират с китайски части?Въпреки че едва ли има голямо значение щом са качествени къде се правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава Делонги вече повече от 2г. и я използвам, нямам никакви проблеми с нея, преди 2..3 месеца се зацапа/задръсти финият филтър вътре, в самата цедка и спря да пуска изобщо кафе, отворих го и го почистих и си тръгна пак без проблеми. Прави хубаво кафе с каймак ако е в една или две чашки, ако правиш в каничка по-голямо количество пак прави хубав каймак, но кафето си е лекичко като водица. Другият недостатък е че като работи помпата за налягане е доста шумна, поне на мен ми прави впечатление, даже в началото си мислех че няма да изкара толкова дълго. Иначе съм доволен от нея за сега и за цената си струва. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си някой кафеман, или пиеш по 10+ кафета на ден си заслужава да се замислиш за скъпа (хубава) машина, но за 3-4 бр. не си заслужава. Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nitro1, вярно е, че са по-скъпи (тази ми излезе 4х цената на HD8323 модела),но в нас пием много кафе и след около половин година се изплаща разликата.

Като гледам за твойте нужди определено не си заслужава да се инвестира в "пълен автомат" и по-добре се спри на HD8323 или някакво Делонги в същия клас. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...